reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
martocha to musiały być wspaniałe i emocjonujące przeżycia mimo strachu i lęku,które pewnie też Wam towarzyszyły podczas CC. Zdrówka dużo dla Was
eska to zabawne,że maleństwo tak się odwraca,że nie można dostrzec płci,może przy następnej kontroli się uda
Magda oszczędzaj się,niech mała jeszcze pomieszka trochę w Twoim brzuszku
suana 2 tygodnie szybko zlecą do kolejnej kontroli,ja też czekam jeszcze 8 długich dni
michalina a może po urodzeniu dziecka choć część Twoich dolegliwości związanych z nerwicą minie,bedziesz wtedy przeszczęśliwa i skupiona na dzidzi więc kto wie...życzę Ci tego

A ja dziś pół dnia spacerowałam po pasażu handlowym,tak dla zabicia czasu,potem pyszny obiad zrobiłam,bukiet z suszu,psa wykąpałam no i kolejny dzionek mija :) samopoczucie bardzo dobre także jest ok.
Pozdrawiam Was:-)
 
Uaktualniam listę, spadam na prawie koniec.

Kobietka - termin niechcianej @: 27 październik 2013

Joaro -termin niechcianej @: 28 październik 2013

Fuma_Foch -termin niechcianej @ ok.30 października 2013
Maku - termin niechcianej @: 11 listopada 2013
Ewikewik - termin niechcianej @: 11-13 .11 2013

Neta - termin niechcianej @: 15 listopada 2013
Małgonia - termin niechcianej @: 21 listopada 2013
Agaawa - termin niechcianej @: 22 listopada 2013
celta - termin niechcianej @: 10 grudnia 2013

 
Poprawiam listę :)

Joaro -termin niechcianej @: 28 październik 2013
Fuma_Foch -termin niechcianej @ ok.30 października 2013
Maku - termin niechcianej @: 11 listopada 2013
Ewikewik - termin niechcianej @: 11-13 .11 2013

Neta - termin niechcianej @: 15 listopada 2013
Małgonia - termin niechcianej @: 21 listopada 2013
Agaawa - termin niechcianej @: 22 listopada 2013
Kobietka - termin niechcianej @ 23 listopada 2013
celta - termin niechcianej @: 10 grudnia 2013

Suana II
 
U mnie dzisiaj 34 dc i 11 dpo. Szok, że taka długa ta faza lutealna, dawno takiej nie miałam. Brzuch już ciągnie więc pewnie dziś lub jutro zawita wredna kobita :)

1385664_567330766649936_967810525_n.jpg
 

Załączniki

  • 1385664_567330766649936_967810525_n.jpg
    1385664_567330766649936_967810525_n.jpg
    35,9 KB · Wyświetleń: 35
malgonia damy radę, może następny miesiąc będzie pomyślny
mart0ocha super, że tak pozytywnie piszesz o cc, ja jeśli kiedykolwiek będę rodzić to prze cc na bank (wada wzroku i takie tam). Szczerze to nigdy nawet nie chciałam rodzić naturalnie, jakoś tak hmm nie wiem ...
Magda_88 trzymam kciuki, żeby wszystko było ok, już blisko trzymaj się :)
eska jaki śliczny maluszek do ciotek się uśmiecha :)))))
michalina ciekawe te plastry, daj znać czy to działa
Madziorrek ja jeszcze nie brałam CLO, ale jeśli te leki które teraz dostałam nie podziałają przez najbliższe 3-4 cykle to będę startować pewnie do IUI, więc dawaj znać jak to wszystko się odbywa.
suana piękną beta, trzymam kciuki bardzo mocno i jeszcze mocniej i aż do bliźniaków :)
ewikewik no to stosunkowo udanej nocy życzę skoro dwie krechy są :)
celta kobieto, ale Ty jesteś pozytywna :) goń mnie goń mam nadzieję, że będzie do czego, ale nie ma to jak być dobrej myśli. Z teściową lepiej wyszła ze szpitala. Jest dla mnie bardzo ważna, bo to przemiła i kochana osoba, teść zresztą też jest w porządku. Bardzo ich szanuję, bo w przeciągu ostatnich 3 lat straciłam moich rodziców (moich przyjaciół)...
ania2611 pozdrawiam i mam pytanie czy 2611 to Twoja data urodzenia ;> bo ja jestem z 26 listopada i lubię te cyferki bardzo :D
maqa, marce_la, Agaawa, Maku87, galwaygirl, Ozila pozdrawiam Was wszystkie.

Ogólnie to tyle się tu pisze, że nie nadążam odpisywać :) Ja w tym projekcie teraz, więc mam urwanie głowy. Startujemy od listopada także zaraz już i czasu mało.

Czy to u nas w wątku była stworzona jakaś grupa na forum czy też na fejsie?
 
reklama
Hej hej... Ale dzisiaj optymistycznie! Cieszy mnie to, a jakże:))

martoocha - ale bije od Ciebie szczęście. Jeszcze raz gratuluje i ciesze sie Twoim szczęściem. Czasem pierz te obżygane podkoszulki, bo Ci mąż ucieknie:))

eska, ale śliczna foteczka. Jak masz pzeczucie ze to chłopak i tak byś chciała, to tego Ci zycze! CUDO!

pietrucha i Mika - jak tam nastroje? Spokojne jesteście, czy ciagle nerwy?

celtus - cudnie sie czyta Twoje posty. Tak sobie pomyślałam, ze moze tez do tego ośrodka powinnismy chodzić na jakaś terapie, dobrze by to nam zrobiło. Szkoda tylko, ze ja niestety mam ciagle wewnętrzne poczucie, ze nie nadawalabym si na matkę adopcyjną. Ale za Was trzymam kciuki!

suana - no MAMUSIU! Piekna betka. Trzymam kciuki! &&&&&

joaro - tutaj chyba nie ma zamkniętej grupy.

michalina - nie każdy chyba jest stworzony do bycia ciężarną. Coś mam wrażenie, ze ja tez nie jestem stworzona. Ale jakoś sie przemecze.

madzia i marcela - to lezcie jak najwiecej. Leńcie się póki możecie! &&&&&

madziarrek - ja jestem na CLO. Za pierwszym razem zareagowalam suuuuper, bo ciaza wyszła w kwietniu. Ale sie skończyła. A teraz po przerwie jestem właśnie drugi cykl na clostilbegyt. A co chcesz wiedzieć? Ja sie po tym czuje bardzo dobrze, nie przytylam ani nie schudlam:))w zeszłym cyklu miałam tylko 1 pecherzyk, ale za to 11-12 dc, czyli bardzo szybko, normalnie mam 16 dc owulkę. No nie wiem co Ci jeszcze napisać. Pytaj.

a ja padlam dzisiaj. Od 6 w trasie, o 7 rano szkolilam ludzi, Potem 300km w te i spowrotem do klienta, potem wizyta u teścia, bo wczoraj mój mąż i tesciu mieli imieniny. Wiec dzisiaj torty i upominki były. Jest ok. Nastrój dobry. Mam juz chyba początek owulacji, bo sluz sie zmienił, a mąż bedzie dopiero we środę za tydzien. Troche juz nie mam siły do tego planowania. Ale cóż - odpuszczamy ten cykl po prostu.

Caluje Was wszystkie! Jak o kimś zapomniałam to przepraszam i całuje podwójnie:)) albo potrojnie:))
 
Do góry