reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Michalina kontroluj to ciśnienie, bo w końcówce jest to ważne. Wysokie ciśnienie może być zwiastunem stanu przedrzucawkowego – oczywiście Ciebie to nie będzie dotyczyło :), wszystko będzie ok :) – ale kontrola nie zaszkodzi
Maku gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super wieści! :) To, że podchodzicie z dystansem jest całkowicie normalne. A co do psychiatryka… ja powinnam mieć tam wykupioną miejscówkę ;) tyle co ja schizowałam – i nadal mi nie przeszło do końca ;) będzie dobrze! Ja też przez pierwsze trzy miesiące spałam w każdej pozycji o każdej porze. W pracy jak zasypiałam przed kompem, to szłam do toalety na 10-15 min drzemki :) Dopóki ktoś nie wszedł i mnie nie obudził :) Zamykałam się w kabinie, siadałam na kibelku, głowę opierałam na podajniku na papier i zasypiałam w sekundę :) tylko czasem na czole mi się odbił ten nieszczęsny podajnik :)
ania czyli wszystko idzie ku dobremu. Zobaczysz, że w końcu zaświeci u Was słońce!
ewik dupa nie menopauza! Wyślemy Cię do celty na kurs pozytywnego myślenia! Poczarujemy tu trochę i zobaczysz, że będzie dobrze!
celta jak OA mógłby stwierdzić, że się nie nadajecie? Tacy ludzie jak Wy? Ja już teraz trzymam &&&&&&&&&&&, żeby jak najszybciej powiększyła Wam się rodzinka!
Magda ja już też mam brzuch bardzo nisko, bóle w podbrzuszu też. Mój Mały już się przygotował do startu, bo wstawił się w miednicę, dlatego lekarz kazął mi leżeć, leżeć i leżeć, żeby jeszcze te dwa tyg wytrzymać ale jakaś niespokojna jestem. Mam dziwne przeczucie, że jeszcze max kilka dni, niespokojna jestem… no nic zobaczymy… czas przykleić się do łóżka :) Niech Malutka jeszcze posiedzi troszkę.
mika dobre :)
 
reklama
Mika mam koleżanki, które urodziły kilka dni po obniżeniu i takie, którym poród trzeba było wywoływać w 42tc :)

Marcela ja mam wizytę 25 listopada, mam nadzieję, że do niej dotrwam :) Ale mnie zupełnie nie przeraża poród za tydzień, dwa :)
 
Witajcie już po wizycie , Gin fajny, ale w sumie dostałam naganę za to że tak szybko zaszłam pp , on nie jest zwolennikiem takich ciąż. ogólnie określa wiek ciąży na 5-6tc, dał mi znów skierowanie na bhcg bo on ma troche inne normy niż laboratorium które robiło mi wcześniej wyniki, w środę mam znów przyjść po skierowania na badania, mam brać magnez 500gm, raz dziennie i kwas.. ogólnie mam leżeć bo to ciąża wysokiego ryzyka.. nie wiem jak ja mam leżeć, jak przy Radku to nie wchodzi w grę.. no ale bede starac sie nie robic nic co jest nie potrzebne. troche sie ciesze a troche sie martwie..


poczytam was wieczorem albo jak mały zaśnie na drzemkę.. teraz robie obiad i odpoczne troche bo od 10.00 po za domem
 
Bakalia każdy lekarz mówi inaczej :-) Ja też poroniłam 9.2013 i usłyszałam "Dziewczyno jesteście młodzi, możecie się starać po pierwszej miesiączce" :-) Trzymam ogromne kciuki jeśli tylko będziesz wierzyć w to,że się uda los tym razem się uśmiechnie :-)


Maku gratulacje :-)) Wszystko idzie w pozytywnym kierunku! Trzymam również za Ciebie kciuki.

Mika kapitalny sen, zaśmiałam sie jak to czytałam :p Dokładnie,zapewne nie miał tak dobrego sprzętu jak Wy. Podobno śnimy na odwrót więc z tętnem dzidziusia będzie dobrze :-)

Magda osobistego doświadczenia nie mam, ale koleżanki do tej pory, którym obniżył się brzuch rodziły do 2 tyg :-)

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Ja osobiście nadal czekam na @. Mam nadzieję,że zastąpię ją 2 kreseczkami. Bynajmniej mam pozytywne myśli! :-)
Niestety moja koleżanka również zaczęła starania w podobnym czasie jak ja, troszkę wcześniej. Jest już po 2 poronieniach
i pisała dziś,że niestety znów ma stresy. Kurcze, tak dużo kobiet chce obdarować swoje przyszłe dzieciaczki ogromem miłości
niestety po czasie tracą je. Widocznie tak musi być. Więc nie ma co negatywnie myśleć, wręcz przeciwnie dążyć do tego by
tym razem się udało. :-))
 
Jeszcze ja...


Neta - termin niechcianej @: 15 listopada 2013
Małgonia - termin niechcianej @: 21 listopada 2013
Agaawa - termin niechcianej @: 22 listopada 2013
Kobietka - termin niechcianej @ 23 listopada 2013
Madziorrek -
termin niechcianej @ ​24 listopada 2013
Ewikewik - termin niechcianej @: 5-8 .12. 2013
celta - termin niechcianej @: 10 grudnia 2013

Fajnie, że lista jest co raz krótsza.
 
ja do tej pory znałam tylko jedną sobę która poroniła..a teraz w mojej rodzinie są 2, tu sąsiadka obok też poroniła.. normalnie szok! tyle kobiet..

tak bardzo liczę na ta moją silna kropeczkę, że nie podda się i będzie ze mną przez 9mc aż do porodu ;) Rośnij dziecinko!!!
 
Magda,, Marcelka, no tozWy juz do startu prawie gotowe. Jeszcze chwile poczekajcie, wyspijcie sie porządnie, bo potem Wam dane nie bedzie. &&&&

Mika - no sen zarabisty! Ale sie usmialam!

eeee... Ja aż tak skrajnie nie fiksuje, tylko czasem mam doły. Zreszta teraz moje myśli sa zajęte sytuacja w pracy pogarszajaca sie. Wczoraj juz zaczęłam rozpuszczac wici, ze zmienię prace na jakaś perspektywiczną bardziej. Owszem, w mojej sytuacji byłoby najlepiej zajsc w ciaze do marca najpóźniej, a jak nie to trzy iść w KARIERĘ! Haha... Tego juz jestem pewna.

ale jak mam dola to dajcie czasem pomarudzic, co ? Bo jesteście milion razy lepsze i cudowniejsze niż jakikolwiek psycholog! A poza tym wierze w wasze czary!
 
reklama
Bakalia musi być dobrze, innej opcji nie ma. Staraj się odpoczywać, chociaż wiadomo, ze trudno przy małym dziecku leżeć, ale ile tylko możesz to leń się :) Mnie na początku bardzo bolała głowa, wydaje mi się, że w ciązy większość dolegliwości jest normalna, organizm świruje :)

Sysiq ja bardzo chętnie urodzę za 2 tygodnie :p
 
Do góry