reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

A ja już wczoraj zaliczyłam totalną załamkę. Mam mega migrenę a to oznaka @, zaczynam plamić... Nie chce mi się żyć. A w pracy korowód ciężarnych, dzieci, kolejne koleżanki w ciąży. Nie daję rady.
Myszko, gdzie zniknęłaś? Paul pewnie bardzo Cię absorbuje ale daj czasem znak życia :tak:
 
reklama
Aniu. Myslami caly czas jestem z Toba. Wy poczywaj kochana, mama nadzieje ze juz ic zlego Cie nie spotka;( ;*

Marcela- duzzzo wypoczywaj.

maga - powidzwenia

Agawa- bedzie dobrze;))) Pekly Ci 3 pechcerzyki, minimum jeden musi zaskoczyc;))))

mika, pietrucha- 3majcie sie dzielnie;)))

celta - zainspirowalas mnie tez zaraz mykam na dluuuugachny spacer z psem

eska- wszystko dobrze?

Kasia, Bakalia - gratuluje;)))

ewik- a kiedy termin @?? Ja mam naddzieje, ze ta migrena to jednak objaw zupelnie czego innego...&&&&&&&&&&&&&&&

A ja jutro jade sprawdzic czy ladnie pecherzyk pekl. W weekand bylo mega millo i maz sie sprawdzal, ze ho ho wiec i ja mam nadzieje. Teraz jestem na chorobowym wiec troszke odpoczywam;))) Ale ja zapytalam meza jakie ma przeczucia, to powiedzial ze za miesiac sie uda. Ja jednak mam nadzieje, ze uda sie juz teraz. Pozdrawiam dziewczynki;****
 
Michalina ja kupiłam monitorek na Agito i zapłaciłam 365zł :) Testowałam go zgodnie z instrukcją i działa! Poza tym naczytałam się dobrych opinii i stwierdziłam, że wolę spokojniej spać.
 
Joaro -termin niechcianej @: 28 październik 2013
Fuma_Foch -termin niechcianej @ ok.30 października 2013
Maku - termin niechcianej @: 11 listopada 2013
Ewikewik - termin niechcianej @: 12-14 .11 2013

Neta - termin niechcianej @: 15 listopada 2013
Małgonia - termin niechcianej @: 21 listopada 2013
Agaawa - termin niechcianej @: 22 listopada 2013
Kobietka - termin niechcianej @ 23 listopada 2013
celta - termin niechcianej @: 10 grudnia 2013

Czas na korekty dziewczyny

 
oaro -termin niechcianej @: 28 październik 2013
Fuma_Foch -termin niechcianej @ ok.30 października 2013
Maku - termin niechcianej @: 11 listopada 2013
Ewikewik - termin niechcianej @: 12-14 .11 2013

Neta - termin niechcianej @: 15 listopada 2013
Małgonia - termin niechcianej @: 21 listopada 2013
Agaawa - termin niechcianej @: 22 listopada 2013
Kobietka - termin niechcianej @ 23 listopada 2013
Madziorrek -
termin niechcianej @ ​24 listopada 2013
celta - termin niechcianej @: 10 grudnia 2013

Ewiku- nie testujesz???
 
Hej dziewczynki dawno mnie nie było bo miałam długi weekend ciągle gości ;)
także jedni wcychodzili a 2 wchodzili;) tyle co nocką was poczytałam z telefoniku i tyle;)

Ania jest mi cholernie przykro bardzo mocno Cię ściskam, i tak jak dziewczyny sądzę, że najwyższa pora na badania i dobrego lekarza to jest naprawdę klucz do wszystkiego.

Michalinka piękny brzusio, ślicznie wyglądasz;)

Marcela no to szyjka zaszalała teraz więcej łóżeczka i czasu z nami:p a dokładnie lepiej urodzić w 7 ze względu na płucka;)

Kasiuchna gratulacje, a co do lotu ja bym nie leciała ponoć duże ciśnienie źle wpływa na tak wczesną ciążę. moja teściowa m,owi że np wiele dziewczyn ląduje w szpitalu z młodymi ciążami jak przyjeżdża w góry bo ciśnienie się zmienia i to ma negatywny wpływ, ale wiadomo zapytaj lekarza.

Magda jak się czujesz u schyłku???

Madziorek dziękuję, że pytasz wszystko ok jak na razie i fajnie że jaja popękały to teraz zaciskam kciuki

Agawa tak samo łap fluidy i trzymam kciuki i czekam na dobre wieści;)

Celta fajnie słyszeć że jesteś już na końcu drogi i że niedługo będziesz miała nową duszyczkę do kochania, piękna sprawa, wiem, że będziesz cudowną mamą i dasz radę w 200%, a dziecko które trafi do was będzie szczęściarzem;)*

Bakalia i byłaś na wizycie???

Mika jak się mi tam czujecie popuszczają coś rzygotki czy nie??

Ewikewik ja też trzymam kciuki za 2 kreski i koniec kropka

Maga jak tam w nowej pracy????zaaklimatyzowana już????

Martoocha pozdrawiam i całuję Ciebie i małą!!!!!!!!!!!

Joaro, Maku, Ewikewik, Malgonia, Madziorek, Agawa, Neta, Galway, Cuba, Celta, Kobietka, Fuma Foch trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam resztę dziewczynek buziaki
 
Ostatnia edycja:
Madziorrek dla mnie za wcześnie na test. Szkoda kasy. Jak @ się nie rozkręci w ciągu 2 dni to wtedy zatestuję i pewnie polecę na betę. Myślę, że czwartek - piątek pewnie nie wytrzymam :baffled: Ale @ będzie szybsza, nie ma siły, czuję to.
 
Szlag mnie trafi. Byłam umówiona dziś na wizytę u gina.. pojechałam rano, z teściem musiałam zabrać Radka.. czekałam godzine zanim lekarz przyszedł .. wchodzę do gabinetu a ona mi każe wyjśc bo nie mam ubezpieczenia.. no to ja otępiała.. dzwonie do P. czy szef płaci składki .. pojechałam do księgowej do zusu wszystko ok, mam ubezpieczenie wracam do lekarza.. a lekarka do mnei że ona mnie już nie przyjmie bo nie, że mam się na inny termin umówić .. po nowym roku.. no niech ją ch*j sstrzeli.. w poniedziałek jadę do lekarza innego, u którego nie ma takich jazd.. ps. dowiedziałam się przy okazji u księgowej że ta lekarka co drugiej kobiecie tak robi mowi ze nie ma ubezpieczenia i rezygnuje z wizyty

to tyle. wieczorem jade zrobić betę żeby sprawdzić jak przyrasta..


pojechaalbym jutro na wizytę.. ale samochód oddaliśmy do mechanika właśnie i dopiero w piątek wieczorem odbierzemy.. wiec czekam.
 
reklama
Marcelko- u mnie na ktg tetno latało malej od 120-170..zawsze mega wystraszona szlam na to badanie..a malutka serduszko zdrowe ma jak dzwon:tak:. Co do szyjki to ona moze sie skrocic i potem zostac w miejscu- spokojnie ;) oszczedzaj sie bardzo..dzidzia gotowiec wiec nie ma stresu;-)
 
Do góry