reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

No ja nie mam kredytow, to mi taka opcja na reke;-)
Lepiej usunac i nie miec zmartwienia II trymestr jest najlepszy na to;-)

Wg moich obstawien powinno byc po;-) ciekawe o ile sie pomylilam co do porodu Marty:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
też stwierdziłam,że lepiej się pozbyć... zawsze to siedlisko bakterii... a był już ratowany 2 razy.... tym razem nie było już szans....

ciekawe jak Marta....
 
Wieści od Marty:
Pierwsza kroplówka nie podziałała, już chcieli mnie na salę przedporodową przenosić i jutro wypisać jak chlupnęły wody :) cała masa wód. Teraz do pierwszej czekam na kolejne oxy


A ja wyrwałam zęba,znieczulenie puszcza,umieran...

Dzielna dziewczyna!!!

polecam żel Durexa- my używamy od jakiegoś czasu- jest super :tak:.
:tak:
ale przy poczęciu może przeszkadzać (tak na opakowaniu jest)
 
No ja też jeszcze o takim czymś nie słyszałam, chyba tam full pacjentek mają. Rozumiem że zatrzymują na obserwacji i próbują na drugi dzień ponownie, ale żeby wypisać?
Teraz spać nie będę mogła, trzymam kciuki nadal i życzę aby wszystko ładnie się dalej potoczyło. Może jak wody odeszły, to się ruszy, oby.
 
Zapominajko dobrze, że Ciebie mamy :) przynajmniej jesteśmy na bieżąco
ale faktycznie też się dziwię, że podali oxy i zastanawiali się nad wypisem..
 
reklama
Do góry