reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ewcik może właśnie uznaje to za mało profesjonalne, albo może ktoś wcześniej poinformowany mylnie miał do niej pretensje. Może podpytaj się na następnej wizycie u mnie rokowała pierwszy raz w 13 tygodniu (12t i 1 d dokładnie) :)!
Dzisiaj tylko się smiałyśmy z lekarką jak powiedziałam że chcę kupić pierwsze śpiochy, ale jak na razie białe :)
 
reklama
Myszko o tym też dzisiaj była mowa :)!!! Dlatego chyba nie bardzo warto zapędzić się w jakieś róże lub błękity przy zakupach bo jak się kupi różowe śpiochy a urodzi się syn to pal licho te pare groszy, ale jak się kupi wózek różowy w kwiatki to raczej dla chłopaka nie bardzo :/
 
po walce z papierami (układałam i porządkowałam wszelkie rachunkowe, bankowe itp cuda... uff) ale nareszcie mam to za sobą! poopisywane, poukładane, wszystko na swoim miejscu!
Teraz czas do łózka, jakiś pasjansik w tel i spaaaać!*
 
Cześć Kobitki!

Obudziłam się dzisiaj o 4 rano i nie mogłam już spać, przysnełam jakoś koło 6 i do 8 pospałam, ale obudziłam się z katarkiem :(! A niech to.... A tak chciałam przejechać się dzisiaj z rodzinką i kupić coś Maluszkowi! No nic zakupy muszą poczekać, zdrówko ważniejsze !

Miłego dnia :)
 
Czesc dziewczynki:-)

My juz po pierwszym sniadanku;-) wczoraj jeszcze odwiedzilam rodzinnego z tymi wypisami szpitalnymi, maly mi sie jakos po hebrajsku ulozyl tak, ze brzuch sie opuscil znowu...przez co chodzenie bylo jeszcze trudniejsze. O wstawaniu niewspominajac;-)
Chcialam z przyjaciolka na skypie pogadac, ale nie dal mi posiedziec.
Dzis sie wzielam na sposob obudzilam dziecia resztkami wczorajszego torta i czekam jak sie przemiesci w gore;-) a co:-D



Wikama zdrowka zycze:-)
 
hej dziewczynki:-)

myszka ale masz sposoby na swojego małego Mężczyznę :-D

wikama zdrowiej szybko i kuruj się, żeby tylko a katarze się skończyło :tak:

ja właśnie rosół gotuję, Marcelinio się bawi, M śpi po nocce. Po południu chcemy iść do mojego brata i obwieścić im radosną nowinę.. bo poza moją mamą i dziewczynami w pracy nikt nie wie.. i dobrze, jakoś nie czuję potrzeby, żeby się wszystkim chwalić.. powiem, jak będę w 20 tyg:-D albo po porodzie:-D /żart/
 
reklama
dzień dobry dziewczyny :-)

WIkima - wszelkim katarom mówimy stanowcze NIE! :-D
ja jeszcze walczę z resztkami choroby - bez normalnych lekarstw to może trwać kolejny tydzień... totalne nieporozumienie... do mojej kuracji włączyłam imbir i tabletki Isla

Ewcik wiesz... jak tak sie zastananowie to ja wciąż jeszcze wszystkim nie powiedziałam... a tu zaraz zaczynamy odliczanie... pomimo ogromnej radości i wyczekiwania nie ma we mnie potrzeby opowiadania zbyt duzo i dzielenia się... po stracie Kruszyny przeżywam to bardzo osobiście... mój brat dowiedział się w okolicach świat... fakt ze nie mieszka w Polsce ale mimo wszystko...

a dziś mam w planach zrobić normalny obiad i wyjść w końcu z domu na chwile...

miłego dnia!
 
Do góry