reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

:-D:-DIzka przeczytalam ze schudlas 60 kg szkoda ze nie widzialysciem ojej miny:-Dano wracam rozmyslam o kolejnych starankach zobaczyny jak pojdzie tym razem;-)Gratuluje udanej wizyty strasznie sie ciesze oby tak dalej:tak:
 
reklama
no to moze i ja niesmialo sie ujawnie, skoro o staraczkach mowa :zawstydzona/y: tez was czytam ale chyba rzeczywiscie watek sie zrobil typowo ciazowy :-D ale to dobrze, przynajmniej mi to daje nadzieje :tak: ja kiepsko przezylam ostatnia @, bo przyszla mniej wiecej w czasie w ktorym mialam rodzic, i troche sie podlamalam. do tego wyszlo, ze mam nadczynnosc tarczycy, a w tym durnym kraju na wizyte u endokrynologa mam czekac do maja :wściekła/y: wiec lece do Polski w lutym na konsultacje :tak: pozdrawiam wszystkie dziewczyny, szczegolnie staraczki :-D zobaczymy kto zapoczatkuje serie, moja nastepna @ ma przyjsc ok 8 lutego, wiec jeszcze troche czasu :-D
 
Loczkis witam po powrocie...staraczki ujawniajcie sie bo nas te Ciezarowki nasze kochane rozjada na miazge:-D:-Dja mam dostac @ na dniach ale jest lajt bo nie bylo okazji do narozrabiania;-)
 
Elka nie damy sie ;-) my je bedziemy wspierac w czasie porodu, a one nas podczas staran :-D:-D rownowaga w przyrodzie musi byc :-D ja postanowilam przestac mierzyc tempke po owu, bo to tylko powoduje, ze sie nakrecam i codziennie czekam na nowy pomiar :zawstydzona/y:a tak naprawde to i tak tylko test da mi pewnosc czy jestem w ciazy czy nie :tak: tak wiec czekam na owu, jezeli bedzie, a potem olewam sprawe, przynajmniej taki mam plan :-D popadne w hibernacje na dwa tygodnie :-D:-D
 
No jasne trzymamy sie razem:tak:ja bardzo sie nakrecalam pomiarami i testami owu mialo mi to pomoc a w rzeczywistosci doprowadzalo do jakiejs obsesji...rzucilam to wszystko w kat i zaszlam...no szkoda tylko ze sie nie udalo:zawstydzona/y:
 
Elka ja testow owu juz tez nie robie bo wychodzily mi pozytywne nawet jak owu nie bylo :wściekła/y: chce mierzyc tempke do owu, zeby stwierdzic czy ja mam, bo niestety z tym jest u mnie problem. podobno to przez nadczynnosc tarczycy, ale to sie okaze po konsultacji u endo. ja jak zaszlam to akurat tez spisalam miesiac na straty, mialam nieregularne @ i nawet sie nie obserwowalam, postanowilam od przyszlego miesiaca zabrac sie "na powaznie" za starania i nawet kupilam testy owulacyjne na zapas, a tu prosze niespodzianka :-D przez przypadek odkrylam, ze jestem w ciazy, a to byl juz 5/6 tydzien :tak:

Neta bedziemy razem czekac na II kreski :-)
 
Ostatnia edycja:
Elka, loczkis!!! O jak fajnie, że wróciłyście!!!! Będziemy kibicować wszystkim staraczkom, przecież nie tak dawno byłyśmy w podobnej sytuacji :)!!!!
Loczkis z tą hibernacją to dobre! Ja poproszę o hibernację do końca czerwca :)


Iza gratuluje!!! Super dzisiaj dzień!!! Ty też Kochana odetchniesz! A na wyjeździe uważaj na siebie i nigdzie orła nie wywiń;)

wydaje mi się, że zaczynam czuć Malucha :). Wiem że to wcześnie, ale jak leże na lewym boku i mam podkulone nogi to czuje czasem taką dzdzownice w brzuchu :)

Elka jestem za czystą przyjemnością ;) Mam nakaz postu więc o tych przyjemnościach myślę z lekką zazdrością:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wikama no to faktycznie wczesnie;-) ale nie niemozliwe;-)




O matko ZGGGGGAAAAAAAAAAGGGGGGAAAAA gigant :-( az mnie cofa...
U mnie bez nakazu, a abstynencja pelna...tez mi sie teskni...

Wikama potem sobie odbijemy i bedziemy gdybyc jak Mamuska ostatnio, po:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry