reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witajcie, własnie wróciłam z wyprawy ;)
zmęczona, ale taka nakręcona na jutrzejszy dzień.
beta przyrasta nie ma wyniku, tylko tel. mi podali bo nie miałam jak jechac już po wynik wiec w sumie ok ;)

czekam na jutro no i sie zastanawiam czy mi usg zrobi, ma juz lekarza aparat u siebie wiec moze zapytam.. ew. jak nie to 6grudnia mam zaklepane usg serduszkowe :)
 
reklama
Ozila, dobrze, że sie wszystko wyjaśniło. Dobrze, ze robiłaś testy ciazowe, bo jakbyś tak co miesiąc normalne okres miała, to przy porodzie byś sie dowiedziała, ze jest dzidzius:)) haha... &&&&& żeby wszystko było dobrze.

Michalinka,
[*]
[*] trzymaj sie &&&&

Edytka - dzień dobry, dołącz na stałe, szybciej czas Ci zleci:))&&&&&

Nanulika - mądre słowa. A córcia przepiekna. I Wy dwoje rownież. Napawa to optymizmem.

ewikewik - &&&&& za następny cykl.

Kasia - beta cud miód. Teraz wszystko bedzie dobrze.

madziorrek - oby to było to. Chociaż szczerze powiem, ze nie mam zbytniej nadziei, bo ostatnio mega dużo stresu w pracy. A brżuch jak na okres mnie boli juz czwarty dzień chyba. Ale cycki oklapły:angry: wiec nie ludze sie bardzo.

caluje Was serdecznie wszystkie.
 
Hej Kochane,
no jakoś mija ten dzień, na cmentarzu mama płakała, ale już jest lepiej.

Czekam na info jak Wasze wizyty dzisiaj :)
Mika a co u CIebie - jak się czujesz, nic nie piszesz :)
Edytka witaj u nas, mam nadzieję, że szybko złapiesz nasz optymizm i niedługo wszystko się uda!!
Bakalia, Kasiuchna super, że beta tak ladnie rosnie :)

Nanu Matylda jest taka piękna i taka duża... a dopiero co sie rodziła.... niesamowite :D

A ja mam problem z ciśnieniem, codziennie coraz wyższe, juz mi przekracza 140/90, chociaż coraz więcej tabletek biorę. Zrobiłam badanie moczu, żeby zobacztć czy biało się nie zbiera - obawiam sie troche zatrucia ciążowego. I już sobie wmówiłam, ze nie jestem dobrą mamą skoro już dziecko narażam na problemy... wrrrrr.... W poniedziałek kolejna wizyta z USG - muszę czekać z wynikami i w ogóle...
 
Maku bardzo się cieszę!!!:-) wspaniała wiadomość:-)gratuluję!!!!

agawa zrób ten test w końcu,ja cały czas trzymam &&&&&&&&&&&&
mika myślę,że twój mąż już nie długo doczeka się wielkich bimbałków:-D a,że nic się nie dzieje u Ciebie to akurat dobrze,niech takie nudy do końca ciąży będą
michalina przykro mi,że masz problemy z ciśnieniem,ale nie obwiniaj się o nic wszystko będzie dobrze,robisz przecież wszystko żeby z dzieckiem było wszystko ok...i będzie... będziesz dobrą mamusią:-) tymczasem dużo wypoczywaj i nie zamartwiaj się na zapas


Ja weszłam dziś do gabinetu,była inna babka niż za pierwszym razem i zanim w kartę spojrzała powiedziała"zrobimy usg zobaczymy jak się dzidziuś miewa...":baffled: ....potem jej wyjaśniłam ...no i w kartę zajrzała...przeprosiła...

całe szczęście wszystko się samo oczyściło,coś tam niby jeszcze jest ale mówiła,że bardzo mało i jeszcze się oczyści...kamień z serca,że obejdzie się bez zabiegu...
...acha i 25 listopada idę do lekarza,który zajmuje się poronieniami i na badania mnie skieruje:happy2:

Miłego wieczorku Dziewczyny!
 
Maku gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEREK GONI XDDDDDDD
Pozdrawiam wszystkich jakoś weny mi brak ostatnio pogoda mi w dupę daje i się kiepsko czuję, ale czytam na bieżąco wszystko :p
Agawa moje cyce bolały i przestały boleć także zwątpiłam a potem się okazało że jestem w ciąży także cyce płatać figle lubią:p

Mika poczekaj poczekaj jeszcze z 3 miechy i ze śliwek się meloniki zrobią;)

Michalinka
[*] mam nadzieję że jakoś się miewasz, a po 2 spokojnie już jesteś tak wysoko że jakby się nic nie działo to chyba źle by świadczyło.....będzie dobrze zobaczysz może to pogoda....

