reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Jejku ile Wy piszecie!
Wpadam na chwilkę, DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA, wczoraj dzień rozpoczął się super od 29 róż podanych do łóżka o 6 rano :-) i zakończył się super - filmem w kinie o 22giej :-)

Myszko wszystkiego najlepszego dużo zdrówka szczęścia pomyślności, spełnienia marzeń! I cierpliwości, jeszcze trochę a będziesz mogła tulić w ramionach swojego bobaska no i powoli brać się za wora :-p
A gdzie były fotki Marty bo chyba przeoczyłam?
Aha i co do Twojej zgagi, słyszałam, że jak kobieta ma dużo zgagi to dziecko ma długie włosy :-) ciekawe czy to prawda?
Co do drętwienia, mi się tak czasami dzieje gdy mam obcisłe spodnie jeansowe z takiego grubszego nierozciągliwego materiału i jestem dłuższy czas w pozycji siedzącej, chyba wtedy dobrze krew mi nie dochodzi :/
Nanulika możesz podesłać listę jeżeli interesuje Cie moje zdanie :-p
cieszę się że używanie dopplera sprawia Ci przyjemność :tak:
Wczoraj mnie nie było, ale miałam pytać w swoje uroidziny więc pytam dzisiaj: i jak tam ruchy!! Ha!! I co? Mówiłam że odpowiesz inaczej :-p
Loczkis proponuję teraz sobie zbadać TSH, będizesz wiedziała jak leki wpływają na nie i czy dawka nie jest za mała albo za duża. Potem przed wizytą znów zbadasz TSH i będizesz miała pogląd w jakiej proporcji w jakim czasie się zmienia.
MartOocha trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
testy owu obojętnie o jakiej porze dnia, ale co najwazniejsze - codziennie o tej samej! I nie z siku z nocy bo wtedy mocz ma mocniejsze stężenie. Ja robiłam zawsze po południu, gdzieś 2 godziny po obiedzie, za dużo też się nie powinno pić na ok 2 godziny przed testem aby nie rozrzedzić moczu.
Z podnoszeniem nóg to ile ludzi tyle zdań. Ja uważam że czy się podnosi czy nie to i tak przetrwa najsilnieszy, kiedyś oglądałam taki filmik jaką drogę muszą przebyć plemniki żeby zapłodnić jajeczko, to po obejrzeniu tego filmiku stwierdziłam że to jest niemożliwe żeby się udało :-D a jednak się udaje! Ja czasami trzymałam nogi w górze. Przy tyłozgięciu warto leżeć na brzuchu z wypiętą pupą do góry. Pozycja też najlepsza kolankowo-łokciowa
Karo01 całość kupiona przez Allegro kubek 18zł i nazywa się magiczny kubek, pełno tego tam
Kochająca_mamo30 życzę zatem szybkiego powortu do zdrowia całej rodzinki a w szczególności Lidii, buziaki dla :*
Gratuluję że Lidia się tak ładnie rozwija, dużo już umie i mam nadzieję że choróbsko jak najszybciej zwalczycie.
Marta-l Wojtuś słodziak a jakie ma śliczne włoski !!!
Ewelka10 z tym glutenem to jest tak, że jeszcze niedawno gluten był zalecany do podawania po 10 miesiącu życia, teraz ostatnio pozmieniali, że wcześniej. Sama niedługo będę wałkować ten temat, wiem że w mleku mm nr 1. nie ma glutenu, w mleku nr 2. jeszcze nie wiem bo nie sprawdzałam, no i nie wiem jak to jest z glutenem gdy podaje się obiadki ze słoiczka, niedługo sama będę wałkować ten temat
Gatto ja w ciąży uwielbiałam jeść w łóżku a mój M tego nienawidził bo mi zawsze coś spadało haha aż mój M czasami kazał mi wstać i odkurzał po mnie odkurzaczem :-D
 
reklama
hej kochane,
ja własie wróciłam z Magnolii i castoramy, od rana więc biegam:)
ale po kolei:

Przede wszystkim Myszko - spełnienia wszelkich marzeń, szczęśliwej do końca ciąży, dużo radości w życiu z nowym członkiem Waszej rodziny i poskromienia wora!

