reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
hej hej
sauna gratulation!!!!!!!!!!!
martoocha jak dobrze Cię widzieć, moze jakieś zdjecia Stelci wrzuć :) Zazdroszczę Ci tego cc..... moja mała nie chce się odwrócić, położenie miednicowe - mam nadzieję, że tak zostanie i będę mieć cc i już na Wigilie Mała bedzie z nami :)))))
sauna ja się powoli wyprawkuję :) w sobotę zamówiłam wózek, teraz składamy szafę i zacznę patrzeć co mam za ubranka (bo dostałam kilka toreb ubranek od siostry).... nie mam nic dla siebie - muszę jakieś piżdzamy kupić :)

Genralnie dziewczynki to powiem Wam, że już chciałabym żeby był grudzień :) Nie jestem stworzona do bycia w ciąży :)

Maddziorek ja brałam CLO przed pierwszą ciążą i po 3 cyklach zaszłam w ciążę, nie wiem czy dzięki CLO czy nie, ale za każdym razem robiły mi się 2 piękne pęcherzyki :)

marcelka a Ty jak się czujesz?
Magda88 - Ty na siebie uważaj bo jeszcze wcześniej urodzisz :)

eska piękne te Twoje cudo!!!!!!! A jak krzyżuje nóżki to mi na dziewuchę wygląda :D ha ha

A ja ostatnio mam mały problem - przed ciążą cierpiałam na nerwicę lękową (przez to, że nie mogłam w ciążę zajść, że stresującą pracę miałam, że poroniłam....), ale jak zaszłam w ciążę to wszystko mi minęło i nie musiałam już brać tabletek... a teraz znów zaczyna mi wszystko wracać... dziś miałam 2 razy tzw "nerwa", dodatkowo się denerwuje tym, że nie powinnam się denerwować i tak kółko mi się zamyka....... dlatego chciałabym już Wiktorię na świecie mieć i się tylko na niej skupić........
 
Magda jak masz już wszystko spakowane to proszę, zebyś napisała mi na priv co powinno być w takiej torbie :D bo ja nie mam ZIELONEGO pojecia. W ogóle jakaś niezorganizowana jestem.... łojezuuuuu
 
Michalina w takim razie już zabieram się do przepisania mojej listy :) Oczywiście nie ma idealnego przepisu na to co wziąć, żeby niczego nie zabrakło, bo każda jest inna, ale przy drugiej ciąży już będziemy znać się lepiej :)
 
reklama
Dziewczyny, co do rzeczy do szpitala to poza oczywistymi rzeczami to mi bardzo się przydał : laktator (niezbędny podczas nawału- bardzo niefajna część połogu-) oraz nakładki na sutki (bo mam płaskie i duże) oraz (chyba najważniejsze) wkładki pochłaniające na sutki.. bo będzie ciekło..DUŻO!;-).
Gdyby nie te nakładk na sutkii na pewno bym nie karmiła piersią..więc jak macie takie sutki jak ja to POLECAM!
Koszule do karmienia z odchylanym bokiem- DO DUPY! mi najbardziej odpowiadały te zupełnie rozpinane.
Oczywiście pamiętajcie o suszarce- ja się cudnie poczułam po wykąpaniu i umyciu włosów..:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry