reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

ojej tyle dziewczyn juz trafiło? jak pięknie! gratuluje wam - ale mnie to motywuje do wzmozonej aktywności :D kończy mi ise juz moja kuracja baby mama med - moze wreszcie by cos podziałało :)
 
reklama
no jasne takie dobre wieści tylko motywują , widać że można :)
Barbarka01 - a co bierzesz z baby and mama med ? bo ja piję Regularne Cykle i te na relaks teraz
 
Witam, co u Was?

Z własnego doświadczenia - wiem, że wrzucenie na luuuuz bardzo wiele robi.

Beti, co u Ciebie co się nie odzywasz??
Nie wrzucę zdjęcia, bo nie mam na razie głowy tego :/ jeszcze się przenosimy w mieszkanku, tzn. zamieniamy się pokojami i trzeba odnowić i jeszcze wiele innych spraw.

Staraczkom życzę Bożonarodzeniowych prezentów ;)
 
Jestem, jestem Domi , :-*** ale nie odzywam sie bo mam taki nastroj ze lepiej nie mowic :-( , juz nawet na staraczkach nie chce sie odzywac bo po co tam smucic dziewczynom :-\ . Dalej zadnych praktycznie objawow ciazowych nie mam i to mnie tak doluje, bo przy ost poronieniu tez wlasnie tak sie czulam :-( no i przez to glowa pracuje i milion czarnych mysli, nie wiem jak ja wytrzymam do tego 1.12 do wizyty :-( . Ciesze sie ze Twoje Malenstwa pieknie rosna :-) jeszcze troche i bedziesz czula Ich wierzganie super :-) . Jeszcze bede ciut podgladac Was do soboty max niedzieli, a potem moze jak bede u szwagierki to weje na foum, bo juz na dobre sie przeprowadzamy na swoje i nie bede miala neta chyba z 2-3 tyg, takze wogle nie bede sie odzywac :-\ . Rosnijcie zdrowo kochana !!!

Reszcie staraczek wytrwalosci i ujrzenia w koncu tych upragnionych kreseczek, a ciezaoweczkom spokojnych, pelnych radosci ciaz :-) . Trzymajcie sie babeczki, odmeldowuje sie ;-) i obym w grudniu mogla jednak zaczac sie cieszyc, a nie znow plakac ...
 
Dominika, ja wrzuciłam na luz mega, już nawet nie myślę o niczym i piwko wypiję i w ogóle, a znów się nie udaje.. mam wrażenie, że po prostu jak nie mogę zajść to pewnie nie mogę mieć dzieci, bo ostatnio wszystkie koleżanki zachodzą za 1 razem. W środę mam wizytę u lekarza.. naprawdę przestaje w to wierzyć, że może się nawet kiedy udać ;/ mam taki żal, że nie mogę nawet patrzeć na dzieci.. i boję się, że je znienawidzę i w ogóle odrzucę wizję macierzyństwa, bo nie tak miało być wyśniony chłopak, narzeczony , mąż, a teraz przez brak ciąży szczęśliwa młodość i półroczne małżeństwo nie do końca jest szczęśliwe.

A Ty odpoczywaj, a nie się zajmujesz robotą w mieszkaniu! :-)

Beatko, wiem, że czujesz na pewno wielki strach, ale ciesz się chwilą, nie stresuj, nie przemęczaj, musisz wierzyć, musi być już dobrze!
 
Ostatnia edycja:
Beti,bedzie dobrze-mowie Ci.
Zagladaj na watek staraczki 2014 w ciazy:)

Moniusia,badalas hormony?Typu tsh,ft3,ft4,prolaktyne i progesteron?Moze w tym tkwi problem?Nie ma co sie podlamywac i snuc czarnych wizji,na kazdego czeka Groszek;)
 
Nie, właściwie pierwszy raz idę do gina tak konkretnie, choć byłam raz z 2-3 lata temu, ale po wyniki nawet nie doszłam później ;p może i w tym i oby tylko w tym, zobaczę co mi powie mądrego, pewnie będzie kazał wykonać ;- ) , oby, oby..
 
Moniusia,bedzie dobrze:p
Jesli prolaktyna jest za wysoka albo tsh duze to moze byc maly problem.Jak jest za malo progesteronu to tez nie dobrze.Progesteron bada sie jakos chyba 7-8dni po ovu,ale najlepiej jakby wypowiedzial sie ktos znajacy w tym temacie.
Podobno idealne tsh dla staraczek to 1-2.
W pierwszej i obecnej ciazy mialam tsh ponad 3,wiec to chyba nie jest regula:)
 
:) , no właśnie najważniejsze, żeby norma była chyba.. każdy organizm inny.. :)

Kurcze właśnie tak sobie myślę odkąd mi napisałaś, że może hormony te badania przed wizytą, żebym już coś miała.. bo znów później badania i następna wizyta kupę kasy.., ale u mnie w laboratorium mogę zrobić tylko tsh :/ może progesteron i prolaktyna maja jakieś fachowe nazwy, że ja nie widzę ich w spisie? :/
 
reklama
MONIUSIA-spoko,spoko,nie ma co sie tak szybko zalamywac.Moze faktycznie to sie okaze drobny problem i po leczeniu bedzie ok.

Prolatyna raczej nie ma tajemniczych nazw,nazwyzej moze byc zapisana jako PRL.Na badanie musisz isc rano ,po przespanej nocy,,dobe wczesniej nie mozesz sie seksic ani denerwowac.
Progesteron ,tak jak Dominika napisala najlepiej badac w 7-8 dniu po owu.

Zapytaj najlepiej w laboratorium bo u mie tez niby w spisie nie ma a zbadac mozna.
Moze i faktycznie lepiej miec juz badania wczesniej ,przynajmniej zaoszczedzisz sobie czasu.
A monitoring mialas robiony?
 
Do góry