reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Padam za przeproszeniem na ryj, dopiero teraz znalazłam chwilę aby wejść na forum.
Dzisiaj walczyłam z kubeczkami na dzień babci i dziadka, kubeczki normalnie są całe czarne, a gdy wleje się do nich gorący płyn, czarne znika i wynurza się zdjęcie. I tak oto dałam taką fotę na kubeczek: Nina01a.jpg

Nanulika pajacyk ma rękawy i nogawki, a śpiochy nie mają rękawów tylko nogawki, zapinane są na ramionach.
Ja na początku używałam tylko body i pajacyki, dużo innych rzeczy okazało mi się niepotrzebnych, tylko na jakieś wyjście na body zakładałam bluzeczkę sukienkę rajstopki i buciki. Wychodzi się rzadko więc takich rzeczy nie jest dużo potrzebnych, tym bardziej że dzidzia szybko rośnie. Pajacyki dla mnie super rzecz do tej pory. Jak będziesz miała zaktualizowaną tabelę daj znać -> właśnie doczytałam i widzę tabelę ale u mnie jest mała i ja ślepa jestem :(
biorąc pod uwagę ubranie, trzeba też patrzeć kiedy urodzisz, ile będzie stopni na dworze, na kiedy masz termin porodu? Bo już tak padnięta jestem że nawet policzyć nie umiem dzisiaj
Może faktycznie lepiej będzie Ci czuć ruchy na siedząco, obstawiam że to Twoje maleństwo :tak:
Marta-l ogromne GRATULACJE!!! Cieszę się że wszystko dobrze no i teraz oczywiście e-ciotki będą czekać na fotki :-)
Wikama dziękuję za wskazówki, na pewno spróbuję przy najbliższej okazji kiedy Nina będize miała problem ale oby to było jak najpóźniej.
Gratuluję dobrych wyników pewnie kamień z serca Ci spadł
Myszko zdrówka życzę, ale Ciebie ten wór męczy... czy będizesz mogła go zwalczyć po porodzie?
Suana życzę zatem aby się wszystko dobrze oczyściło i aby lekarka dała zielone światełko
Gatto hormony ciążowe też robią swoje. Może zrób sobie dzień-dwa wolnego, pierdalnij wszystko na bok, nawet to co trzeba zrobić niby już - niech poczeka, zwolnij tempo chociaż na chwilę i się zrelaksuj.
Fuma_foch kciuki nadal zaciśnięte za tempkę, a TSH zgadza się powinno być 1,5 - 2. Powinnaś jednak zawsze badać w jednym i tym samym laboratorium, różnice potrafią być duże w innych labo, wiem bo sama miałam i widziałam!
Izka87 gratuluję super wiadomości!! :*
Elka_30 ojj to jak będzie się działo to tylko nie zajedź swojego faceta :-D albo i zajedź a co tam :-D
Loczkis wszystkie tu zaczynały jako staraczki, a że wątek zrobił się bardziej ciążowy to znaczy ŻE SIĘ UDAJE I TRZEBA MIEĆ NADZIEJĘ !! A póki co, życzę udanych "działań" :tak:
Jakie masz TSH?
 
Danutaski w nocy sie dowiedzialam, ze o ile nie bedzie zagrozenia to nie wczesniej jak po pologu...to mnie gosc pocieszyl...
No meczy, pytanie czy sam z siebie czy maly mu pomaga;-) czasami.

Kubek zejefajny babcie beda w niebo wziete :-)
 
danutaski
kubek czad! a zdjęcie Ninki Boskie!!!:) Dzięki za wskazówki ciuchowe - tu niestety nie umiem wstawić lepszej listy. PDFa mogę podesłać na maila jak coś:) a TP mam 21maja więc powinno być raczej ciepło:) dziś piorąc odłożyłam do wydania ze 3 pary ocieplanych zimowych spodni w rozmiarze 56-62, raczej się nie przydadzą... ostały się po poprzedniej ciąży z terminem porodu na listopad.
Co do ruchów - więcej póki co nie udało mi się poczuć, ale że było to tak inne i tak dziwne to obstawiam że szanse jakieś na to,że to był ONA są:) Będę wiedziała jak da mi kolejny raz szansę poczuć....

A staraczkom ślę fluidów stado:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~łapać do worów!!! :)

buziaki babole!:)
 
Danutaski świetny pomysł z kubkami, babcie będą mieć zawsze wnusię przy sobie, żeby się napatrzeć :)

myszko, Wikama ehhh te zakazy, nakazy.. ja też wyposzczona, ale cóż zrobić. Później faktycznie jak dziewice, nowe przyjemności :-)

Elka, Loczkis najlepiej nie myśleć, że to musi być już, dzisiaj.. bez nerwów i stresa przychodzi to jakoś wszystko łatwiej i baaach i dwie kreseczki :)

uff laski ja już spakowana, niecierpię tego robić, a spakować mego lubego to już jest wyczyn, aż się go dzisiaj zapytałam czy jedzie na deskę czy na rewię mody :-p
 
Ja tam zalozylam, ze jak przyjdzie na mnie pora to zajde...ale nadzieje byly co miesiac po owu;-)

Izka to mojemu jak pozwolic to by sie spakowal w sniadaniowke;-) za to mnie nawali tyle jakbym miala sie wyprowadzac;-)
To samo jak z mala szlismy na basen czy do zoo, pol wozka zarcia i pol ciuchow, pampersow, chusteczek, napoi itd...
 
Izka zeby tak sie dalo wylaczyc myslenie ;-)
nanu ja lapie fluidki :-D
danutaski sliczny kubek!!! super pomysl, na pewno sie uciesza :tak: co do mojego TSH, to bylo to tak: w pazdzierniku mialam robione badanie przez mojego lekarza GP (tak w Irlnadii nazywa sie rodzinny) i wyszlo 1,2. pod koniec listopada bylam w Polsce i badalam znowu TSH i bylo 0,004. chyba na poczatku grudnia poszlam znowu do mojego GP i tam juz wyszlo 0,002 :-( ona tez sie zdziwila, i nie wie czemu mam takie duze wahania :wściekła/y: dostalam Thyrosan i skierowanie do endo, ale okazalo sie ze wizyte bede miala najwczesniej w maju, wiec pojde do endo jak bede w Polsce w lutym :tak: zobaczymy co mi powie :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry spioszki:-)

Dzisiaj moge powiedziec, ze jak sie wczoraj dzien zaczal swietnie tak i sie skonczyl;-)



DANUTASKI STO LAT KOCHANA I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:*
 
Ostatnia edycja:
Do góry