reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Iza cudowne wiesci:-) wypocznij i zrelaksuj sie nie mysl za duzo :-)

No i mialam robic inwentaryzacje w komodzie malego i pol dnia...a wlasciwie caly na raty przespalam. Heh ...nie lubie dni po ataku.

Martoos jak spotkasz tego doktorka co Cie namowil na usuniecie wora przed staraniami...to wez go wycaluj...jest wielki;-)
 
Hej chyba wracam do Was :-) a co samo czytanie mi juz nie wystarcza:-pdoszlam do siebie juz na dobre takze najwyzsza pora:-D Ciezaroweczki Kochana duzo zdrowia i sil a Staraczki szczegolnie mi bliskie;-)dzialamy dzialamy dzialamy:-D
 
uwielbiam takie dni...
Izka- cudownie! gratuluje i baaardzo sie ciesze :)

tak teraz czas na dalsze radosci... mam nadzieje ze szybciutko pojawia sie nowe 2 kreski
dobrego wieczoru!
 
reklama
Elka super, że wracasz.. tak się nieraz zastanawiałam co tam u Ciebie :*

myszko a śpiiiij, komoda nie zając, nie ucieknie :)

ojj dzisiaj faktycznie dobry dzień, oby teraz tylko takie nastały!!

a w ogóle to od ostatniej wizyty schudłam całe 60 dkg :-p i miałam już dzisiaj usg przez brzuszek ahh pierwszy raz! gin zbadał szyjkę, twarda, długa, zamknięta więc jest czaaad :D wszystko jest ok więc następna wizyta dopiero za miesiąc, ale i tak pewnie polecę skontrolować sytuację za 2 tyg :D znowu jakieś badania do zrobienia blee wymaz na chlamydie i Mycoplasma hominis i Ureaplasma urealiticum, a jakoś nie przepadam za tymi wymazami :-p
 
Do góry