reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Lolla mnie sie sluz rozjechal i nie dalo sie go obserwowac i to wcale sie nie poprawilo a zaszlam;-)

Danutaski kochanie, kto jak kto ale ja tam w d...mam co pomysla, wzielam 2 buscopany i niby lepiej, zjem i jak nie minie pojade a co tam;-)
 
reklama
Nanu dzieki i oczywiscie &&&&&&&&&&&&&&&&&& bedzie dobrze, mnie to badanie bardzo zestresowalo juz w trakcie...pisalam ze lekarz byl jakis dziwny i tylko czekalam jak powie ze mamy problem... Ale bedzie ok zobaczysz i moze jak bedzie sprawdzal paluszki i buzke to wlaczy Wam 3D jak u nas ;-) to dosc dlugie usg bedzie u nas bylo 1,5h.

no właśnie ja nie wiem w sumie jakie dokładnie to będzie usg. Moja gin powiedziała że jak chcemy do końca wszystko sprawdzić to da nam namiar na panią kardiolog która posprawdza Matyldzie przepływy i serduszko...
nie wiem czy to to samo o czym piszesz... ale dyga mam...
 
My mielismy diagnostyke wszystkich organow...z samego serduszka jest wiecej niz 10 fotek, przeplywy w mozgu, praca kazdego miesnia serca, echo, zoladek, watrobke, nerki wszystko doslownie wszystko
 
Zapominajko caly czas mi siedzi w glowie jak zaczal sie porod Sary...a zaczal sie jak glupia niestrawnosc! O ile bole wora sa wysoko pod biustem o tyle dzis falowo pobolewa dol brzucha, plecy i juz bylam pare razy w wc z nadzieja, ze moze to nr 2... ale nie.
Gdyby sie nie daj Boze cos zaczynalo to gdy pojade wczesnie jest cien szansy powstrzymac choc kilka tygodni, a to duzo... Gdy pojade za pozno nic juz nie zrobia...
Dlatego tak latam... I dlatego takie mam schizy...
 
Myszko ja wiem i wcale się nie dziwię. Też bym biegła i to jak najszybciej. Ja trzymam kciuki, żeby to były jelita, czy coś, a nie żaden poród!!!!! Maluch ma jeszcze 2 miesiące w brzuchu siedzieć!
 
Hmmm no to ja nie wiem, mnie to wlasnie zalewal ocean sluzu w dni plodne
i to dlugo az 4 do 5 dni. Pewnie dlatego taka niby super plodna bylam wg lekarza. A teraz? Szkoda gadac 2 dni i to gesty jakis taki. Ciekawe co jeszcze za niespodzianki po # na mnie czekaja za rogiem:baffled:
 
Witam

Tak sie zastanawiam czy nie zaczac pasc Mojego tym salfazinem tak profilaktycznie:dry:nie badalismy zolnierzykow wiec nie wiem czy jest co wspomagac ale zaszkodzic chyba nie zaszkodzi:confused:
 
reklama
Elka moja kolezanka po tym jak ja zaszlam tez kupila swojemu cynk+selen i po 2 mies ciaza a starali sie 4 lata. Jej m mial 4% prawidlowych...
nie wiem moze to tylko zbieg okolicznosci z tymi ciazami ale na pewno tabsy nie zaszkodzily w zaciazaniu :)
 
Do góry