reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja tam nie płaczę z powodu nadmiaru ciuszków - tak jak Myszka mówisz, byle dziecko z gołą dupką nie latało:) A że póki co mieszczę się w Matyldzim regale to jest OK:)
Zmykam do wanny i jedziemy do babci więc zajrzę dopiero wieczorkiem:)
buziaki i fluidki dla potrzebujących:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Myszko wiem :tak:
ale małe opakowanie wolę mieć. Zresztą mój mężowy zawsze latem się odparza w różnych dziwacznych miejscach i sudocrem i tak jest w uzyciu.
Tylko o tym zarastaniu pochwy nie słyszałam... I mnie teraz zagięłaś :szok:
 
Witam :)
Na poczatku oczywiscie gratuluje marcie rozwiazania i tego ze ma juz Wojtusia przy sobie!!!!!!
Danutaski, gatto, myszko wszystkiego naj naj naj!!!!!!!!!!!!!! Spelnienia wszystkich marzen!!!! (spoznione, ale szczere ;) )

Nanu normalnie jakbym czytala siebie z tymi ruchami :-D Tez na poczatku poczulam takie delikatne babelki to zadowolona zjadlam batona i sie polozylam zeby czuc dalej a tu nic ;) i tak dlugi czas czulam tylko siedzac lub stojac :) Oczywiscie gratuluje ruchow :)

Super kollekcje ciuszkow juz macie :D

A ja znowu musze sie wyzalic... od paru dni nie czuje mojej malej... picie zimnego, jedzenie slodkiego nic nie dalo, wizyte mialam w czwartek i bylo wszystko ok, a juz wtedy nie czulam, ale zapomnialam o tym powiedziec gin. Kolejna wizyte mam w srode ze wzgledu na szyjke i mam nadzieje ze juz poczuje. Czasem na wysokosci spojenia lonowego na srodku tak jak jest tetnica czuje tak jakby kopniaki, czuc to nawet pod reka, ale to nie za nisko na ruchy? i wogole ciagle w tym miejscu?

Tak wogole to jestem juz po polowkowym, jest wszystko ok, corce nie urosly jajeczka :D Maz juz sie pogodzil z tym ze nie syn i chodzi dumny jak paw :D Mala wazy 405g. Za to szyjka mi sie skraca i dostalam luteine. Mam odpoczywac (gin podkreslila ze to nie oznacza lezenia plackiem caly dzien :D)
 
Ona to ma a magnez dostalas do brania?
Sa takie chwile kiedy mozesz malucha czuc slabiej, np jak sie ulozy przodem do kregoslupa no i pamietaj, ze one tez spia:-D do 20h na dobe;-) byc moze Twoja jest aktywniejsza kiedy spisz. Skoro gin mowi, ze wsio ok to tak jest:-).
Z ta szyjka uwazaj, bo niby mamy nie lezec a potem nas strasza jakby to nie mozna dac zalecenia czestszego lezakowania niz biegania gdy tylko zauwaza fakt tendencji skracania.
Mimo wszystko bym uwazala i brala magnez, na 100% nie zaszkodzi ani Tobie ani malej.
Widzisz i po co bylo sie przejmowac mezowatym? Wkoncu to jego dziecko i niesadze, zeby plec az tak mogla wplynac;-). Moj tez byl rozczarowany bo cora to jego WIELKIE marzenie...no ale co? Sam robil wiec do kogo moze miec pretensje? My tu raczej za inkubatorki ich dziel robimy;-)
 
wlasnie magnezu nie dostalam, jak bede szla do apteki to pewnie i tak kupie. Brak ruchow tak sobie wlasnie tlumacze, ale mimo wszystko podswiadomie sie martwie. A mozliwe ze mnie kopie tak nisko? w sumie na wysokosci majtek ;)

Teraz mamy dyskusje na temam imion, moz sie uparl ze to jego Klaudusia ja jednak chcialabym inne imie, ale taki problem to nie problem :)
 
Mozliwe ze tak kopie, osobiscie nie lubie gdy moj idzie tak nisko...ale tez robi to czesto i nie powiem zeby to bylo fajne uczucie. Ja go wtedy zmuszam do zmian pozycji lezeniem z wysoko podgietymi nogami...po kilku godzinach zmienia polozenie;-) czasem uparciuch nie chce i ze dwa dni mam wrazenie ze jak siadam to na brzuchu siedze:-D bo sie wtedy opuszcza dosc nisko. Ale juz nie panikuje z tego powodu, bo na poczatku lecialam z tym do gina. U mnie mlody wtedy lezy pupa w dol i glowa do gory, choc i w poprzek tez juz go widzelismy;-)


Magnez jak bralam 300mg to gin kazal zmienic na 450mg na dobe. No i ja nie mam skracajacej sie szyjki, poki co nie mam skurczy a jak pijesz kawe to wyplukujesz sobie nia magnez.
 
Ostatnia edycja:
Mozliwe ze jest ulozona nozkami w dol, wiec nie obrazilabym sie jakby mnie raczyla "z glowki" :-D Co do magnezu ta informacja napewno mi sie przyda wiec dziekuje. Chociaz gin powiedziala ze jesli do srody szyjka sie nie poprawi to chyba czeka mnie szew lub to drugie, zapomnialam jak sie to nazywa.

Byc moze wlasnie jest ulozona tak ze kopie mnie w plecy, ostatnio bolala mnie nerka, moze to jej sprawka? :sorry2: Teraz bede sobie to tlumaczyc na wszystkie sposoby bye byc spokojna ;) Dziekuje dziewczyny :)
 
reklama
Kurcze nie chce Cie straszyc, ale jak chca zakladac szew czy krazek to znaczy, ze szyjka jest mocno skrocona i powinnas lezec plackiem i koniecznie brac magnez.
Karo i Marta (miala) skracajaca sie szyjke i nakaz lezenia, a nie bylo tak zle zeby zakladac szew czy krazek.
Konsultowalas z jakims innym ginekologiem? bo to az dziwne, ze "nie znaczy lezec plackiem" a chce szew zakladac... strasznie to dziwne i nie pasuje do siebie wg mnie.
 
Do góry