reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

Pewnie dodawaj, każda rada dla mnie/nas jest na wagę złota :) O dobrze wiedzieć, dzięki :) wow, to naprawdę szybko zaciążyłaś po odnalezieniu przyczyny.. najpierw w ogóle muszę umówić się na tą wizytę, bo dziś nieczynne, jutro wiadomo, że też i na wszystko trzeba czekaaać i czekaaać... Zobaczę nie chcę nalegać, państwowy lekarz to może mnie wygonić do domu, że mam nie wymyślać, nawet mi się śniło dzisiaj, że powiedział, że on mi dziecka nie zrobi :p .. ale mam nadzieję, że zleci mi te badania, wręcz o tym marzę na obecną chwilę... A jak się czujesz w ogóle w pięknym stanie :) ?
 
reklama
NIEMARTWSIE- u mnie po staremu.Wybieram sie do nowego lekarza,podobno bardzo dobry.Tak bardzo,ze trudno sie do niego dostac.Mam nadzieje,ze to sie przeklada na skutecznosc.Wgrudniu sie powinnam doczekac wizyty.
 
Hej, dawno się nie odzywałam, żeby Wam tu nie mieszać za dużo swoją osobą :)
Ja dziś po wizycie, z maluchem wszystko dobrze, rozwija się prawidłowo, termin z 23 maja przesunięty na 13...:p
Doktor twierdzi, że wszystko jest 'książkowo' ;)
Także nerwy opadły :)
 
Witajcie:-)
Monia przebadaj się wzdłuż i wszerz bo a nóż widelec jakaś drobnostka przeszkadza by zajść w ciążę a czasmi to tylko blokada psychiczna.
No a jak się czujecie przyszłe mamusie?
Chciałabym nieśmiało zapytać czy mgę do Was dołączyć do zaciążonych staraczek? dziś test pokazał dwie grube kreski.
 
Ja tam nie wierzę w żadne blokady psychiczne :) Gratulacje! :*

Umówiłam się do lekarza, za tydzień w czwartek :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny!
U mnie jakoś leci, w poniedziałek idę na wizytę, mam nadzieję, że poznam płeć : )

Tuśka - jeszcze raz gratuluję!

F=
Wiesz ja tam uwazam,ze ginekolog i dentysta tylko prywatnie.

Na przyklad w moim miescie moge sie umowic do gina na kase dopiero w przyszlym roku i to o wielkiej aferze kiedy to jednej kobiecie w ciazy kazali przyjsc za 10 miesiecy bo takie kolejki.
A reszte zalatwiac prywatnie.

Co Ty mówisz, jak to możliwe, ze do ginekologa czeka się kilka miesięcy?????? Co jak co, ale to podstawowa opieka dla kobiet! U mnie na NFZ tego samego dnia, tygodnia jak Ci pasuje... No i nie zgodzę się z Tobą, że ginekolog tylko prywatnie - ja chodziłam na NFZ i mi pomógł. A monitoring na NFZ to też nie jest cud - ja chodziłam bez problemu i miałam wszystko za darmo i to w dwóch różnych przychodniach. Może nie ma tak w każdym mieście, dlatego Moniusia może zamiast wyrzucać od razu kasę spróbuj najpierw na NFZ, jak się nie uda to wtedy masz czas iść prywatnie. Szybko zorientujesz się, czy lekarz się przykłada, czy Cię olewa. W końcu ja wychodzę z założenia, że za tyle co się płaci składek to nam się należy...

Moniusia - nie załamuj się kobieto! Wiem, że jak się stara to każdy cykl to kolejne niepowodzenie - sama to przechodziłam i wiem co czujesz. Sama czułam się jakaś "inna" bo dziewczyny z którymi zaczynałam szybko zachodziły w ciąże a ja ciągle nic... No i trwało to 12 cykli!!!! Badania hormonów zrobiłam jakoś tak po 7 właśnie, mąż robił badanie nasienia - wszystko ok. Do lekarza poszłam chyba jakoś w 9. Dwa cykle były monitorowane - owulacja była chociaż lekarz dał mi "wspomagacza" Clostilbegyt. No i dalej nic... Kiedy doszło do 12 cyklu poddałam się. Starałam się, ale uznałam, że już nic z tego - po raz pierwszy na serio odpuściłam. Odpuściłam forum, liczenie, mierzenie itp. No i udało się. Teraz 19 tydzień ... :-)

Dlatego ja wierzę, że istnieje coś takiego jak blokada psychiczna, zresztą badania to potwierdzają. Masz racje - odpuść forum, ale tak na serio. O ile się uda to postaraj się przestać myśleć o ciąży, wiem, łatwo się mówi jak się tak nakręcało przez kilka miesięcy, ale szybko możesz zobaczyć efekty.

Polecam przeczytać, mi pomogło: Umysł kontra ciało – kiedy psychika utrudnia poczęcie dziecka - Ciążowy.pl

Mam nadzieję, że troszkę Cię podniosłam na duchu, mam nadzieję, że szybko Ci się uda zobaczyć II kreseczki!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry