reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
no normalnie szok ile tego - ale mam dosłownie karton - 1,5mx0,6m x 0,6m ciuchów po brzegi!!!
do tego fotelik do wózka, gondolę, fotelik - bujaczek, rożek, wkładki laktacyjne, ochraniacz na szczebelki, pościel do wózka.... wow!!!
 
tak w telegraficznym skrócie wygląda dzisiejsza:
20130119_212635.jpg20130119_212642.jpg20130119_212707.jpg20130119_212724.jpg
 
Nanu widzę, że bulgotki już czujesz.. nie obejrzysz się, a mała będzie kopać jak szalona :) a w ogóle to cudne imię ahh...

Gatto odpoczywaj, odpoczywaj, tego nigdy za wiele, póki jeszcze możesz oczywiście :p a ciuszki pomału się wyprasują

Myszka hahaha jak przeczytałam o tym Twoim drętwieniu pipoliny to padłam ze śmiechu!! no i oczywiście stooooo lat!!!

Ewcik ale te wymioty Cię meczą.. ja rzygałam tylko jeden jedyny raz :)

karo suuuper, że maluszek rośnie zdrowo!! ładnie przybiera na wadze, i ważne, że szyjka ok.. ale i tak staraj się duzo odpoczywać.

Danutaski bo ja przegapiłam, ale spóźnione ale szczere - Wszystkiego NAJ NAJ!! a Ninka niesamowita :)

loczkis to owocnych, przyjemnych starań!!! i kciukasy oczywiście &&&&

Wikama aaaaa supcio!!!! ważne, że dzidzia zdrowa, a Ty juz nie panikuj :*

a my już po górach, było super.. odpoczęliśmy trochę od komputerów, telefonów.. śnieg, mróz, kuligi, ogniska no cudo!! ale tak się objadłam obiadkami, że mam już "bandzioch" a nie brzuch :p
 
reklama
Izka no co? Myslalam, ze tylko moja jest dretwa:-D ale pocieszajace jest to, ze mlodszym tez od czasu do czasu poddretwieje;-) to znaczy ze jeszcze nie jest ze mna tak zle:-D
Fajnie, ze wyjazd udany brzuszek mozna zwalic na garb ciazy i towarzyszacych jej zachcianek;-), a potem bedziemy sie usprawiedliwiac glupota i sklerozie:-D ze trzeba bylo jesc dla a nie za dwoje;-). Jakby niepatrzec kazde usprawiedliwienie jest dobre:-D


Nanu poki co mnie przebilas;-) moje zakupy przyjda na raty;-) na poczatku beda najmniejsze rozmiarki:-) to ja tez sie fotne i pochwale;-)
 
Do góry