reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Malgoniu Idź idź jest pięknie, a te chłopaki to takie są mój to samo nie chciał pokazać, a wczoraj jak łaskawie się ułożył tak pól dnia zwinięta w kłębek leżałam i myślałam, że mam wyrostek:crazy::crazy::crazy: bolało jak fiks a czułam że kopie po prawicy:wściekła/y::wściekła/y:

Marcelka - ja jutro jadę a Ty pojutrze idziesz powitać skarba wow ale zleciało;)

Michalina no to ciekawie co Wiki wymyśli;) cieszę się, że wszystko ok

Martoocha nieźle mój też bardziej kopie w nocy także nie wiem co to będzie a ponoć dziecko uczy się swojego rytmu już w brzuszku;)

Mika a Ty jak się czujesz jutro mamy wielki dzień znowu na która idziesz ja rano na 9 30 będę pisała co i jak jak wyjdę, i biorę pierwszy raz starego na USG :-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malgonia powiem Ci, że patrzę na ten mój suwaczek jak nie na swój… to ciągle jakaś abstrakcja :) mimo, że za 2 dni idę do szpitala…ciekawa jestem czy w środku też mam takiego pulpecika :) zobaczysz, że Twój suwaczek pomknie nawet nie zauważysz kiedy :)
Michalina Wiki też lada dzień się pojawi :) tylko to czekanie jest takie dobijające…
eska to my jutro wszystkie trzymamy &&&&&&&&&&&&& za usg i czekamy na śliczne fotki :)
mika za wizytę też ogromne &&&&&&&&&&!!! A z tą przesyłką, to niezła akcja… postrasz trochę tego gościa, jakim prawem zostawia paczkę u kogoś???
 
Mika, nie denerwuj się, bo Maleństwo później będzie nerwowe. U mnie tu czasem i pod drzwiami zostawiają, np raz zamówiłam płaszcz ciążowy i spodnie z New Look'a, wracam do domu a pod drzwiami worek z rzeczami w środku :baffled: Nie było paczki poleconej to nie musiałam odebrać osobiście i nic podpisać a że do skrzynki nie weszło to pod drzwiami zostawił:crazy: Dobrze że mieszkamy w appartamencie, bo jak byłby dom to i pod domem by zostawił. Koleżanka tak kiedyś zastała zamówione orchidee.
Celta super że kwalifikację dostaliście. Jeszcze chwilka i będzie powiększona rodzinka.
Malgoniu wspaniałe wieści, nie ma nic piękniejszego niż bijące serduszko. Dużo spokoju przez pozostale 8 miesięcy
Eseczko, ależ jutro super dzień Was czeka. Mam nadzieję, że lekarz potwierdzi płeć. Boli jak kopie ale jak nie kopie to jeszcze gorzej, więc niech kopie biedną Mamusię.
Michalina ja też leżałam przez ponad połowę ciąży a później z ogromniastym brzuchem kilka razy dziennie przez ponad 2 tygodnie "biegałam" po schodach góra, dół, na piłce skakałam i w końcu rycyny się napiłam to po 14h Piotrek był na świecie.
Aniu ściskam mocno. Super że siostrzyczka przyjedzie. Chyba spora różnica wiekowa między Wami jak ma córkę 15 lat. Moja sis 13 lat starsza ode mnie. Nerwicę najlepiej farmakologicznie zwalczyć więc jak objawy nie ustąpią po ziołowych to idź do lekarza po takie na receptę. Którego do PL lecicie?
Pozdrawiam wszystkie staraczki, testujące, pauzujące (jak ja) i ciężarówki.
 
Galway kochana ja już wiem na 100% że to chłopczyna od miesiąca;))) jutro go zobaczę :-):-)znowu w 4D, a co tam u Ciebie???

Mika take a chill pill ukręc mu jajca będzie boleśniejsze hihihih, ja też czekam na ta kieckę kuuurnaaaa:-):-), a jutro idę do galerii w Kraku też po prezenty;)

Marcela a to za dwa dni popierdziaszyło mi się no nie mogę się doczekać !!!!!!
 
Mika biedaku ja też uwielbiam pocztę polską!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A czemu nie miałas bezpłatnej przesyłki do Empiku? Ja coś dziś odbieram i miałam bezpłatny odbiór.

Eska Ty wklej nam jutro zdjęcia swojego przystojniaka jak już bedziesz miał :))))

Galyway ja od dziś też będę wszystko robić :D Jak to mój gin powiedział "umyj okna, bo masz brudne, odsuń piekarnik bo za nim masz rurę brudną i odwiedź wszystkich byłych narzeczonych, bo jeden może nie dać rady" :D
 
Eska w środę kładę się na oddział, a cc w czwartek :)
michalina dobry jest ten Twój gin :) ja już posprzątałam wszystko co mogłam, tylko właśnie okien nie umyłam, bo bałam się trochę przeziębienia. Nawet piłam herbatę z liści malin – 2 paczki już wypiłam i nic… ale kiedyś też słyszałam o oleju rycynowym – żona mojego gina piła i pomogło ale mnie odrzuca na samą myśl :)
 
Marcela moja psiapsióła piła rycynę i nic... dwa razy po tygodniu przenosiła....

Ale Ty masz fajnie, że na świeta będziecie we trójkę!!!!!
No nic a ja czekam i czekam :) cóż zrobić :)
 
Eska pamiętam że chłopak, ale potwierdzić mam na myśli że nie zmieni się na dziewczynkę. Ja dopiero po 3x zaczęłam się szykować na chłopca bo różne historie słyszałam. U mnie dobrze, pod koniec listopada byliśmy na Teneryfie i od powrotu jak zobaczyłam ile mam Was do nadrobienia trochę się odsunęłam na bok.
Michalina pij też herbatkę z liści malin, najlepiej z dwuch torebek 3x dziennie, nie wiem czy to to, ale u mnie poród był mega szybki, urodziłam naturalnie w 7,5h od pierwszego skurczu. Do szpitala bus linem jechaliśmy bo skurcze z minuty na minutę przyspieszały, a kłamali mi na szkole rodzenia że spokojnie, nie spieszyć się do szpitala bo pierwsze dziecko to długo schodzi i co... A ja drobinka jestem to myślałam że naturalnie wcale nie dam rady.
Marcela jak nie musisz mieć tej cesarki to ta rycyna taka zła nie jest. Ja wypiłam o 22, przepiłam sokiem malinowym by smak zabić i o 5 pobiegłam do łazienki, myślałam że te bóle to tylko kibelkowe a to 2w1, przeczyściło mnie i się zaczęło :)
Mi się już druga @ po poronieniu kończy i nie wiem czy ten czy kolejny cykl zaczynamy staranka. Raczej kolejny bo teraz lot do PL później powrót 12 stycznia chyba że jak wrócę to po prostu zaczniemy oszczędzać na gumkach ;) bo u mnie i tak nie wiadomo kiedy co i jak, obserwacji nie prowadzę a bóli ani owulacyjnych ani okresowych nie mam.
 
reklama
galway ja zaczęłam pić tą herbatkę, ale jest okropna i nie daje rady.... może soku z cytryny dodam? hmmm
Wiesz co u mnie było tak, że miałam zabieg łyżeczkowania, potem miałam 2 @ i zaszłam w ciążę :D Więc myślę, że i Ty możesz zacząć się starać :D nie na siłę. Ja właśnie podeszłam w 1 cyklu starankowym na zasadzie, że i tak z tego nic nie będzie.... A jest :D Piękny brzuch z Wiktorią w środku :D :D :D
 
Do góry