reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Nanu super!!! Widzisz dziewczyny wywróżyły Ci że w te dni poczujesz i są kopniaczki! To każdego dnia będzie to częstsze i mocniejsze doznanie! Dzięki za odpowiedz, chyba też tak zrobię, jakiś duży fragment materiału na całe drzwi! Jeszcze raz dzięki :*

Danutaski wszystkiego najlepszego!!!! Dużo uśmiechu i miłości, no i oczywiście radości z każdego dnia spędzonego z Niną!!!!
 
Nanu wyobrazam sobie:-) ja mam teraz cale dnie banana jakby mi kto w gacie narobil;-)
To teraz tak bedzie, a z kazdym tyg czesciej i mocniej...az bedzie Cie w nocy budzic:-D
Moj dzis przegial 3:15 figle...poszlam na spacer do lazienki, potem w lozku przewrocilam sie kilka razy i chyba sie ululam, bo moglam usnac;-) za to od rana robi rodeo:-D i rozsmiesza mame;-)
 
Loczkis, Elka racje macie wg mnie z tym odpuszczeniem mierzenia. Ja tez tak zrobiłam w trafionym cyklu po prostu skupiłam sie na śluziku i Euro heheh podeszłam do całej sprawy na lajta bo kolejne nieudane miesiace mne męczyły nie żaluje fakt faktem obserwacje prowadziłam na enpr ale niezbyt dokładną. trzymam kciuki Loczkis za pęcherzyk oby urósł.
Wikama ja tez szybko czułam za drugim razem ruchy wszystko mozliwe że i Twój Maluszek sie uaktywnił:-)Młoda biezre już inny lek i mamy cała serie badan do zrobienia bo coś lekarce sie jej ogolny stan nie podobał.Dzieki za troske.Buźka.

Danutaski 100 lat
 
reklama
Loczkis trzymam kciuki za pechola!! Czy ty sie wspierasz jakimis wspomagaczami? ziolka, wiesiolek?
Elka tak samo do ciebie to pytanie? podobno dziala :)

Nanu gratuluje pierwszych ruchow, jest to niesamowite uczucie!

Danutaski wszystkiego najlepszego!!!! Spelnienia marzen!!

Wikama to ja pierwsza na liscie??:szok::szok: o ludzie!!! a dopiero co sralam po gaciach przed kazda wizyta:szok::szok:

Ja sie wzielam za sterty rzeczy do prasowania i do uporzadkowania pokoju malej ale jakos tak mi to wolno idzie. Albo ja za duzo odpoczywam, albo tego do prasowania jest od groma:-( Ide cos przegryzc!
 
Do góry