reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Hej babolki,

Myszka mnie tez dopadlo ze 2 razy heheheh, moze to wstrzemiezliwosc???????? ja sie raczej nie przejelam, bo szybko przeszlo. To chyba jest jak ze zdretwieniem stopy, reki czy kazdego innego czescia ciala :) nie panikuj!!

Martoocha wydaje mi sie, ze powinno sie zrobic jakos popoludniu lub wieczorem i tak ze 2-3 godziny po ostatnim sikaniu:tak: podobno wtedy jest najwieksze stezenie LH. Ja przynajmniej tak robilam, bo tak bylo napisane na instrukcji obslugi :zawstydzona/y:

Ja od niedawna mam iphona 3gs i jeszcze sie do niego nie przyzwyczailam tak do konca.
 
no ja kupilam testy przez allegro i tam nie było instrukcji ;) Więc będę robić tak jak do tej pory- dzięki wielkie za odpowiedz.. a teraz mam jeszcze jedno pytanie do wszystkich.. jak to jest z tym trzymaniem nóg w górze myślicie? Ja za każdym razem jak byłam w ciąży trzymałam nogi w górze przez jakieś 30 sek i nie wychodziłam z łóżka przez min 5 min.
Mylicie że to zabobon? Może lepiej nie podnosić nóg aby naprawdę najsilniejszy plemnik się przedarł? jakie jest Wasze zdanie?
 
Witam się z kawusią;

I moje drogie mam zaszczyt przedstawić wam Wojtusia :-)

IMAG0230.jpg


A tel to mam HTC jakiś starszawy model i jest ok. Firmowego miałam iphona i nie byłam zadowolona. Wkurzał mnie niesamowicie.

Martoocha z tego co wiem to testy robi się po południu.
Ja swoje testy oddałam i była w nich instrukcja, może ktoś wrzuci jako obrazek i będziesz miała.
 
Martoocha ja slyszalam, ze dziala, nawet niektorym dziewczynom po IUI lekarz kaze trzymac podniesione nogi. Ale to zalezy od ulozenia macicy. Jesli jest bodajze lylozgiecie to chyba sie lezy na brzuchu potem. Cos o tym Danutaski kiedys pisala, ale nie pamietam dokladnie.
Na pewno dobry na "poslizg" jest wiesiolek. Nalezy go zazywac codziennie od 1go dnia cyklu do owulacji (ok 14dc). Ja go nie zdazylam uzyc, ale dziewczyny na innym watku mowily, ze glut jest pierwszej klasy po nim:-D:-D
 
Martoocha ja tam trzymalam pupe z nogami wyzej, a co tam dzieciom trzeba ulatwiac zycie;-)

Zapominajko no to Cie zaszczyt kopnal;-) Wojtus cudowny i spi jak anioleczek:-)


Moje szczescie kupilo wczoraj prezent dla mnie, mialam otworzyc 00:01, ale usnelam:-D
Dostalam spiworek do spania dla maluszka i legowisko na kaloryfer dla kotefka:-)
Radosci mi sprawil mase, od rana przygladam sie jak moj kot (za ktorym mam *******ca) okupuje nowe spanie. Kreci sie na wszystkie strony pucuje, obgryza pazurki siada gapi sie z czego sie smieje i tak wkolko:-D

Dzieki za odp w sprawie dretwej cipki...bede w srode u doktorka to dopytam i niech mi wymaz zrobi na wypadek infekcji, choc mam nadzieje ze to nie to;-) juz chyba swoje wychorowalam w tej ciazy.
 
hej:-)

ja dzisiaj znowu tuliłam porcelanę hehe

gatto jeszcze chwilka i będziesz tulić Gattinkę:-) cudownie

loczkis ja polecam picie ziółek nr 3 o. G. Sroki.. myślę, że między innymi dzięki nim udało się zajść w ciążę.. piłam je też przy pierwszej ciąży, która była bez żanych innych wspomagaczy typu CLO + Pregnyl i wierzę, ze odnoszą skutek.. dodam, ze mam PCOS.. i niedoczynność tarczycy od wielu lat, w ciąży co miesiąc muszę mieć wizytę u endokrynologa, zeby kontrolować tsh i ewentualnie leki zwiększyć

zapominajko dzięki za info od Marty, w domu będzie im najlepiej:-)

nanu ale wypasiony telefon:tak:

kochająca dużo zdrówka dla dzieciaczków!


myszka rozwaliłaś mnie swoim postem :-D może to jakiś ucisk na nerwy?

martoocha testy najlepiej robić po 17, zawsze o tej samej porze.. co do wiesiołka gatto ma rację, ja zakupiłam go przy cyklu z Clo, bo Clo wysusza, nie zdążyłam gojednak zużyć ;-)


ślicznyyy Wojtuś!!!
 
Wojtus sliczny,dzieki Zapomnajko za zdjecie.Napewno Marta z Wojtusiem sie juz pomalu zbieraja do wyjscia ze szpitala.Wikama ty sie juz napewno przygotowujesz do wizyty.Jeszcze raz kciuki&&&&&&&&&&&&&&
Ja juz po wizycie.Mala rosnie,ma prawie 1300g,za 11dni znowu wizyta.Szyjka twarda,zamknieta,3cm czyli nieskrocila sie i to mnie cieszy,bo jakos ten tydzien mialam duzo do zalatwienia i jakos nielezalam duzo.Ctg niewykazala zadnych skurczy czyli moje twardnienie brzucha to cos innego,ale gin powiedzial ze jesli tylko czasami sie to dzieje to ok,gorzej by bylo gdyby sie to to czesciej dzialo_Ogolnie jestem zadowolona.Przez dwa tyg przytylam tylko 800g wiec moze skonczylo sie moje przybieranie,ale wiem ze niema sie jeszcze co cieszyc.
Zdjecia na 3D niedalo sie zrobic bo znowu mala niechciala sie obrocic,tylko mam takie zwykle zdjecie,gdzie widac buzke.Wklejam zdjecie ale niewiem czy bedziecie cos widzialy
Zobacz załącznik 531976

A teraz zbieram sie robic paczki,moj pierwszy raz ale mam fajny przepis,zobaczymy co mi wyjdzie
 
Ostatnia edycja:
Trzy razy chyba edytowalam moj post bo za kazdym razem mi cos ucinalo.Teraz znowu mi ucielo zyczenia dla Myszki.Takze Myszko zdrowka,pomyslnosci i spelnienia Twoich najskrytszych marzen:-)
 
reklama
Karo, sliczna dziecinka :-D i pochwal sie paczkami :-D
Wojtus tez sliczny :tak:
Ewcik, Gatto, co do tych wspomagaczy, to ja na razie odpuszczam. Bralam siemie, i dzialalo ale nie na to co trzeba :tak: :-D wiesiolek tez jakos srednio na mnie zadzialal, tzn na poczatku wydawalo mi sie, ze dziala, ale pozniej podczas owu juz tak nie bardzo. w tym cyklu biore tylko folik, i szczerze powiem ze nie narzekam. jest to chyba cykl z najwieksza iloscia sluzu do tej pory :tak: o dziwo wieczorem mialam sluz rozciagliwy, wiec albo to jakas zmylka, albo owu bedzie w tym cyklu szybciej, na co bym sie nie obrazila :-D

Myszka 100 lat!!! szczesliwego rozwiazania :-D
Martoocha tak jak dziewczyny pisza, testy powinno sie robic po poludniu, i najlepiej jak bys nic nie pila na 2 godzinki przed.

Co do telefonow, to ja mam Nokie Lumie i jestem bardzo zadowolona :tak:
 
Do góry