reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Aniu :( wszystkie wiemy jak Ci źle.. ja jednak wierzę że jesli dobrze lekarze zbadają Ciebie i męża to wszystko będzie łatwiejsze, a dzidziuś w niedalekiej przyszłości zagości w Waszym domu!!! Ściskam mocno!!!


Michalinko
cudowny brzuszek, lustro nie ważne ;D

Miłej niedzieli ;)

Pytanie za sto punktów - kiedy warto zrobić pierwsze usg takie dla siebie, zanim dostane skierowanie na te podstawowe w 12tc

Ja bym poszła najwcześniej w 40 dniu fazy lutealnej..

Niestety chciałam wiecej Was nadrobić-ale muszę coś zjeść póki mała śpi po spacerku.. Buziaki dla wszystkich!
 
reklama
bakalia 7tc - serduszko już bije :) Ja robiłam w tej ciąży w 7tc :)
marcelaka ale wiesz, ze ja dziś też kiepsko. Tylko, że mnie głowa boli, w nocy bolała. I przez to jakaś niemrawa dziś jestem. Brzuch mi się napina. ehhhh....
 
Właśnie wróciłam z psem ze spaceru . Fajnie było, pomimo deszczu. Człowiek może jakoś tak zrestartować się psychicznie.

Ania, no i super, że przyjedziecie do Polski i porobisz badania. Myślę, że watro poszukać przyczyny. Może się okazać, że prędko uda Ci się pomóc i kiedy zaczniecie się starać wszystko zakończy się szczęśliwie, czego Ci z głębi serca życzę. No a teraz tul się do męża, odpoczywaj... Ściskam mocno.

maqa no mam nadzieję, że i tak będziesz zadowolona z tej nowej pracy. Może nie idealna, ale INNA. Zmieniłaś środowisko, wzięłaś życie w swoje ręce na tyle na ile można. Zobaczysz, będzie dobrze. No i trzymam kciuki za egzaminy!

michalina fajny brzuszek :-) i jaką Ty buźkę masz ładną i sympatyczną! Nich szybko mija ból głowy, napięcia brzucha i zostanie tylko frajda z bycia w ciąży ;-)

bakalia, ja w 8 tyg byłam pierwszy raz na usg i serduszko biło już jak dzwon.


Idę się pokrzątać jeszcze... Fajnie, że jutro wolne. Może pośpię i odsapnę. Wieczorem idziemy na koncert, ale dzień cały będę smuć się po domu w dresie.. Może już niedługo taki luksus leniuchowania nie będzie możliwy. OBY!!
Miłego wieczoru wszystkim. Buziaki ślę też do szpitala piertuszeczko :-) - trzymaj się dzielnie.

aniu ściskam raz jeszcze mocno.
 
Ostatnia edycja:
bakalia gratuluję ciąży &&&&&
michalina śliczny domek:happy:

Wszystkim Wam Dziewuszki dziękuję za wsparcie,zaczynam szukać w internecie kliniki jakiejś gdzie mogę zrobić niezbędne badania,głownie takie jakie się robi przy poronieniach nawykowych,bo chyba do takich się zaliczam:-(
Szukam czegoś w rejonie Opole,Wrocław,Częstochowa znalazłam tylko "Invimed" Europejski Centrum Macierzyństwa (jak zareklamowali) we Wrocławiu...

Swoją drogą to jak zaczęłam czytać jak wiele jest tych różnych badań...potem leczenie..a i tak nie wiadomo czy się uda...ręce mi opadły:-( dlaczego to takie niesprawiedliwe,że niektóre kobiety nie chcą dzieci a rodzą jedno po drugim a inne tak bardzo pragną dzidzi i tak pod górkę mają...:-(
 
Aniu bardzo mi przykro, patrząc na Twój podpis.. koniecznie poszukaj dobrego lekarza w Polsce, trzymam kciuki, żeby było już tylko pozytywnie.

U mnie 46dc, @ brak, biorę duphaston i na razie nie testuję. Poczekam do 9 dnia z dupkiem. Ech :(
 
Cześć dziewczyny.