danutaski - naprawdę sprawiłaś wielką frajdę nam tym dopplerem - kurcze, gdybym wiedziała że to takie super urządzenie to już dawno bym je kupiła! extra sprawa! a S jak się wkręcił!!! wczoraj wieczorem sam prosił: nadstaw brzucha, daj mi posłuchać malusiej:) nic tylko Cię uściskać... co do ciuszków listę chętnie podeślę, choć nie ma chyba innej możliwości jak przez maila, mam plik excel i pdf. Jak tu wstawiłam jpg to średnio widać... jak będziesz miała chwilkę to najwyżej podeślij mi swojego maila na PW. dzięki!
i za to wywróżenie ruchów też;)
Mało ją jeszcze czuję ale 1-2 razy dziennie przez ostatnie 2 dni się udało, dziś rano leciutko coś poczułam, czekam na więcej ale już mam takiego rogala że hej!

W magnolii załatwiłam kartę microSIM do tel więc nowy nabytek już śmiga - mega mi się podoba, choć muszę go jeszcze poustawiać a na razie nie miałam kiedy.... kupiłam też sweterek dla babci bo w ndz jedziemy do niej z życzeniami na Dzień babci,dla siebie jakąś bluzeczkę na przecenie i tyle.... W castoramie z kolei dokupiłam pinezki i gwoździki do prowadzenia kabli i 2 pojemniki na drobiazgi małej - takie o drobne, praktyczne zakupy:)

w drodze powrotnej oczywiście nie omieszkałam zajrzeć do lumpka i za 20zł nabyłam dziś takie cuda:

Zobacz załącznik 532077Zobacz załącznik 532078Zobacz załącznik 532079Zobacz załącznik 532080Zobacz załącznik 532081Zobacz załącznik 532082Zobacz załącznik 532083

miłego dzionka, ja biorę się za jakiś obiad bo się 16sta zrobiła:p


PS rano umówiłam się z panią kardiolog na 1 lutego - będziemy dokładnie sprawdzać serduszko i przepływy małej...
 
Jestem po wizycie! Mój synek chyba jednak będzie córeczką :)! Wszystko dobrze, mój Maluszek ma 104 mm i zasłaniał rączką buziulkę! Fajnie się dzidziunie podgląda! Co do tokso to nie chorowałam, muszę poczekać 2 tygodnie i jeszcze raz skontrolować w szpitalu zakaźnym! Jakieś dziwne rzeczy dzieją się u mnie z tymi przeciwciałami igm, ale nic ... Wyniki mi sie pogorszyły, mam łykać żelazo, a łożysko idzie w górę!
Przepraszam, że tylko o sobie i do tego tak nieskładnie ale padam na ryjka ;)
:*
 
Wikama no prosze wszystko w nalezytym porzadeczku:-) i oby tak juz do konca:-)
U mnie w pierwszej wersji byl chlopczyk, potem doktora wprowadzil w blad i zakryl klejnoty pepowina, a dopiero na diagnostyce udalo sie potwierdzic plec.

Ewcik, a Twoja gin obawia sie, ze cos tam jeszcze wyrosnie? Czy ubedzie?;-)

Nanu te rampersy z falbankami na nogawkach...rozbrajajace sa:-)
Ja malemu kupilam dzis sztruksy i jutro maja miec koszule w malych rozm.
 
myszko wszystkiego najjjjj co do ginki, to chyba właśnie tego się obawia:-D ona mówi, że chce mieć pewność.. tak przynajmniej było gdy byłam w pierwszej ciąży, może teraz się to zmieniło
 
Ewcik lekarka nigdy nie mówiła że jest pewna w 100%! To były tylko rokowania, po wyglądzie wzgórka łonowego. Natomiast my do tych prognoz podchodziliśmy z przymróżeniem oka, nie ma to dla mnie znaczenia czy będzie synek czy córcia, najważniejsze żeby było zdrowe:)! Może wydać się to mało profesjonalne, że lekarka mówi coś czego nie jest pewna, ale jak ciąża nie układa sie jakoś super i ciągle ba wizytach mówi się o poważnych zagrożeniach to takie opowiadanie o plci daje jakies pozytywne odczucia odnośnie ciąży i realności urodzenia dziecka :)! Także dla mnie ta sytuacja jest jak najbardziej ok!
 
reklama
wikama ale to jest jak najbardziej normalna sytuacja:-D i ja to rozumiem... napisałam to, bo jestem zdziwiona, czemu moja ginka tak nie robi
 
Do góry