reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny zadzwoniłam do szpitala! NIE MAM TOKSOPLAZMOZY!!!! Wszystkie przeciwciała mam UJEMNE!!! Właśnie przestałam ryczeć ze szczęścia!!! Oczywiście mam robić częściej kontrolę ale jak na razie jest super!!!!

Gatto chyba dopadła Cię depresja ostatniego miesiąca!!! Kochana już końcóweczka, jeszcze 4 tygodnie i będziesz Gattinkę tuliła!

Karo przepraszam, że pomyliłam dni, ale dzisiaj miałam takiego stresa przed tym badaniem. Ja wizytuje oczywiście w piątek o 11.45!

Izuś już jesteś po wizycie?

Kaso co u Ciebie?
 
reklama
HEJ

Przede wszystkim Gratulacje dla Marty i całusy dla Wojtusia.


Izka &&&&&&&

Wikama to super wiadomość ,cieszę się razem z Tobą:-D

Dziewczyny bardzo dziękuje za kciuki. Nie wiem co prawda co z tego będzie ale jak na razie to tempka w górze.Co prawda byłam wczoraj na badaniu krwi i na dole mi napisali: proszę z wynikami zgłosić się do lekarza.Już wcześniej się umówiłam i za tydzień do niego zawitam.
Tsh mi wyszło 2,89:-( a miesiąc temu miałam 1,5 jak to możliwe? w innym laboratorium je robiłam ale aż tak różnica.No i TPO podobne jak ostatnio.

Mam wobec endo niecny plan: jak mi powie ,ze TSH mam dobre to już więcej moja noga u niego nie postanie:) BO nawet moja ginka wie,że powinno byc mniejsze niż 2.A ja zamierzam mu oznajmić ,ze dziecko jest w planach. Taka jestem podstępna:-p


Nanu-teraz dopiero doczytałam całość i zauważyłam ,że pisałaś o żłobku. Jedna moja dobra kumpela mieszka we Wrocku i ona płaci za żłobek 400 plus wyżywienie. Jakbyś w przyszłości była zainteresowana to mogę ją spytać o namiary. To tez jest prywatny żłobek i nie ma tam dużo dzieci.Nie wiem od jakiego wieku tam przyjmują ale jakby co to mogę się dowiedzieć.
 
Ostatnia edycja:
Fuma ja cały czas 3mam kciuki!!!
Wikama - super! super! super!!! TERAZ JUŻ MUSI BYĆ DOBRZE!!!

A o której iza dzisiaj wizutuje? &&&


A ja słuchajcie mam wrażenie że chyba dostałam 2 kopniaki!
nie wiem czy to to, ale jakieś 40min temu, siedziałam przed kompem i nagle raz mnie coś 'kopnęło" tak głęboko w środku na dole, a po ok 30 sek drugi raz! Aż podskoczyłam bo nigdy nic takiego nie czułam. Poszłam się potem położyć, wsłuchać w brzuch ale nic z tego, więcej takich atrakcji nie było...
czyżby nareszcie mała dała mamie o sobie znak?!!!
 
Nanu usiadz przy kompie wypij zimne i czekaj, jak sie powtorzy to dokladnie to:-)
Moze byc slabsze lub mocniejsze bo mala ma od groma pola do manewru i miejsca odczuwalne tez moga sie przesuwac;-)
Musisz pamietac, ze ona jest jeszcze malutka i silki nie ma az tyle, a nie wiem czy przy Twoim ulozeniu lozyska standardowe lezenie plackiem i czekanie na ruch bedzie odczuwalne tak samo jak przy standardowym ulokowaniu lozyska. Moze Ty bedziesz lepiej czula na siedzaco, bo i mloda ma wtedy mniejsze pole manewrowe;-) z reszta sama wyczaisz:-)


Wikama no i cud malina, teraz pelen relaks i cieszymy banana ze stanu odmiennego:-)
 
Ostatnia edycja:
Hello


Marta GRATULACJE:-)

Wikama GRATULACJE i dla Ciebie piekne wieści:-) u mnie bez zmian jutro kontrola u lekarza ale ja czuje sie lepiej tylko Córa cos ciagle goraczkuje i bedziemy zmieniac antybiotyk tak mowiła po konsultacji pediatra.

Ewcik Tobie tez gratulacje hehehe a co tam oczywiście za pieknego ciązowego pawika:-D

Gatto dssz rade! Kto wie może my sie razem rozpakujemy w jednym czasie;-)bedzie nam raxniej razem hehehe pozdrawiam.

Myszko bidulko TY to masz przeboje:-(
Suana miłego odpoczynku u mamy.

Tak patrze na suwaczki i za niedługo bedziemy tu miec poród za porodem:-Dczy nasze nerwy dadza sobie rade ?


milego dnia i zdrówka.
 
Dziewczyny jestem taka szczęśliwa! Fajnie, że się ze mną cieszycie! Bardzo się cieszę, że do Was dołączyłam i mam tutaj takie wsparcie! Jesteście niesamowite!!! Tak się bałam, że wyniki będą pozytywne, że będę musiała decydować sie na amniopunkcje, już miałam czarne scenariusze przed oczami! A teraz jakby słońce dla mnie zaświeciło!!! Nareszcie odzyskuje nadzieje, że będzie dobrze, że urodzę zdrowe dzieciątko!!!!
 
reklama
Wikama teraz to już jasne jak słońce, że wszystko będzie dobrze a za jakieś 25 tygodni powitasz ślicznego bobasa :-)

W ogóle to widzę, że większość jest zafasolkowanych tu. Tak bym już też chciała być.... a dziś mam 11 dc i od wczoraj molestuję mężusia :) staram się nie napalać ale taką mam nadzieję, że się uda... o pierwszą ciążę staraliśmy się prawie pół roku, o drugą prawie rok... to ile ja się będę starać o trzecią:baffled:
 
Do góry