reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kasiuchna trzymam kciuki musi byc dobrze i kropka.
Bakalia za Was rowniez kciukam spokoju i nudy zycze.

Dziewczyny czy to mozliwe zeby zaraz po @ miec ovu??? Sluz jest, jajniki bolaly i szyjka wysoko...
 
Ostatnia edycja:
reklama
marcelka ojej, jak się skróciła to leż... ale do terminu nie dasz rady!!! Byle do 36 tc, bo mówi się, ze najgorzej urodzić w 8 miesiacu ciąży - a w sumie nie wiem czemu....

A ja mam ciągle dylemat czy kupować monitor oddechu czy nie.... aaaaaaaaaaaa
 
michalinka ja tez ciagle zastanawiam sie nad tym monitorem. Za to w szkole rodzenia polecali nam materac lifenest (albo cos takuego ;)). Z reszta moja kolezanka z niego korzystala i byla zachwycona. Dziecko lezy pod lekkim katem, glowke ma na takiej siatce, przez co sie nie odksztalca i jesli dziecku sie uleje, to wszystko przelatuje w dol. Ale nie pelni takiej funkcji jak monitor. Sama nie wiem...
 
marcela uważaj na siebie,najlepiej leż,niech Maleństwo jeszcze posiedzi w brzuszku:tak:
michalina nie wiem jaki jest koszt tego monitora ale jeśli ma on sprawić,że będziesz spokojna i będziesz w pełni cieszyć się macierzyństwem bez niepotrzebnych lęków to myślę,że warto zainwestować
 
Koszt nie jest mały, bo monitor razem z nianią kosztuje ok. 500 zł.
Ale po tym wszystkim co przeszłam mam wewnętrzną potrzebę kupienia....
tyle czekałam na to dziecko, że chciałabym dac jej wszystko, zapewnic bezpieczeństwo na każdym kroku....
 
Galwaygirl no jeszcze nie odrastaja włoski. A właściwie dopiero znikły. Bo to działa tak, ze przez pierwsze 2 tyg po zabiegu one sobie odrastaja i stopniowo wypadają. Potem efekt utrzymuje sie ok. 1,5 do 2 miesięcy. Pytasz o efekt. To indywidualna sprawa. Jak jesteś blondynka i masz jasne włoski, to efekt bedzie słabszy, bo laser najlepiej działa na ciemne włosy. Podobno po 4 razach juz jest efekt calkowity, od czasu do czasu tylko sie robi przypominający zabieg - raz na rok. Ja juz robiłam 3 raz, ale tamte poprzednie razy w dużych odstępach czasu, tak ok. Co rok. A najlepiej juz sie zmusić i pilnować tego pod rząd. U mnie nawet przy rzadkich zabiegach widac efekt, bo mniej mam włosów.

oj Marcela, to leż kochana! Bo teraz to jeszcze za wcześnie.&&&&&

mnie humor sie troche poprawił po spacerze. I dalej wierze, ze Wy czarownice zaklęcia rzucilyscie i sie doczekam II. :-D
 
agawa doczekasz się zobaczysz!!!

Wszystkie się doczekamy!:-)

michalina to nie ma się nad czym zastanawiać skoro to tak ważne dla Ciebie,i da Ci tyle spokoju...a to najważniejsze...500zł nie mało ale może wózek tańszy kupisz albo jakieś inne drobiazgi i wydasz więcej no to co najbardziej dla Ciebie istotne
 
Ostatnia edycja:
mika ja już prawie wcale nie krawię tylko od czasy do czasu mały skurcz i skrzepik,fizycznie ok a psychicznie też już lepiej,godzę się z faktami,nie chcę się użalać tylko działać...

A Ty leż kochana,jeśli możesz,odpoczywaj jak najwięcej,kłucie to pewnie dlatego,że się brzusio rozciąga,trzymam kciuki za Was:happy:
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki - jutro mam egz :confused2:obym tylko zasnęła dzisiaj...
Udanego krótkiego tygodnia Wam życzę ;-)
 
reklama
marcelka ojej, jak się skróciła to leż... ale do terminu nie dasz rady!!! Byle do 36 tc, bo mówi się, ze najgorzej urodzić w 8 miesiacu ciąży - a w sumie nie wiem czemu....

A ja mam ciągle dylemat czy kupować monitor oddechu czy nie.... aaaaaaaaaaaa

Ten monitor super sprawa.. ja nie mam niańki- bo mieszkanie małe..tylko ten monitor kupiliśmy.. dzięki niemu przesypiam noce (UWAGA: z tyłu jest pokrętło gdzie ustawia się czułość urządzenia..gruby materac czułość min. 2)
 
Do góry