reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Tak, tak dziewczynki poziom endorfin musi byc zachowany:-) gdzies wyczytalam, ze gdy nie ma wyraznych przeciwwskazan do seksu to nalezy uzywac, bo to nam wlasnie daje spora dawke...i maluszka tez:-)
No wiec ja swoj dzisiaj podniose liczeniem ciuszkow, bo w planie mam tylko slodkie lenistwo;-) prac bede po 35tyg;-)

Moim zdaniem najlepiej ulatwia zajscie dobry masaz, bo po dobrym zarciu to moje slonce kladzie sie na chwile...i spi do rana:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewcik zobaczysz bedzie dobrze,zobaczysz po wizycie sie uspokoisz:-)
Izka super ze wizyta udana.Teraz tylko uwazaj na siebie w gorach,zeby sie niewywalic gdzies.Ale spacerek napewno dobrze ci zrobi.
Wikama to trzymam kciuki za ciebie a ty za mnie na jutro&&&&&&&&&&&
Danutaski zapomnialam podziekowac za linka na stronke hippa.Siostra powiedziala ze napewno skorzysta.A kubeczek superancki.Bardzo fajny pomysl.A gdzie kupilas taki kubek ktory zmienia farbe?
Trzymam kciuki oczywiscie za staraczki i dobrze ze dziewczyny wrocilyscie do nas.Bedzie razniej.&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja dzisiaj troche polezalam i mysle teraz co obiadek zrobic.Chce wyprasowac dzisiaj juz pierwsze wyprane ciuszki zeby byc na biezaco bo potem sie zwali tego bardzo duzo.Ciekawe co tam u Marty,ale moze jutro sie odezwie do nas,moze juz wyjdzie jutro do domku?
 
Nanu moja lista wyglada poki co tak...sorry nie robilam tabeli, bo mi niewygodnie siedziec, a pol lezaco mam za krotkie rece;-)

Spiochy roz. 50-56 9szt.
roz. 62-68 14szt.
Body kr.rek. roz. 50-56 8szt.
roz. 62-68 12szt.
Body dl.rek. roz. 50-56 5szt.
roz. 62-68 5szt.
Kaftaniki,bluzy roz. 50-56 10szt.
bluzeczki roz. 62-68 4szt.
Pajace roz. 50-56 4szt.
roz. 62-68 brak
Kocyki 3szt.
Kombinezon wiosna/jesien 1
Czapeczki bawel. 2szt.
Sliniaki 3szt.
Reczniki 2 szt. z kapturkiem, i 2 duze kapielowe, 2 myjki frotte
Skarpetusie 6szt.
Butki bawel. 2 pary
Swetry 2szt.
Bluzy zapinane z kapturem 1szt. roz. 50-56
Spodnie, getry, polspiochy po 1szt.


To tyle z ciuszkow widze, ze wcale duzo nie ma tego, trzeba dokupic;-), po poludniu zadzwonie do poloznej to sie dowiem co uzupelnic, jaki proszek
 
Ostatnia edycja:
Myszko co Ty mówisz, mało? Dużo już masz rzeczy! Jedynie to wydaje mi się że pajacyków nie masz dużo, za to koszulek i śpiochów mega, a to przecież można na zmianę:)! Uważa że masz dużo rzeczy! Ja na razie mam 1 kocyk i 1 czapeczkę :)! Ale mam jeszcze dużo czasu i nie chodzę na razie po sklepach! W planach mam zamiar dużo rzeczy kupić po połówkowym, ale to jeszcze ponad miesiąc! Powiem wan, że ten czas strasznie pędzi w ciąży! My obiecaliśmy córce, że w tym roku wymienimy jej meble. I tak oglądam w necie różne, ale szczerze najbardziej podoba mi się ikea meble hemnes czy jakoś tak. Jak Wiki dostanie nowe to jej mebelki odziedziczy rodzeństwo, oczywiście dokupie parę drobiazgów i łóżeczko i będzie super!

Nanu mam do Ciebie prośbę! Ty masz taką fajną witrynkę, w której w szybkach przyczepiłaś matriał. Bardzo mi się ten pomysł podoba i chciałam się zapytać czy ten materiał obrabiałaś, i jak go przymocowałaś wewnątrz. Jakbyś mogła zrobić fotkę jak to od środka przyczepić byłabym bardzo wdzięczna. Podobną witrynkę chce kupić do pokoju Wiki i też materiałem zakryć szybki tylko takim różowym w krateczkę.

