reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2014

reklama
Hehe, mam nadzieję, że i ja niebawem dołączę do tego wątku :-) jak nie na dniach to w najbliższym czasie..

Chyba jutro wstąpię rano po lepszy test (gdzie jest zawarte w ulotce, że można trochę wcześniej zrobić) i zrobię.. jutro urodziny męża, marzy mi się dodatek do prezentu dla niego, a nóż.. czy lepiej dać sobie spokój ?..

Mam wrażenie, że się udało, ale pewnie tak tego pragnę, żeby akurat teraz, że sobie wmawiam..

Temperatura cały czas powyżej 37..

Lecę przygotowywać imprezkę urodzinową na jutro, buziaki :*
 
Ostatnia edycja:
No niestety znów tylko krecha, ale zrobiłam ten test co miałam w domu. Póki nie ma @ to czekam spokojnie.. powinna przyjść jutro, albo pojutrze.

Dziękuję, oj tak cały weekend w sumie imprez hehe :)


Kurcze, cały czas mi się przypomina jaka byłam pewna siebie, że za pierwszym razem mi się uda zaciążyć, wydawało mi się, że jeden na bardzo dużo przypadków nie może od razu, w życiu nie spodziewałam się, że będę czekać heh :-)
W sumie jesteśmy młodzi i mamy dużo czasu jeszcze na dziecko i nie powinnam mieć ciśnienia, ale już nie potrafię tego przełożyć na później tym bardziej, że widzę, że może to potrwać, więc lepiej działać teraz hehe :-)
 
Ostatnia edycja:
moniusia póki @ nie przyszła to jest nadzieje :)

tez tak myślałam, że odstawie tabletki, zaczniemy starania i góra po dwóch cyklach będę w ciąży , niestety nie udało się tak, trzeba się trochę postarać i poczekać
 
Beata, jaka cudowna wiadomosc!!! Trzymam kciuki z całych sił za maleństwo, teraz już musi być dobrze!!! I dziękuję za Twoje kciuki ;*

Moniusia, a no tak to jest, moje cykle staraniowe też były zupełnie inne niż wczesniej, robiły złudną nadzieję.. No ale jeszcze jest cień nadziei wiec trzymam kciuki, a jesli się nie uda to za kolejny cykl :)

A my na 100% będziemy mieć córeczkę ;) Szalejemy z radosci, obydwoje! :)
 
I tej nadziei się trzymam, wcześniej dziś kończę pracę, jednak lecę do apteki po inny test i robię, nie daję za wygraną, żeby dorzucić do prezentu męża jeszcze śpioszki :p a jak nie to już będę wiedzieć, że dupka blada :-) pewnie się rozczaruję :p

Jeeeeny grubsonku, CUDOWNIE!!! Też bym szalała!!! :-) Córuś to córuś! :-)
 
reklama
Do góry