Celta fajnie, że już niedługo kurcze ciekawa jestem jakie niespodzianki Ci los przyniesie a założę się że jak już będzie dzidzia adopcyjna to się okaże że zaciążyłaś i wszystko ok;)))

Bakalia no to trzymam kciuki za jutro

Kasiuchna jest super;)

Nanu cud miód i orzeszki jak tak sobie Ciebie czytam to mam nadzieję że sama tak niedługo będę myślała;) dzięki za optymizm i dobre słowo

Edytka witaj
[*] przytulam

Ania fajnie że już wszystko ogarnęłaś i cieszę się z pozytywizmu i determinacji jaką wykazujesz - będzie dobrze;)

Madziorek &&&&&&&&&&& za 2 krechy;)

Elka pozdrawiam

Marcelka niech szyjka trzyma ile wlezie

Madzia pozdrawiam ;)

Martoocha ze Stelcią całuję;)

Ewik &&&&&&&& jak nie ten to następny będzie dobrze....musi trzymam za to cały czas kciuki

Maga poradzisz sobie ze wszystkimi wrednymi babami:p

Galway. Malgonia, Izka, Neta, Joaro i cała reszta o kim zapomniałam pozdrawiam
 
Bakalia - cieszę się że beta przrasta! Mam nadzieje że jutro uda się zrobić usg :)

Agaawa - cycki to nie wyrocznia - jeszcze wszystko się może zdarzyć, mnie przed @ a nawet po terminie nie bolały. Ale ja mam wielkie cycki, i nie chciałabym żeby jeszcze rosły :p

Mika, a który to będzie tydzień że już spotkanie z genetykiem? u mnie jeden synek był genetycznie chory, więc nie wiem jak powinnam się przygotowywać.


Maku!! Bardzo się cieszę!Hurraaaa!!!
Będziesz śmigać na bete?
 
reklama
No to słuchajcie… Mama uważa mnie za wariatkę i żartowała ze mnie, że skończę w psychiatryku:p Bo Mama wiedziała, że robiłam już 3 testy w tym cyklu, które wyszły negatywnie. Ale dziś w pracy byłam tak zmęczona, że głowa sama opadała mi na biurko, a @ ciągle nie ma…hmmm,..coś mi to przypominało…więc po pracy, wstydząc się tego, że kupiłam kolejny test zrobiłam go w ukryciu przed mężem i moja Mama, która nas odwiedziła. Stres był….ale nie chciałam żeby gadali na mnie, że znow te testy robię, że mam wyluzować:p (Moja Mama uważa, że powinnam po prostu poczekać 2 tyg i jak nie dostanę @ to znaczy, że ciąża). No ale pojawiła się bardzo bardzo cieniutka druga kreseczkaJ hihi Mąż zareagował…. Z dystansem. Zresztą niestety ja też. To, że jestem w ciąży nie oznacza, że będę Mamą. Chociaż oboje cieszymy się bardzo, że udało się samo zapłodnienie:D A co będzie dalej to czas pokaże. Marzę o tym by się udało!!!!

Edyta89 – hej Edyta! Miło, że do nas dołączyłaś. Ciężko jest zacząć wszystko od początku. Jak tylko zaszłam w poprzednią ciążę od razu miałam wyobrażenia o moich najbliższych miesiącach i latach życia, które niestety legły w gruzach. Trzeba było od nowa wszystko sobie poukładać w głowie. Ale czas szybko mija i doczekasz się swojego szczęścia. Ile odczekałaś ze staraniami po Gabrysiu?

Ewikewik – szkoda, że w tym cyklu się nie udało:( Ale wiesz co mnie zawsze pociesza jak widzę krew w majtkach?? Że już za 2 tyg znów owulacja i od nowa można próbować! 2 tyg szybko zleci;) Minie @, jeszcze kilka dni odczekasz i owulacja;)

Nanulika – śliczna córeczka, piękna rodzinka:)

Bakaalia – my też czekamy na jutro i na wieści od lekarza!!!

Elka_30 – o matko tak bym chciała mieć nudną ciążę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymajcie kciucki!!!!
A jak Twoja sytuacja wygląda?

Ania2611 – ale gafa z tym „jak się dzidziuś miewa”, Super, że obędzie się bez zabiegu. Fajnie, że w końcu się coś ruszyło i będą badania, może się coś wyjaśni.

Kasiuchna86 – Pójdę na betę tylko później, może za 2-3 tyg. Teraz uważam, że jest jeszcze za wcześnie na badania i wizyty u lekarza. Muszę odczekać trochę. Chcę pójść do lekarza w takim czasie by móc jednoznacznie określić czy zarodek jest, czy bije serduszko i czy wszystko ok.

Mika – dziękuję za pamięć:)

Jak na razie mój jedyny objaw to zmęczenie. Jestem tak senna, że głowa mi opada sama. Mogłabym zasnąć nawet na stojąco. Nie wiem jak ja dam radę pracować 8h dziennie. Dobrze, że mam siedzącą pracę, to będę sobie chyba kimać na biurku po 5 min jak już mnie mocno zmorzy:) heheh
 
Ostatnia edycja:
Do góry