reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Karo nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek mnie informowano o tym, ze moja mala ma otwarte oczy:sorry: Na pewno na ostatnim usg (2 tyg temu) miala otwarte, bo miala tez raczki na twarzy i widac bylo tylko kawalek oka. Nawet lekarka powiedziala, ze bawi sie w chowanego.
 
reklama
Myszko wszystkiego najlepszego! Szczęśliwego donoszenia i rozwiązania a później chowania :)

Martocha testy owu robi się popołudniu i najlepiej 2h wcześniej nie pić nic.

Wojtuś prześliczny! :)

Dziewczyny a ten wiesiołek to w tabletkach jest,normalnie w aptece można kupić? Ja zielona w temacie ale jak się weźmiemy znowu do roboty (po zrobieniu badań i odczekaniu chwilkę oczywiście) to może bym spróbowała? Nie zaszkodzi ;)
 
Martuś -synek ŚLICZNY!!!
Dzięki dziewczyny za pomoc.:-)

Ja mam właśnie tyłozgięcie macicy, dlatego zastanawiam się jaką tu pozycję przyjąć..no ale tak jak mówię..dwa razy nogi w górze i wtedy zachodziłam.. ale mógł to być przypadek..

MYSZKO- 100 LAT :tak:. W zdrowiu i szczęściu. Niech sama słodycz życia spłynie na Ciebie i niech Ci towarzyszy przez następne min. 80 lat :)

Ja wiesiołka nie chce brać..dla mnie im mniej tabletek tym lepiej.. a i tak biore od roku folik oraz dość często lacibios femina.
 
Ostatnia edycja:
Suana tak w tabletkach np Oeparolu. Chyba nawet dosc tanio wychodzi. Jest to ziolo wiec warto, nalezy tylko pamietac, zeby przestac po owu, bo wiesiolek moze powodowac skurcze czyli jakby sie jajeczko mialo zagniezdzac to lepiej bez skurczy. Wiec sie go je przez ok 14 dni od 1dc, codziennie jedna tabletke:tak:

Loczkis dziewczynskie prztrwaja dluzej, wiec mozesz smialo zaczynac:-D
 
Gatto dzieki za odpowiedz.Ja jakos to zauwazylam ostatnio na wizycie i gin mi powiedzial ze napewno sie otworza,no i dzisiaj znowu zamkniete dlatego mnie to zaciekawilo.Ale moze nastepnym razem beda juz otwarte
 
dzień dobry

Myszko
- wszystkiego dobrego, spełnionych marzeń, miłości i radości każdego dnia

Karo - zdaje się że oczęta otwierają się właśnie jakoś koło 28 tygodnia co nie znaczy że będą cały czas otwarte :-). ale wiadomo że maluchy rozwijają się bardzo indywidualnie... a może akurat na czas badania postanowił maluch podrzemać :happy:

strasznie dziś leniwa i senna jestem...
pozdrawiam
 
Martoocha wydaje mi sie, ze Danutaski kiedys pisala, ze przy tylozgieciu najlepiej przyjac pozycje od tylu i potem przez chwile lezec na brzuszku:tak:
 
Ewelko, miło Cię "czytać" :-)

My też 2 dni temu powinniśmy mieć trzecie już szczepienie, jednak ze względu na chorobę Lidii zostało one przełożone...Racja, sezon grypowy trwa!

Wiesz, odnośnie glutenu to wcześniej nie orientowałam się w tym temacie, ale jak napisałaś o tym to zaczęłam szperać w internecie.
Ty już też pewnie znalazłaś jakieś informacje ale wkleję kilka linków, może tych nie czytałaś:

Wprowadzanie nowych pokarmów

Gluten w diecie niemowlęcia - osesek.pl - ciąża, noworodek, niemowlę, wychowanie i rozwój dziecka, rozszerzanie diety

https://www.babyboom.pl/forum/zdrowie-f311/gluten-26763/

Jak wprowadzać gluten? - www.mamazone.pl

http://www.rodzinko.pl/kuchnia-bobasa/2783-wprowadzanie-glutenu.html


A jak Twoje maleństwo się chowa? Bo nie pisałaś zbyt wiele z tego co pamiętam...
 
gatto juz zaczelismy dzialac, nawet jak jest za wczesnie to i tak troche przyjemnosci nie zaszkodzi :-D
a tak z innej beczki, dziewczyny znacie moze jakies fajne stronki z sukienkami? nie koniecznie polskie. szukam sukienki na slub cywilny, i nie mam jakos weny :zawstydzona/y:
Wikama jak tam po wizycie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochajaca Mamo współczuje choroby zwłaszcza Córeńce bo to jeszcze taki maluszek i zyczę szybkiego powrotu do zdrówka:tak:
Ewelko witaj co do glutenu to ja kaszke wprowadzałam od 2 łyzeczek bo mała nia pluła heheh i po troszku co kilka dni zwiekszałam porcje jak begunki nie było ani wysypek.pediatra mi tak kazała robic o ile pamietam.trzeba po prostu obserwowac jak dziecko toleruje te pokarmy, powodzenia:-)
Karo niestety lekarz mi nie mówił nic o otwieraniu oczek mojej niuni a ja nie pytałam czy ma otwarte ale u Ciebie to juz na pewno maleństwo otwiera oczka tylko pewnie wiecej czasu pozostaja zamkniete w ciagu doby;-)jedyne co widzialam ostatnio wyraźnie na USG to było ucho hehe
Dorcia skoro dołaczasz do staraczek to trzymam kciukaski:tak:
Myszko wszystiego naj:)
Wojtuś słodziaszek :D
 
Do góry