reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dzień dobry Kochane!!!!

Ja już Młodą do szkoły odprawiłam i idę zaraz doprowadzić się do porządku! Wzięłam ostatni antybiotyk, bo mój M. ma zaraz jechać odebrać moje wyniki i wolałam nie ryzykować odstawiająć po usłyszeniu info przez telefon; pani która mnie poinformowała mogała sie pomylić a ja bym dużo ryzykowała!

Danutaski świetny pomysł z tym kubkiem! Babcia będzie zachwycona!! No a Nina na nim wygląda jak prawdziwa modelka:)

Myszko będziemy jak dziewice, generalnie komfortu to nie gwarantuje ale jak nas odmłodzi ;)

Kaso jak córa radzi sobie ze szkarlatyną?? Już bierze nowy antybiotyk?

Gatto jak samopoczucie?

Miłego dnia kobitki!!! Wizytuje któraś dzisiaj??? My z Karo jutro!
 
reklama
helloołłł:-D miłego dzionka Wam życzę

danutaski cudne zdjęcie i świetny pomysł!!

wikama, izka jak samopoczucie?

nanu, zapominajka ucieszył mnie ten pawik, bo do tej pory żadnych prawie objawów nie było i to mnie martiwło hehe

we wtorek mam usg prenatalne i się stresuję powoli... dzisiaj znowu mi się śniło, że poroniłam ehhh
 
Cześć Dziewczyny :) ja też czekam na fotki od Marty :)
Co do zajścia w ciążę, to ja próbuję w tym cyklu z mega kontrolą cyklu. Mierzenie tempek + testy owu..zobaczymy jak wyjdzie.

Jedna uwaga: (dowiedzialam się wczoraj)- wszystkie zele intymne utrudniają zajście w ciąże.
nawet na opakowaniu jest napisane- SZOK!
:shocked2:
 
Ostatnia edycja:
Się witam z wami :-)
Plcy mi wysiadają i to nie jest fajne...
Marcie na razie daje spokój, niech się dziewczyna cieszy z Wojtusia w spokoju. Na pewno do nas tu zajrzy!

Hej chyba wracam do Was :-) a co samo czytanie mi juz nie wystarcza:-pdoszlam do siebie juz na dobre takze najwyzsza pora:-D Ciezaroweczki Kochana duzo zdrowia i sil a Staraczki szczegolnie mi bliskie;-)dzialamy dzialamy dzialamy:-D

Cieszę się bardzo :tak:

no to moze i ja niesmialo sie ujawnie, skoro o staraczkach mowa :zawstydzona/y: tez was czytam ale chyba rzeczywiscie watek sie zrobil typowo ciazowy :-D ale to dobrze, przynajmniej mi to daje nadzieje :tak: ja kiepsko przezylam ostatnia @, bo przyszla mniej wiecej w czasie w ktorym mialam rodzic, i troche sie podlamalam. do tego wyszlo, ze mam nadczynnosc tarczycy, a w tym durnym kraju na wizyte u endokrynologa mam czekac do maja :wściekła/y: wiec lece do Polski w lutym na konsultacje :tak: pozdrawiam wszystkie dziewczyny, szczegolnie staraczki :-D zobaczymy kto zapoczatkuje serie, moja nastepna @ ma przyjsc ok 8 lutego, wiec jeszcze troche czasu :-D

Witam i trzymam kciuki, żeby badania wyszły i fasolka zagościła.

Cześć Dziewczyny :) ja też czekam na fotki od Marty :)
Co do zajścia w ciążę, to ja próbuję w tym cyklu z mega kontrolą cyklu. Mierzenie tempek + testy owu..zobaczymy jak wyjdzie.
Jedna uwaga: (dowiedzialam się wczoraj)- wszystkie zele intymne utrudniają zajście w ciąże.
Fakt!!

Izka jak schudłaś 60kg :szok: Daj poczytać!
Oczywiście gratuluję udanej wizyty :tak:
 
Schudla 60dkg czyli 600g ;-)

W sprawie zeli my ich nigdy nieuzywalismy ale skoro utrudniaja to von do kubla;-)

Izka milego weekendu i uwazaj na siebie:-)
 
Ewcik boisz się, a sen to odzwierciedla. Jeszcze trochę i będziesz w II trymestrze, więc głęboki wdech i cieszymy się swoim stanem! Zobacz jesteś już w 12 tygodniu, zaszłaś naprawdę daleko! A moje samopoczucie dobre! Cieszę się ogromnie że ta toxo mnie nie dotyczy. Tak myślę, że wczoraj wylewając morze łez ze szczęścia jednocześnie wylałam całe wiadro obaw i lęków. Niestety chyba muszę jeszcze zwolnić tempo bardzo, bo boli mnie prawy bok tak przy brzuszku. Teraz wzięłam dwie no-spy i chyba zaczyna pomagać. Jutro wizyta i usg to popytam się mojej ginekolog! A Iza już w drodze w góry, przeszczęśliwa po wczorajszej udanej wizyty u gin :). Ewcik ciesz się danym nam szczęściem, płacz tylko ze wzruszenia lub gdy naprawde dzieje się coś złego. Nie możemy obsesyjnie myśleć, że będzie źle bo tak się nie da żyć, a jak to Myszka powiedziała należy dbać o właściwy poziom endorfin :)
 
wikama powiem Ci, że staram się mieć pozytywne myśli, nie wiem, skąd ten sen.. może podświadmość??? we wtorek wizytka i już nie mogę sie doczekać spotkania z Maluszkiem, biorę M ze sobą

martoocha my używaliśmy Sylku, on podobno ułatwia zajście :confused:
 
reklama
hej kochane
Witam się po kawce, S do pracy wyprawiony... Pogoda bura jakaś... Zaraz spadam pod prysznic, potem zabieram się za projekt:) tak więc dziś dzień przy kompiku:) oczywiście z Wami w międzyczasie:)
Na obiad postanowiłam zrobić sałatkę z kurczakiem - taką mega zieloną na bazie sałaty lodowej:)
Muszę tylko po zakupy wyskoczyć.

Kolejnych puków w brzuchu póki co nie było - zobaczymy:)
 
Do góry