reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Bakalia super wieści!!! Gratuluję!!!
Izka jaki Igorek już duży!!!!!!!! Słodziak!
Joaro wszystkiego, wszystkiego naj, naj, naj!!!!! Opijaj póki możesz, bo z całego serca życzę Ci, żebyś za rok nie mogła już się napić z wiadomych względów :)
karo masz rację, że końcówka jest słaba… co chwila wszyscy pytają czy już (wiem, że to z troski ale jak już będzie po, to przecież nie będziemy tego ukrywać), mnie już skręca, bo chciałabym mieć już małego przy sobie, a pozostaje tylko czekanie… najlepsza jest jedna moja znajoma, która wydzwania i próbuje się wprosić, bo koniecznie chce zobaczyć jak wyglądam? No jak to jak? Jak w 9 mies ciąży! Na uszach jeszcze nie chodzę – normalnie zjawisko nadprzyrodzone… masakra…
mika zapraszamy :) ale już wolę cc niż ręczne obracanie dziecka – nie jest to bezpieczne, więc już niech tną :) oby z Małym było ok :) trzymam &&&&&&&&& za usg – koniecznie daj znać! A generalnie jak Twoje samopoczucie?
sysiq a może zrób sobie betę? Będziesz pewna


Trzymam &&&&&& za wszystkie staraczki i wszystkie fasolki!
 
Dziewczyny!

Jak tu pięknie eska napisała przy suwaczku:"Nasze Aniołki nie odeszły,one tylko zmieniły czas przyjścia"................i Wszystkie kiedyś będziemy tulić nasze Dzieciątka,wierzę w to i z dnia na dzień pragnę bardziej
 
reklama
karo widzisz jaki ten świat mały:-D


kurcze ja jeszcze krwi nie oddałam do badania
mad.gif
wczoraj koleżanka miała awaryjną sytuację i jej dwulatka musiałam się zająć a dzis byłam ale okazało się,że muszę być na czczo...także jutro rano pędzę a wyniki pewnie zobaczę przy następnej wizycie u gina. w połowie grudnia histeroskopia i potem konsultacja ale jeszcze nie mam wyznaczonej daty..no i dowiedziałam się,że te co robiłam dwa lata temu to te same,które teraz będę robić a dwa lata temu wyszły ok..no i w lutym w PL. robię genetyczne
 
Ostatnia edycja:
Do góry