reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witam dziewczynki:)
Marta gratulacje śliczny Berbeć a jak słodko sobie śpi... zdrówka Wam życzę;)
Mam nadzieję że już niedługo wszystkie kobietki z forum będą miały takie Bobo:-)
Myszka Danatuski wszystkiego najnajnajnajlepszego spełnienia tych marzeń o których wiedzą wszyscy a także tych o których wiecie tylko Wy same samych radości życzę:tak:
Kochająca mamo zdrówka dla Lidii biedna kruszynka uicałuj ją ode mnie...mój Bąbuś też ma katar już 10 dni sie go trzyma przez co mamy opóźnienie w szczepieniu ale chyba w następny piątek go już zapiszę bo mam wrażenie ze nieco jakby zmalał (katar w sensie;)taki czas niestety grypa panuje wszędzie:)
Wszystkim mamuśką gratuluję i trzymam mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązania Gatto to już tuż tuż jak to zleciało:):)
Myszko ja też miewałam takie drętwienia mi gin mówiła że to ze względu na ucisk tych miejsc przez rosnącą macicę;):):)
Dziewczyny a ja mam pytanie czy któraś z Was wie w jaki sposób dokładnie zaczęć wprowadzanie glutenu bo teoretycznie powinnam już to robić Mały jest tylko na piersi i przyszedł czas oswojenia go z kaszką:tak: wiem że trzeba podawać 2-3 gramy ale jak to juz nie wiem szukałam w necie ale co strona to inne rozwiązanie... zależy mi żebyście napisały jak to u was było;):):) bardzo dziekuję i miłego dnia życzę wszystkim buźka:-D
 
reklama
Marta Wojtus jest sliczny!!!!!!

Myszko wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!! Buziak wielgachny!!!!

Karo widac buziaczka, widac :tak: Ale Niunia!

Loczkis wiesz, ze sluz nie pokrywa sie z owu, tylko wystepuje w dniach plodnych, wiec do roboty kochana! Przy piatku trza wykorzystac malzowine:tak::tak:

Dziewczyny ja jestem jakas niedorobiona, zjadlam wlasnie bulke i tak przeokropnie nakruszylam, ze zawstydzilabym swinie!
 
Gatto az oplulam monitor, rozwalilas mnie tym zawstydzeniem swini :-D:-D:-D wiem, ze sluz nie swiadczy o owu, ale spodziewalam sie jej dopiero za tydzien, wiec to troche szybko :-) bedziemy dzialac, juz mu sie zapowiedzialam na dzis wieczor :-D:-D
ewelka niestety nie pomoge, bo nie mam pojecia :zawstydzona/y:
 
Loczkis jak to za tydzien?? Co prawda twoj wykres mi sie nie otwiera aczkolwiek widze, ze ty za chwile juz czy za momencik powinnas byc w fazie owu (no chyba ze masz dlugasne cykle) wiec stad tez glut przygotowywujacy:-D Oj to dzis wieczorkiem bedzie sie dzialo fiu fiu!!

Karo zjadlabym paczka, takiego z roza najlepiej i domowej roboty:tak:ale mi zrobilas smaka! niedobra ty!

Ewelka a no zlecialo! Nie pomoge z kaszkami, bo zielona w tym temacie jestem, ale chyba pediatra powinien wiedziec ;-)
 
Gatto ostatnie dwa cykle mialam owulke ok. 17,-18 dc, a dzis mam dopiero 11 dc, dlatego mysle ze to troche za wczesnie, ale nic nie szkodzi, nawet mi to na reke :-D
 
Hej Kochane kobitki!

Karo dobre wieści! Gratuluje! Ja bym chciała przestać tyć bo już 5 kg zrobiłam a dopiero w 16 tyg jestem! Super, że Malutka rośnie jak na drożdżach! Bardzo się cieszę, że takie super wieści! Niestety zdjęcie z usg jest niewyraźne, ale myśle, że to też dlatego że Twoja Dziewuszka już duża:)! Ja czekam przed gabinetem! Już nie mogę się doczekać, dziś też wydawało mi się że czułam Maluszka!!!

Myszko sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam!!!!! Dużo uśmiechu kochana i żeby cipucha nie drętwiała ;)! Myśle, że to od nieużywania, a poważnie to środek ciężkości się zmienia i jak siedzisz długo to twoja cipulina to odczuwa pewnie!


Zapominajko dziękuje za zdjęcie prześlicznego Wojtusia!!!! Ogromne gratulacje dla Marty!!! Przeżywa teraz najpiękniejsze i najbardziej niepowtarzalne chwile w swoim życiu, niech się nimi cieszy!!!!

Miłego dnia dla wszystkich kobitek!
 
Gatto albo. Kaso przypominacie sobie moze w ktorym tyg mialy wasze malutkie otwarte oczka?bo czyztalam ze w 28 sie otwieraja a moja mala 29 i jeszcze miala zamkniete dzisiaj
 
reklama
Do góry