reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
help me please...
jesli caly dzien mam bolesne i napiete podbrzusze... to raczej nie wyglada na bol miesni... reszta brzucha nie boli...
mloda sie rusza choc mniej niz zazwyczaj a ja chyba sie zaczynam niepokoic... wzielam nospe ale nie pomogla...
myslicie ze to powod do zmartwienia?

tez kibicuje Marcie :) mam nazieje ze pojdzie gladko...
 
Anila czy jak lezysz rozluzniona, podbrzusze jest nadal bolesne i spiete?
Bo mnie jak bolalo to gdy wstalam, podczas wstawania i ogolnie ruchu.
Jak po nospie nie pomoglo moze wez sobie paracetamol.
 
myszko napiety jest prawie caly czas spac przez to nie moge... boli tez... nie chce sie nakrecac ale jedyne co dzis zrobilam to zamiotlam panele i przyjelam kolede a brzuch jakbym dom zbudowala... ech...
 
Nie wiem co ci poradzic:-(
Ja to sie chyba wybiore do szpitala, bo cos czuje ze znow wor zaczyna...mlody sie wsciekal caly dzien i moze zahaczyl go tam...
 
reklama
Do góry