Tak się zastanawiam, czy przy następnej ciąży po poronieniu miałyście takie same objawy jak przy pierwszej?
Aktualnie pozostały nie całe 2 tyg do @. Mam nadzieję,że nie przyjdzie a nasze starania z narzeczonym przyniosą
zdrowego dzidziusia :-) Jak tak słucham czasem inne kobiety, dla których najważniejsze jest to by miały np.
dziewczynkę. Bo chłopczyk to, tamto - zastanawiam się wtedy czy tylko mi to obojętne? Po stracie liczy się
dla mnie tylko tyle by było zdrowe i wyszło na świat :-)


Miłego dnia!
 
Cześć!

Ania, bardzo ale to bardzo mi przykro... nawet nie potrafię sobie wyobrazić co musisz teraz czuć. Ja na Twoim miejscu skupiłabym się na tych badaniach, bo to faktycznie mogą być poronienia nawykowe.
Badałaś się może na to czy masz zespół antyfosfolipidowy? chyba pietrucha teraz w szpitalu miała takie badania właśnie. Czasem dla nosicieli tego zespołu wystarczy zażywanie heparyny w ciąży ( zastrzyki przez całą ciąże i około 6tyg połogu ale warto). Dodatkowo, poszukałabym jakiegoś specjalisty od przepływów macicznych, bo może tam jest coś nie tak...

joaro - trzymam kciuki, oby to tylko testy były fałszywe, byś 9 dnia przyjmowania dupka zobaczyła dwie kreski!

Dziewczyny, piękne macie brzuszki!

A u mnie stał się cud! Beta w sobotę 772,3. Jutro śmignę na powtórkę.
To prawdziwy cud! o poprzednią ciąże walczyliśmy 3 lata! skończyło się na ivf a teraz zupełnie samo, naturalnie!
Te forum chyba naprawde czaruje!! :)
Cieszę się, choć strach trochę paraliżuje...

Powiedzcie mi, na piątek mam wykupione bilety lotnicze, nie długa podróż około 2h - rezygnować czy lecieć? jak myślicie?
Do lekarza postaram się umówić na wtorek albo środę, ale już dziś mi spędza to sen z powiek. Choć wiadomo, na chwilę obecną nic nie jest ważniejsze nic, oprócz rosnącej fasolki.
 
Kasiuchna!!!!!!!!! wow!!!!!!!!! Gratulacje!!!!!!!!!
A tak, te forum sprawia cuda!!! To oznacza, że przejelaś brzusio po Martoocha!!!!!!!!!!!! SŁuchaj, leć w tygodniu do lekarza, na USG już coś widac jak beta jesr powyzej 1000 i sie koniecznie zapytaj o ten samolot!!!
Generalnie mozna latac, ale ja pewne ze swoją porąbaną psychą bym zrezygnowała :)
 
reklama
jaro &&&za Twoje dwie krechy
sisiq na pewno nie tylko Tobie jest obojętna płeć dziecka,myślę,że takie "problemy" mają tylko takie kobiety,które nigdy nie miały żadnych problemów z ciążą u siebie i w swoim otoczeniu...pewnie,że tylko zdrówko się liczy, ja zawsze te same objawy ciąży miałam,już przed @ ból piersi bardzo i siq co chwilę
kasiuchna po cichu już gratuluję i czekam na wieści z usg:-) jeśli chodzi o samolot to raczej nie ma żadnych przeciwwskazań chyba,że się stresujesz bardzo lotem to odradzam

latam po sieci od wczoraj i zbieram info jakie badania są dla mnie niezbędne,spisuję na kartce i w czwartek na kontroli pokarze lekarzowi na co ma mnie skierować (chyba ,że sam już pomyśli) a jak nie to nie wyjdę z gabinetu,a i tak te do których będę musiała dopłacać to w PL zrobię..wkurza mnie ta służba zdrowia tutaj,tyle się płaci za ubezpieczenie a prosić się trzeba o wszystko:crazy: ...zobaczymy w czwartek
 
Ostatnia edycja:
Do góry