reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Eska u mnie nieciekawie, bo mam częste twardnienie brzucha, bolesne skurcze. W niedzielę walczyłam pół nocy, wczoraj cały dzień. O 20 pojechałam do mojego doktorka i dostałam luteinę dopochwowo + magnez 3x2 i nospę. Dzisiaj miałam tylko 4 skurcze, więc jest już lepiej. Dzwoniłam do doktorka i mam leżeć, obserwować się i brać leki. W poniedziałek kontrola. Najważniejsze, że szyjka lekko krótsza, ale wciąż jest ponad 3cm, a Zosia podobno waży 2350g :)
 
reklama
oooo kurcze to rzeczywiście niefajnie dobrze, że szyjka długa także nie ma strachu dobrze by było, żeby tam jeszcze posiedziała Zosieńka z miesiąc :)ale już jest duża babka ponad 2 kilo grubo super także się kochana oszczędzaj i leż, leż, leż i leż;) trzymam kciuki &&&&&&& i życzę Ci lepszego samopoczucia
 
No więc dostałam Acard, dupka i magnez. Mam się oszczędzać, nie dźwigać i przyjść za 2 tygodnie. Gin jakiś mały pęcherzyk zobaczył, ja tam nic nie widziałam.. Oby te 2 tygodnie szybko minęły..
 
Witam. Zafasolkowanym jeszcze raz gratuluję, oczekującym na rozwiązanie życzę mniej dolegliwości a świeżym mamom zazdroszczę, bardzo ;-):-D
A u mnnie dwie krechy. Na owulacyjnym - zawsze coś. Tylko owulacja nie zawsze znaczy, że w pęcherzyku było jajeczko? Za to dwie II wyszły wcześniej niż zwykle i takie zdecydowane, takiej samej barwy wiec chyba jest ok.
Pozdrawiam forumowiczki: odpoczywajcie, zaciążajcie, adoptujcie - byle bliżej swoich marzeń :-)
 
martuś super, że u Was wszystko ok! w końcu możesz nacieszyć się swoim szczęściem :) ucałuj od nas Stelcię :)
eska piękne ujęcie :) gratuluję! a ja jeszcze nie spakowana. W zasadzie dla siebie prócz jednej koszuli do szpitala nie mam nic :/ na razie kompletujemy rzeczy dla Małego - mam nadzieję, że nie obudzę się z ręką w nocniku i zdążę :)
suana GRATULACJE!!!!!!!!!!! piękna betka!
Magda ja też muszę leżeć z tego samego powodu. biorę magnez, nospę 3x2 i luteinę 2x2. Leżenie + leki pomagają, więc odpoczywaj :) Ja od przyszłego tyg mam zacząć powoli odstawiać lutkę. Zosia pięknie rośnie :)
 
Eska u mnie nieciekawie, bo mam częste twardnienie brzucha, bolesne skurcze. W niedzielę walczyłam pół nocy, wczoraj cały dzień. O 20 pojechałam do mojego doktorka i dostałam luteinę dopochwowo + magnez 3x2 i nospę. Dzisiaj miałam tylko 4 skurcze, więc jest już lepiej. Dzwoniłam do doktorka i mam leżeć, obserwować się i brać leki. W poniedziałek kontrola. Najważniejsze, że szyjka lekko krótsza, ale wciąż jest ponad 3cm, a Zosia podobno waży 2350g :)

kochana ja tez lezalam w zwiazku z twardnieniami.. a porod cc mialam w 38 tyg + 5 dni i jeszcze wszystko sie tam mocno trzymało;-). Wypoczywaj, relaksuj się, nie dźwigaj i rozpieszczaj się!
 
eska cudne zdjęcie, niunia się chowa :-) ważne żeby zdrowe
o mnie zapomniałaś :rofl2:
ja jeszcze do czwartku na starych śmieciach - poza tym cykl się dziwnie poprzestawiał
buźka dla Was wszystkich ;-) pamiętam i &&&&&&&&&&&&&
 
heh suana - super

ewik - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ob cykl byl owocny!!!!!!!!!!!!!!!!

Magda- mam nadzieje, ze wszystko idzie ku jak najlepszemu;*

Mam nadzieje ze humorki dopisują;) Ja miałam dzisisaj kryzys, ale już jest pieknie prawie;))). Jutro sie dowiem czy IUI w tym czy w przyszłym, ale doktorek kazał sie nastawić na przyszły;(

dziewczynki, któraś z Was brała clo? Buziaki
 
reklama
Mika, Pietrucha kiedy wizyty?? Mika termin wychodzi mi na sam początek lipca więc w sumie i końcówka czerwca też może być :)
Eska maluch testuje waszą cierpliwość ;) A masz jakieś przeczucia co do płci?
Ania2611 mocno trzymam za Ciebie kciuki!
Ozila u Ciebie już połowa minęła :))
Iza Igorek jest naprawdę prześliczny. Napatrzeć się nie mogę na to ostatnie zdjęcie!!!!
Nanu Mati też przesłodziak :) A Ty też super wyglądasz!
Maqa powodzenia w nowej pracy! Daj znać jak Ci się tam będzie pracowało. Zaczynasz w poniedziałek?
Ewikewik a jak tam u Ciebie? Mam nadzieję, że nie podajesz się smutkom zbyt często.. Trzymam mocno kciuki, żeby jak najszybciej się udało! II są więc do dzieła ;)
Małgonia i Za Ciebie też!
Magda, Michalina, Marcela - macie już wyprawki gotowe? Torby spakowane? Jeszcze z miesiąc i będziecie się rozpakowywać powoli.. :)
Madziorrek, Agawa a co u Was?
Celta kurcze fanie, że działacie z tym ośrodkiem adopcyjnym. Pozytywna energia aż bije z Twoic postów. Oby tak alej!
 
Do góry