reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

ewik nie trać nadziei &&&&&&&&&&&
madziorek musi się udać &&&&&&&&&

bakalia
co to za babsko wstrętne,dobrze,że zmienisz lekarza,nie denerwuj się tym,doczekasz następnej wizyty już nie długo,kurcze co za babasztyl no nie mogę:crazy:

Pozdrawiam Wszystkie Babeczki:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczynki poproszę o pomoc. Cykl monitorowany. Pęknięcie przewidziane na sobote/ niedziele. Przytulanko było a jakże:tak: w poniedzialek mierze temperature z 36,4 skok na 37:-D Strasznie sie ucieszylam ze tak pieknie trafilismy przed skokiem. Dzisisaj mierze z rana tempa tam znowu 36,4. Ja chyba nie moge miec nic normalnie;( Jutro do lekarza jade i znimm o tym pogadam, ale powiedzcie mialyscie w swoich doswiadczeniach podobnie???
 
no wiem... ale to nie ten przypadek bo oulacja miala byc w niedziele. Skok temp byl w poniedzialek, teraz jest wtorek i juz spadek;( czyli skok trwal 1 dzien.;(
 
no owulacja jajeczko i zapłodnienie i zagnieżdżenie które może trwać nawet kilka dni więc wydaje mi się to normalne, i po zagnieżdzeniu które nawet może trwać do 10 dni powinno skoczyć znowu albo nawet i wcześniej
 
Przepraszm kochane, ale nie rozumiem. Wytlumaczcie mi to jak uposledzonej, mniej doswiadczonej siostrze, albo bardzo malemu dziecku bo nie zadarzam;( ;*
 
Eska dziękuję za pamięć, ale wciąż czuję się słabo. Dzisiaj cały dzień leżę w łóżku, boli mnie brzuch i nie bardzo mam siłę wstać. Wzięłam tylko leki i leżę. Na szczęście głodna nie jestem. Jeszcze jakiś miesiąc i będzie po wszystkim, Zosia będzie po drugiej stronie :)
 
Madziorrek wiesz że stres to najgorszy wspomagacz. Kochana, połóż się, weź ciekawą książkę do ręki i wyłącz myślenie. Będzie co ma być a oby było najlepiej :*
 
Oj Dziewczyny, nie moze być zagniezdzenie 1-2 dni po owu, bo wg rożnych źródeł zagniezdzenie sie odbywa 6-12 dpo i wtedy moze dojść do spadku temperatury , nawet drastycznego. Po owu powinna być podwyższona temperatura, u rożnych osób różnie to moze być, czasem moze stopniowo rosnąć, czasem na stałym poziomie sie utrzymywać. Ale ale... Przecież zdarza sie, ze u niektórych dziewczyn temperatura skacze codziennie. Takze Madziorrek nie martw sie na zapas. Idź do gina, sprawdź czy pecherzyk peknal. I to powinno być dla Ciebie wyrocznią. A ne wahajaca sie temperatura, która moze sie zmieniać np. Ze względu na stres. Trzymam za ciebie gorące kciuki! &&&&

a ja mam ciężki dzień w pracy. Właśnie sie dowiedziałam, ze podczas połączenia naszych dwoch działów dostane dwa razy wiecej produktów do sprzedaży. A to juz jest mega trudne. Na pociechę mamy mieć mniejsze regiony, ale jakoś czuje sie zdegradowana..... Upomne sie tylko o awans ( taki na papierze) ale dobre i to i .... Zmieniam prace niestety.... Czas sie rozglądać nad czymś nowym. Powiem Wam, ze marże o tym, żeby teraz w ciagu max. 3 miesięcy zajsc w ciaze, bo to by mi bardzo pomogło. Mógłby sie los do mnie uśmiechnąć w końcu. Trzymajcie kciuki. Buuuu.... Mam dola....L
 
reklama
Do góry