reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
michalina i madzia jeszcze tylko troszke macie przeciez;-)
a mysle, ze to tak pieknie z bobaskiem swieta spedzic pierwsze....ach
ja to jestem zwariowana na punkcie swiat, zelaszcza wigilii,
I mimo, ze tu to nie to samo niestety....bo sniegu nie ma:-(
to atmosfere trzymam, choinka duza ( swirnieta na punkcie bombek jestem) i swieczki i bialych swiatalek led dokupilam jeszcze na szyby i do ogrodu na drzewa;-)
taka rodzinna atmosfera a tu jeszcze bobasek u Was wooooow:-)
 
Ozila ja też się nie mogę doczekać świąt z Zosią :) Już nawet bodziaczek z reniferem kupiony na tę okazję, a kupiłam go, UWAGA, rok temu na przecenie poświątecznej. Nie mogłam się oprzeć po prostu! Nawet pisałam tutaj, że mogę którejś wysłać, bo mi się pewnie nie przyda, ale dziewczyny upierały się, żebym wierzyła :) U nas będą to pierwsze święta z Małą i pierwsze w nowym domu. Tej choinki doczekać się nie mogę!
 
Wiecie co mi też tak daje w dupę że szok i czuje to samo co Wy!!!!!!!!!!!!! dziś mnie pośladek boli idę na masaż bo chyba padnę!!!!!
Michalina i Madzia łączę się z wami w bólu ale damy radę xdddd
Ozila gratuluję jest śliczna!!!!!!!!!!! cudeńko i miodzik
Izka Twój chłopak to będzie playboy jest jak z okładki:)
Cyntia przeciwbólowe i sen to naprawdę pomaga i myślę, zę za 3 miechy będzie zielone światełko a badania zrób koniecznie
Celta ale Ci fajnie byleby sie pogoda udała żebyś mogła sobie pohasać spokojnie, zyczę udanego urlopu
Agawa szacun ja bym bólu nie zniosła
Madziorek jak sampopoczucie???
Ania Imbir jak najbardziej wskazany
Maga a Ty już zwarta i gotowa do nowej roboty?
Mika zaczęło się polecam magne B6 na rzyganko:)
 
Ostatnia edycja:
:*
To moja gwiazdeczka + moj brzuch 3 tyg po cc(dla zainteresowanych:-p) + po średnio przespanej nocy-uspokajalam malutka u siebie w łóżku ( nie spie z malutka, bo sie boje-ale czasami ja tak uspokajam). A ostatnie zdjecie to ulubiona pozycja malutkiej do usypiania..
IMG_3923.jpgIMG_3908.jpgIMG_3921.jpgIMG_3886.jpg
 

Załączniki

  • IMG_3923.jpg
    IMG_3923.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 56
  • IMG_3908.jpg
    IMG_3908.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 55
  • IMG_3921.jpg
    IMG_3921.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_3886.jpg
    IMG_3886.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 52
Marta piękny brzuch;* Mega babka z Ciebie;*

Oj Magda jeszcze ładniejszy, jak zajebiaszcza zawartość;)

Eska - różnie. Bardzo liczyłam na IUI w tym miesiącu, a chyba muszę czekać do przyszłego..... życie;) Ale generalnie coś mi na dekielek siadło, ale walcze z tym, oj walcze i nie daję się chandrze... Buziaki;*
 
Magda ja pewnie też skończę z takim xddddd

Madziorek aura do bani to i dekielek nie ten teges ale pomyśl że za miesiąc do boju :))):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
reklama
Do góry