reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Najważniejsze by WOjtuś był zdrowiutki a Marta jak najmniej sie nacierpiała. No a poród to poród boli i to jest pewne;-)dobrze lekarze zrobili, że dłużej nie czekali.Uff.KCIUKI ZACIŚNIETE.:-)
 
reklama
Hej!
Suana mi za pierwszym razem po poronieniu samoistnym lekarz kazał czekać 3 m-ce. Zaszłam po roku i też się nie udało. Więc to sprawa indywidualna i chyba nie ma znaczenia ile się czeka. Teraz po zabiegu też kazał czekać 3 m-ce. Na razie mam nieregularne cykle więc wolę poczekać.

Dziewczyny odnośnie obiadu na porodówce to różnie bywa. Ja jak byłam z moim małym to o 14,00 przynieśli mi obiad i zmuszali do zjedzenia. Jeszcze się położne darły że jak nie będę jadła to nie będę miała siły urodzić. Urodziłam o 14,15.
 
Dorcia ja tez przed porodem jadlam normalnie i nie robiono mi lewatywy, bo sama sie wyproznilam... i to bylo kawal czasu temu kiedy lewatywe zalecali prawie na wszystko ;-)

ciekawe jak tam akcja sie posuwa :-)

DSC_0125[2].jpga to aktualne zdjecie apartamentu naszego maluszka ;-) czyli 26tc5d
 
Ale brzusio fajny!!!!

Wiadomosć od Marty:

2,5h pod oxy. Powoli zaczynam odczuwać skurcze ale nie bola tak jak sobie wyobrażałam :)
Na ktg też się ładnie zapisują i jest pełna nadziei.

Na razie lekarz jej nie badał, ale stwierdziła, że Myszka jest wielka optymistką w kwestii godziny 20 :-D

Przekazałam wszystkie kciuki i czekamy dalej
 
Do 20-tej jest jeszcze kuuuuuuuupppppppaaaaaa czasu;-)

Poslalam eMa do apteki, bo cos mi sie wieloryb ciagnie z prawej strony na wysokosci ostatnich zeberek...

Zapominajko my powoli zaczynamy sie toczyc, az trudno uwierzyc ze na + mamy niecale 8kg
 
reklama
Nanu to wspolczuje, choc jak dobrze oczyszcza zebodol to nic nie boli.
Jak jutro bedzie dalej bolalo idz niech Ci wyczysci bo bedziesz sie meczyc bidulko...mama malej tak miala to skonczylo sie na antybiotykach.
A ktorego rwalas?
 
Do góry