Karo co do kciuków to nie może być inaczej! Zaciskam jutro o 8 a Ty o 11.45! Dobrze, że nie mamy wizyt o tej samej godzinie bo z zaciśniętymi kciukami ciężko było by wejść na fotel ;)

Ewcik oby do wizyty i zobaczysz Twoje samopoczucie będzie i niebo lepsze :)

Zapominajko a jak Twój Iggy? Zdrowiutki, nie prątkuje na Mamusie?

Kobity jaki to u Nas jest z kolejnością rozdwojeń:
1 Gatto
2 Kaso
3 Karo
4 Anila
5 Myszka
6 Zapominajka
7 Nanulinka
8 ja
9 Iza i Ewcik
przepraszam jak coś namieszałam i o kimś zapomniałam ale to ta słynna skleroza ciążowa! Ale tu u Nas duuuużo ciężaróweczek!!!! :D
 
Myszko mnie się wydaje, że sporo tego masz :tak:

Ja jutro do kumpeli po wory ciuszków biegnę, więc dopiero potem będę liczyła.
Ale już mi się wydaje, że mam sporo.

Iggy juz zdrowy, ja też. Nooo może jeszcze mamy troszkę kataru.
 
Planuje jeszcze pajacy teraz dokupic i bodziakow z dlugim no i ze dwa komplety na wyjscie do lekarza itp, bo z tym sie wstrzymywalam do poznania plci;-) wiec jak eM pojdzie do szkolki to sobie od rana pochodze i podokupuje kilku drobiazgow;-) czego oczy niewidza...:-D musze jeszcze dokupic bluzeczek moze po 5 z roz. No i grubszy dresik, gdyby kombinezonik byl przycieply, ale to moze w marcu albo kwietniu jak juz bedzie jakis zaryz pogody;-) bo tak to cholera wie czy ma to sens czy nie;-) no i widzialam ogrodnichki z koszula w krate, rozlozyla mnie na lopatki:-D
 
Danutaski zapomnialam zlozyc wczesniej zyczen:duzo zdrowka,pomyslnosci,spelnienia najskrytszych marzen,pociechy z Ninki i jej przyszlego rodzenstwa.Aby zawsze widnial usmiech na twojej twarzy:-)
Wikama jeszcze moze byc tak ze ja,Anila i Myszka wypakujemy sie razem.To by bylo:tak:
 
dzień dobry :-)

ale tu ruch... widze że tworzycie komitet kolejkowy :-D super!

my nie mamy za dużo ciuszków... prawdę mówiąc jak patrzę na listę Nanu i Myszki to wydaje mi się że mamy bardzo mało... myślę, że jak trzeba będzie to dokupimy, a i tak nie wiadomo jakie toto długie będzie - po tatusiu może mieć trochę tych centymetrów...

ech siedze w domu i próbuje ogarnąć prasowanie... cała sterta znów się zrobiła i korzystam póki jestem w domu i mam troszkę energii...

trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty &&&& :-D

Danutaski wszystkiego najlepszego - zdrowia spełnienia i miłości...

miłego popołudnia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nanu mam do Ciebie prośbę! Ty masz taką fajną witrynkę, w której w szybkach przyczepiłaś matriał. Bardzo mi się ten pomysł podoba i chciałam się zapytać czy ten materiał obrabiałaś, i jak go przymocowałaś wewnątrz. Jakbyś mogła zrobić fotkę jak to od środka przyczepić byłabym bardzo wdzięczna. Podobną witrynkę chce kupić do pokoju Wiki i też materiałem zakryć szybki tylko takim różowym w krateczkę.

szczerze?:) ja nie chciałam się bawić w obrabianie materiału:) i zakupiłam kocyk polarowy w IKEA , fioletowy za 9,99pln
A poprzypinany od wewnątrz jest pinezkami biurowymi:)

myszko - jak wrócę z zakupów porównam te nasze listy - dzięki! ;)

a ja chyba już naprawdę czuję moje dziecię - przed chwilą poczułam słabiej niż wczoraj ale takie nagłe jakby mi bańki powietrza pękały:p
śmieszne uczucie!!!

Kochana danutaski jeszcze podesłała mi dopplera i serducho zapiernicza 158 uderzeń na minutę:D
 
Ostatnia edycja:
Do góry