reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
gatto ja w tym cyklu nie biore nic oporcz witamin. w ostatnim cyklu bralam Clo, ale nie moge miec monitoringu wiec w tym sobie odpuscilam. troche sie boje tez dlatego, ze od miesiaca dopiero biore leki na nadczynnosc tarczycy, i nie wiem jakie inne leki moge brac a jakich nie, bo jeszcze nie bylam na kontroli u endokrynologa, wiec postanowilam w tym cyklu isc na zywiol :-D zobaczymy, daje sobie czas do kwietnia zeby zaciazyc ;-) jak sie nie uda, to wracam do Polski i biore sie powaznie za leczenie :-D
 
Loczkis ja tez poszlam na zywiol. Dopiero co zaczelam brac leki na tarczyce, ale nie przestalam sie starac i jakos tak nam wyszlo:-D:-D Ja mysle, ze warto, bo w momencie kiedy sie zorientujesz, ze spodziewasz sie dziecia od razu mozesz leciec do endo i ci zmieni na bank dawke.

Myszko, no jakos faktycznie tak wyszlo, bo z tym moim zatkanym kanalikiem nie spodziewalam sie w tym cyklu zajsc i test tez mi wyszedl negatywny. A tu taka niespodziewanka! Z wrazenia prawie narobilam w gatki:-D
 
Gatto jeszcze tylko niecałe 4 tygodnie i u Ciebie ciąża donoszona!!! A co do ilości rzeczy i porządków to napewno jest tego bardzo dużo a co do odpoczynku na tym etapie ciąży to nigdy za wiele :) nie przemęczaj się :)

Nanu będę musiała o tym pamiętać! Materiał ma być rozciągliwy i się nie sępić :)! Ty to masz łeb na karku kobito!
 
No to ekstra:-) znaczy sie wsio ksiazkowo:-)
To moze trafia sie nam nowe fotki, i lepszej jakosci jak te do tej pory;-):-)


Zapominajko :* dzieki za bierzace relacje:-)
 
reklama
Do góry