reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Michalina cóż za uparciuchy z tych naszych maluchów. Najpierw pchały się na świat, a teraz im się nie spieszy... a z Twoim ciśnieniem wszystko dobrze?
Magda mam nadzieję, że u CIebie już lepiej i lada chwila będziesz z Zosią w domu.
martuś o 6 rano Stelcia zasypia??? Pieknie szaleje :)
aniu po to tu jesteśmy, żebyś mogła pisać miedzy innymi o swoich niepokojach... każda z nas chociaż raz miała tu swoją kozetkę u psychologa :) super, że siostra przyjeżdża, przegadqacie kilka godzin przy naleweczce i od razu będzie lepiej :)

MIłego poniedziałku kochane!
 
Widziałam!!!! WIDZIAŁAM DZISIAJ SERDUSZKO!!!! Gin zrobił szybkie USG, długo nie szukał. Pokazał mi migającą plamkę, żebym nie miała wątpliwości. Nie mierzył, nie włączył dopplera, bo to ciągle maleństwo. Ale nadzieja mi wróciła. Nie kazał robić bety. Oczywiście to niczego nie gwarantuje, bo ciagle ciąża 1,5 tyg do tyłu, w poprzednich też widziałam serduszka, ostrożnie muszę podchodzić,wiem, ale jest nadzieja. Kolejny maleńki kroczek do przodu.
Kochane, to też dzięki WAM!!! Kocham Was! Dzieki za wiarę, za modlitwę. Mówiłam, że cuda się zdarzają :) i to nawet mnie.
 
Malgonia stawiasz flaszkęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę HURA HURA HURA HURA :))))))) A NIE MÓWIŁAM XDDDDDDDDD

Serce_nasze-zdrowie-300x256.jpg
 

Załączniki

  • Serce_nasze-zdrowie-300x256.jpg
    Serce_nasze-zdrowie-300x256.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 13
Ostatnia edycja:
Nawet beczkę Eska


Łatwo powiedzieć, bo wszytskie mówiłyście, że będzie dobrze, bo co tu powiedzieć, ale wiecie co ja przeżywałam. Jak mi ulżyło, życie do mnie wróciło, słońce wyszło (naprawdę u mnie piękne słońce i super pogoda).
 
Ostatnia edycja:
Widzisz te nasze dzieci tu wszystkie młodsze jakby się zmówiły hahhahahahaha się schował zbójek, a co się będzie pokazywał ;P Malgoniu ja wiem co Ty czujesz z autopsji także wiem, że dzisiaj mogłabyś góry przenieś, a teraz musi być tylko dobrze widzisz, że krąg działa i chyba mamy wtyki u Bozi poza tym nasze aniołki nas pilnują :tak:
 
Niech pilnują, ale niech już ich nie przybywa.
Czytałam Was, ale jakoś zamroczona byłam ostatnio. Jak tam staraczki - która testuje teraz? Lista krótsza się zrobiła. Po kolei, po kolei. A zresztą co tam - wszystkie naraz też mogą być - wypad z listy z dwoma kreskami.
 
malgoniu BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wspaniałe wieści!!!!! teraz tylko relax ;) strasznie się cięszę!!! teraz małymi kroczkami do końca ciąży!!! i niech będzie przenudna!!!!
 
Wsydziocha albo urwis chłopak - broja jedna, od małego się psoci.
No to odżyłam, Kochane, pogoda piekna, idę do ogródka . Przez te moje przeżycia, nie miałam siły ponaprawiać szkód po wichurach , a pozrywało mi włókninę z roslinek.
Marcela ale, masz pulpeta na suwaczku :) Słodki obrazek :)
 
reklama
MAŁGONIA!!!!!!! BRAWO!!!!! Ja też mówiłam, że będzie dobrze!!!! CAŁUSYYYYY przesyłam dla naszej nowej dzidzi :DDDDDD

Marcela
cisnienie mi sie stabilizuje, muszę tabletkami regulować. Popatrz, Magda ma już Zosię, Ty za 3 dni swoje maleństwo przytulisz a ja będę siedziała pewnie z tym wielkim brzuchem i będę siedzieć i jeszcze przeniosę 2 tygodnie....... łeeeeeeeeeeee
 
Do góry