reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Agaawa- strasznie płaczliwa się zrobiłam i mam niezidentyfikowanego doła, normalnie jak przed @. I jajniki bolą, ale to chyba ok. Kurcze... cudnie by było gdyby się w tym cyklu udało, bo w mojej robocie już długo nie pociągnę, i jak tak dalej pójdzie zostanę na lodzie... bez ewentualnych świadczeń ciążowych;p

Ale piekna ta jesień... serce się kraje, że potrafi być tak ładnie o tej porze... Nic tylko zachodzić, zdrowo nosić i szczęsliwe rodzić. Więc moooooocy przybywaj:))))
 
reklama
Agawa nie po prostu mi to obojętne będę się cieszyła tak samo z chłopca jak i dziewczynki jedynym moim wyznacznikiem jest to że ta ciąża jest inna jak z Oliwką inne samopoczucie inne smaki itd także zobaczymy:)) Cieszę się że u Ciebie już lepsze samopoczucie, planowanie wyrzuć do śmietnika i niech się dzieje wola nieba wiesz:)*

Madziorku jest pięknie cieplutko to fakt, wiesz ja dziś wygoliłam moją neśkę i wygląda podobnie do Twojego XDDDDDDDDD łap fluidy i moc niech będzie z Tobą:)*:tak::tak::tak::tak:
 
Joaro a jaka masz wade wzroku, że musisz mieć cc??

Martus jestem zaskoczona jak Ty piszesz o tym cc.. Bozeeee jak sobie przypomne swoje cc to az mnie ciary przechodzą:/ ja dojśc do siebie nie mogłam, wstać z łózka nie mogłam przez kilka dni, wstawałam tylko z pomocą męża i ze łzami w oczach bo tak bolało, a Ty piszesz, że sprzatałaś, gotowałaś :-pszok!
wrzuć jakies zdjęcie Stelci!!

Suana ogromne gratki!!! teraz nudnej ciąży życze :*

Eska ale cudna dzidzia, aż ciekawa jestem kto tam u Ciebie siedzi :-)

dziękuje Wam za miłe słowa o Igorku, no jest cudny (powiem nieskromnie :-))

aaa i jeszcze do dziewczyn, które maja twardnienia brzucha - laski spokoooojnie!! ja miałam twardnienia i skurcze jakoś od ok 18 tyg jak dobrze pamiętam , brałam ogromne ilości magnezu i fenoterolu i co? urodziłam zaledwie dwa dni przed terminem, więc odpoczywajcie, ale nie stresujcie sie tym!! :*
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj miałam zabieg. Trzymam się dobrze. Delikatnie plamię, ale coś mnie brzuch boli. Dziękuję Wam za wsparcie :* Troszkę podłamało mnie, że mam czekać minimum pół roku z dalszymi staraniami. Zobaczę co powie lekarz na kontroli. Na pewno wykonam badania hormonalne, bo to moje drugie poronienie....
 
Właśnie szukałam informacji czy można w ciąży pić herbatę z imbirem (bo coś mnie bierze) i znalazłam to "Stosuj imbir.To stary babciny sposób(znany także położnym) na pokonanie porannych nudności. Używaj go w kuchni (gotuj zupę imbirowo-marchwiową, piecz babeczki imbirowe), doprawiaj nim herbatę, pogryzaj herbatniki z imbirem, miej przy sobie skrystalizowany imbir, ssij cukierki lub lody imbirowe i pij napoje przygotowane z prawdziwego imbiru. Nawet sam zapach świeżego imbiru może pomóc - weź kawałeczek kłącza i wąchaj"

Ciekawe,nie wiedziałam o tym,ale przynajmniej wiem,że mogę się imbirkiem leczyć.
 
reklama
Cyntia to dobrze,że już po.Teraz wypoczywaj

Ja szłam do domu 15 min. po zabiegu,też brzuch mnie bolał,ale w domku wzięłam paracetamol i dużo spałam,pomogło.
 
Do góry