reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

dzien dobrych wiadomosci :)
doskonale!
jeszcze tylko na wiesci od Izy czekamy...
wobec tego trzymam mocno zacisniete kciuki za starania, temperatury i wasze pozytywne testy...

a ja jakas senna jestem...
 
reklama
Neta no ktoras musi przejac berka od Izy, juz biedna 11 tygodni z nim krazy;-) zauwaz, ze ten nasz berek to tak seriami leci no i najwyzszy czas na emisje 2013...bo to juz pol miesiaca i nadal cisza;-)

Wysylamy fluidki i lapac do porzadnych workow~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Powodzonka i duzo przyjemnosci;-)
 
Ah! no to trzymajmy kciuki za siebie nawzajem ;-)

myszko- a plan to połowa sukcesu! :tak:

Ciekawe jak tam MArta zapoznaje się z synkiem..kurcze- to muszą być super chwile:-)
 
Martoos oj to sa cudowne chwile...jak ta bezbronna istotaka wrecz wslepia sie w ciebie, raczkami szuka kontaktu...to takie wrazenie jakby caly swiat nagle zupelnie przestal istniec wokol... Sama wkrotce sie przekonasz:-)
A potem po latach jak zaczyna pyszczyc ty wciaz widzisz to malenstwo, ktore swiata poza toba niewidzi :-D i najgorszy chyba moment gdy sobie uswiadamiasz, ze to malenstwo juz nie jest takie malutkie bezbronne;-) i trzeba mu pozwolic sie usamodzielniac;-). A potem...potem przychodzi taki moment gdy twoje zdrowie niedomaga...i to twoje malenstwo wstaje w nocy podaje ci wode czy pomaga ci sie ubrac...
Heh macierzynstwo w calym przekroju jest cudem samym w sobie...a nasze troski, leki i zmartwienia z okresu ciazy, to tylko poczatek...nowego zycia, bo nie ma co ukrywac dzieci przewracaja caly dotychczasowy nasz swiat do gory nogami ;-)
 
Wikama super wiadomosci! teraz faktycznie musisz uwazac na to co jesz. Ja co miesiac robie badania na toxo.

No to teraz trzymamy kciukasy za Martooche i Nete, tak??? czy jest ktos jeszcze??? I Suane!! Niemozliwe, zeby na watku staraczkowym same zaciazone byly!!:-D
 
reklama
AAAaaaAAAA ogłaszam wszem i wobec, że serducho BIJE!!!! mamy 46 mm i dzisiaj dzieciątko młodsze, heh wg usg 11t3d..
jeszcze przeżyć tylko te genetyczne w poniedziałek i chyba zaczne cieszyć się ciążą dziewczyny!!!

Wikama, dzisiaj chyba cudny dzień, same dobre wiadomości!! baaardzo się cieszę, że u Ciebie takie info, w końcu oddychniesz :)

DZięki dziewczyny za kciukasy, na pewno pomogły!! :*

aaaa co mi tam, fluidki rozsyłam tym co potrzebują ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a w ramach dobrych wiadomości jedziemy sobie jutro z mężem w góry, on na deskę a ja pospacerować :-) więc nadrobię was dopiero w niedzielę
 
Ostatnia edycja:
Do góry