reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Izka super że wyjazd się udał:)

popstrykałam foty tego co ładniejsze:

Slajd1.jpgSlajd2.jpgSlajd3.jpg

spis tego co dziś:

czapeczki - 13szt
body długi rękaw 3-6m - 4szt
body długi rękaw 0-3m - 5szt
body krótki rękaw 0-3m - 11szt
rampers krótki rękaw 3-6m - 2szt
rampers krótki rękaw 0-3m - 1szt
rampers długi rękaw 0-3m - 1szt
bluzeczka zapinana bawełna dł rękaw 3-6m - 1szt
bluza zapinana frotte 3-6m - 1szt
spodenki bawełna 3-6m - 3szt
spodnie (jeans/sztruks itp) 0-3m - 3szt
spodenki/półśpiochy 0-3m - 5szt
spodnie dresowe 0-3m - 2szt
pajace 3-6m - 5xfrotte + 3xbawełna
pajace 0-3m - 3xfrotte + 9xbawełna
bluza zapinana 0-3m - 7szt
śpiochy 0-3m - 10xfrotte + 12xbawełna
kaftaniki 0-3m - 4szt
łapki niedrapki - 2pary
kombinezon zimowy 68cm - 1szt
ciepły pajac z kapturem/kombinezon pluszowy 0-3m - 1szt
śpiochy pluszowe 0-3m - 1szt
 
reklama
dokładnie! jestem w szoku że tyle tego mam! jak zrobiła własnie podliczenie w tabeli to niektórych pozycji (np pajaców,śpiochów) mam po kilkadziesiąt w jednym rozmiarze!!!

A jeszcze od 2 osób co najmniej mam dostać ciuszki!



Edit
Dzień dobry! Ja już wstalam, coś mi ból bioder dokuczal pół nocy. .. stwierdziłam więc że zamiast się męczyć wstane i zrobię coś pożytecznego. ..
Dziś jedziemy do babci więc obiad z głowy...

Miłej niedzieli więc. ..
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry;
ja wczoraj nie posprzątałam. W ramach strajku poszłam na ploty ;-)
Ale niestety czeka mnie to dzisiaj...
Ciuszki już zaczęłam prać, ale mam wrażenie, że wszystko mi się nie zmieści :-D

Miłego dnia.
 
Dzien dobry:-)
My tez juz wstani, najedzeni i po lurze zwanej kawa;-)
Wczoraj znowu nie obylo sie bez sensacji z worem, ale po mixie buscopanu z paracetamolem gdzies kolo 3 udalo sie usnac. M czekal bidok w gotowosci na komende "szpital" i teraz kochany odsypia, pol nocy smyral mnie po plecach w nadziei ze usne.
Heh oby do kwietnia...

Nanu, Zapominajko w sprawie ilosci ciuszkow...od przybytku glowa nie boli:-) lepiej wiecej jak by dziec mial pol nago czekac az wyschnie;-).
 
Dziewczyny, Wy zwariowałyście z tymi ciuszkami :tak:
Przynajmniej połowa z tego co już macie może w ogóle Wam się nie przydać, szczególnie te pierwsze od 0-3 miesięcy.
Ja wszystkie mam po synku i sama się dziwię teraz po cholerę ja kiedyś tego tyle nagromadziłam! I faktycznie, sporo było nieużywanych przy Lidii. Po prostu musiałam odłożyć bo nawet nie zdążyłam ich założyć. A przecież dla niemowlaków to głównie uniseksy, więc nie mają znaczenia kolory. I tak większość z nich to zielona, żółta, biała, czerwona....
Dopiero później , ok 12 miesięcy przyda się więcej ubranek.

Ja wczoraj całej rodzinie stawiałam bańki, oprócz Lidii. A na infekcje zimowe to jak znalazł:-)
 
Dziewczyny faktycznie zaszalałyście z ciuszkami ale to taka przyjemna wariacja, jak ja zazdroszczę... też tak chcę :-) jak mi się uda zajść w ciążę i przebrnę przez pierwszy trymestr to też będę szaleć:tak: Poproszę duuuuużo fluidków ciążowych :happy:
 
Mamuska pewnie masz i racje:-)
Ale ta wielka paka z wczoraj jest w roznych rozmiarach od 62-80 o ile dobrze pamietam, no i cena 150 pln wiec nie bylo co sie zastanawiac:-) tylko brac. W sypialni mam szafe 7-mio drzwiowa, do pokoju malego tez dojdzie szafa do tego komody dwie...jest gdzie poupychac, a te na wyrost doczekaja do odpowiedniego czasu...dobrze ze ciuchy jesc nie wolaja i moga lezec:-D

Mnie sie zupelnie bez sensu wydaje kupowanie mleka i kosmetykow dla smyka, bo moze sie okazac, ze wszystko zle, uczula itp. i kasa wywalona w smieci. Minimum 3 dni spedzimy w szpitalach jest odpowiednio czasu poslac kogos do drogerii i po mleko ewentualnie, gdy juz bedziemy znaly reakcje dzieci na to co zaserwuja im w szpitalach.
 
No ja kosmetyki kupię, ale raczej sprawdzone. Tzn. na pewno oliatum - ono nie uczula i sudokrem (ten też nie powinien), ale taką większą ilość nie, bo faktycznie może się okazać do niczego ;-)

A fluidki już lecą do potrzebujących
​~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Zapominajko z tego co mi wiadomo to sudocrem sie przydaje dopiero jak maluch sie odparzy, czeste stosowanie wiecej szkod robi niz pomaga, gdzies wyczytalam ze nadmierne stosowanie u dziewczynek moze prowadzic do zrastania pochwy...




fluidki leca ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Do góry