reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Izka &&&&&

Myszko dobrze, że pojechałaś! Mam nadzieję, że to Twoja ostatnia przygoda z worem do porodu..

Martocha mnie też bolało w sobotę wieczorem i w niedzielę, ale od poniedziałku jest już w miarę ok.

Ja już w drodze do rodziców-wygrzeję się w domowym ciepełku, odpocznę i jakoś to będzie :)
 
reklama
Marta GRATULACJE!!! Życzę aby każdy kolejny dzień był taki piękny i radosny jak pierwsze spojrzenie na Wojtusia!!!!

No to dziewczyny, ma dziś być cudny dzień!!!!

Anila cieszę się że jest lepiej!!!

Mysia to synusia podejrzeliście, kroplówe dali, a czemu w III trymestrze nie chcą dawać???

Suana no to dobre wieści, że sama się oczyszczasz! A jak plany wyjazdu, będziesz jechała?

Ewcik mnie to już zaczyna odpuszczać żygańsko i bardzo się z tego cieszę, bo mi żyć to nie dawało. Oczywiście Tobie gratuluje pierwszego ciążowego żyganka:)!!! Jak będzie się powtarzało, to proponuje przed wstąpienia zjedzenie czegoś drobnego, np. pieczywa Wasa lub ryżowego (ja wieczorem na stoliku nocnym sobie szykuje i już odruchowo jak dzwoni budzik to go wyłączam, złapałam lampkę i jem jakiegoś suchotnika)!

Karo jak wizyta?

Kaso co u Was???? Jak te choróbska?

Iza kciukasy zaciśnięte!!!!

ja byłam w zakaźnym, niedawno wróciłam, wyniki po 15. Będę dzwonić, pewnie mi powiedzą! A teraz zajmuje się wszystkim oby tylko nie myśleć o wynikach...
 
zrobiłam update listy:)

Bez tytułu2.jpg

nie wiem tylko czy cos bedzie widać...
 
Ewcik :-D
pamiętam te pawie - niespodzianki. Nieprzyjemna, ale dobra oznaka :tak:

Nanu ja ślepa jestem, więc mało co widzę. Jak dla mnie masz wystarczająco bodziaków i rampersów. Dokupić zawsze można.
Ale dokupiłabym półśpiochów i bluzeczek. Tak po 3-4 sztuki. Nie wiadomo co się u ciebie sprawdzi.
 
Nanu jak się kliknie w tabele to się powiększa i widać! Tabelka pełna profeska ;)!!! Mam zdanie podobne do Zapominajki. Masz dużo bodziaków ale na dół musisz mieć półśpiochy, spodenki i skarpetki lub rajstopki. I jak będzie zimniej to przydałby się sweterek lub bluza ( lub dresik z rozpinaną bluzą). Śpiochów masz dużo, ale do tych bez rękawków jakieś kaftaniki są potrzebne po spód :). Ja tak myśle, ja bym poszukała: 3 szt rajsop, 6 szt skarpetek, 3 spodenki, 3 kaftaniki, dresik i sweterek, czapeczki, rękawiczki cieniutkie żeby się nie podrapało maleństwo po porodzie! I ten najmniejszy rozmiar to już całkowicie starczy.
Ale ja lubię takie ubrankowe tematy :)
 
Wikama to trzymam kciuki za wyniki!

Do rodzicow jade - w tej chwili wlasnie siedzie w busie. Jade busem po raz pierwszy od dobrych kilku lat i chyba ostatni ;) Zimno i nie wygodnie :/
 
Marta super.Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!To chyb Gatto nastepna w kolejce.A wlasnie gdzie Gatto sie podziewa????
Suana super ze sie sama oczyszczasz,teraz u rodzicow odpoczniesz i wrocisz jak nowo narodzona.
Wikama wizyte mam w piatek tak jak ty.O ktorej masz ja o 8 rano
Izka kciuki za wizyte ale jak ma byc inaczej jak dobrze.Powitalysmy dzisiaj Wojtusia to u ciebie bedzie dobrze!!!

Ja dzisiaj pierwsza pralke z ciuszkami wywiesilam juz na wieszaku,musze czekac az wysknie i dalej.
Kurcze od poniedzialku szukalam miejsc gdzies w szkole rodzenia,bo tam w szpitalu gdzie chce rodzic mialam juz dawno miejsce ale okazalo sie ze go przelozyli i kurs przypadal na sobote i niedziele,gdzie M ma urodziny.Ale podzwonilam i znalazlam jeszcze jedno miejsce,kurs sie zaczal tydzien temu ale to opuscilam tylko jedno spotkanie.Takze dzisiaj jade na 18.Zobaczymy jak bedzie
 
reklama
A ja pogratuluje dzielnemu Wojtusiowi, ktory tez sie bardzo z mama meczyl!!

Witaj na swiecie Wojtus!!!!!

Karo
Gatto czasem podczytuje, ale jest zarobiona i jakos na nic nie ma ochoty:zawstydzona/y: Mala mnie okropnie bombarduje, az do bolu, ciagle mam jakies zalatwienia, a to SR, a to wizyta lekarska, a to jeszcze cos....Mam juz tego dosc.
 
Do góry