reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aniołek przykro mi z powodu wypadku:( i z powodu palca tez..ale mimo,że unieruchomiony to pełni ważną funkcję skoro nosisz na nim obraczkę :) ja musiałam obraczkę przełożyć na środkowy palec :/ bo pani,która nam obrączki sprzedawała powiedziała,że na pewno mi z wiekiem palce spuchną i że lepiej kupić trochę wiekszą..
Co do imion to mojemu mężowi baardzo podoba się Zosia ale tak się dla niego nieszczęsliwie złożyło że ja mam tak na imię i średnio mi pasuje jego pomysl zeby córka nazywała się tak samo :-D
A filmiki z porodu widziałam równiez i widziałam takie na ktrorych kobiety swietnie sobie radzily i byly spokojne a na innych.. no cóż..powiedzmy że gorzej to znosiły :p
 
reklama


Cześć Dziewczyny :) dopiero mam chwilę żeby Was poczytać. No więc mamy 3- dniówkę...:-(i tak się zastanawiam czy ona rzeczywiście trwa 3 dni? może któraś z Was się orientuję ?W sobotę mieliśmy wyprawiać roczek i nie wiem czy nie odwołać wszystkich.


Nika- super że dieta przynosi efekty, też mam z 5 kg do zrzucenia ale u mnie sama dieta nie starcza , niestety jestem z tych co muszą tyłek ruszyć by jakoś wyglądać ..


niemartwsie- zażądałam wizyty domowej :) i nie mogli mi odmówić
Aniolek - Ja też oglądałam film z porodu , pod koniec ciąży i podziwiam Cię, ja to jestem tchórz jednak:-p


ninex , niemartwsie- zazdroszczę muzykalnych mężów :) mój mi gra czasem ale na nerwach .

 
AniołekBB- współczuję przeżyć i zazdroszczę odwagi Ja choć po trzech operacjach nie miałam i nie mam odwagi,a jak mnie wwozili na sale operacyjna to się telepałam ze strachu:no:
niemartwsie-haha no właśnie i najgorsze to że już zaplanowali przyszłość dzieciom:-pjak znosisz granie w domu?ja gitarę jestem w stanie przeżyć ale perkusja to dla mnie wyższa szkoła jazdy i wyganiam na próby zespołu kumpla:dry:a i tak najgorsze że często bierze pałki i gra nawet na poduszkach:rofl2:ogólnie na czym się da ale nie za głośno żebym nie marudzila hehe
matko Ja bym w panikę wpadła z takim seansem:baffled:na szczęście miałam znieczulenie ogólne,nikt by nie ryzykował wkłucia w mój kręgosłup mam implant.Choć córka przypłaciła to zamartwicą urodzeniową i dwugodzinnym bezdechem na szczęście sama z niego wychodzila...cóż każda operacja to ryzyko...
samosia-Bosszzz ale ze mnie ciemna masa że Ja się nie domyśliłam że samosia to od Zosi:sorry2:PIĘKNE MASZ IMIĘ:-)no i zawsze możesz z mężem wynegocjować że może być ono drugim a pierwsze jakiś inne,Klara bardzo ładne.O ile będzie córka,a z żeńskim imieniem chyba łatwiej,Mój też z resztą chcial dać córce na imię Nina ale że ja tak mam to mu oznajmilam stanowczo Nie,miało być na drugie a jak był w urzędzie to zapomniał i tym sposobem ma jedno:tak:co do obrączki to chociaż będziesz mogła ją w ciąży nosić do końca,chyba większość pozbywa się pierścionków na koniec ciąży.
Amelia-Dzięki.Na nerwach też mu gra wychodzi:-pi to najlepiej..:growl:
 
Widzę, że planowanie ciąży zeszło już nawet na etap budowania domów, fajnie :) Ja marzę o domu, ale postanowiliśmy z mężem, że zdecydujemy się na przeprowadzkę dopiero jak dzieci podrosną. Małe mieszkanko to mniej obowiązków, których przy dziecku i tak jest dużo:) I też podobnie jak NIEMARTWSIE zdecydujemy się chyba raczej na mniejszy. Taki bardziej przytulny i rodzinny:)
Kusi mnie obejrzenie tego filmiku, ale chyba boje się tego co na nim zobaczę. Ciekawe czy mój małżonek byłby w stanie go obejrzeć.;-) wydaje mi się, że w tej kwestii kobiety maja silniejszą psychikę.
Co do imienia podoba mi się Artur, Maksymilian , a dla dziewczynki Ania lub Julia, ale podjęcie decyzji na pewno sprawi mi wiele trudu.
 
hej!
U nas dziś troszkę lepiej chorobowo, wczoraj jak pisłam, że mi zasypia tak też sie stało i od 16-19 spała a potem o 20.30 zasnęła i wstała po 6 ano z jedną pobudką w nocy
Co do imion to chlopiec Antek imie które nam sie zawsze podobało a dziewczynka albo Nina albo Kaja..
 
Oj Amelia to nie dobrze - życzę aby trzydniówka okazała sie faktycznie tylko trzydniówką i szybko poszła w las:)
Gosiula dla Was też dużo zdrówka życzę:) A tak na Marginesie to ja też jestem Gosia:) i myślałam że Samosia to też od Gosi ale jednak od Zosi:)
ja sie biorę za szybki obiad bo na 18 30 do dentysty, ale nie uwierzycie co sie stało - mówiłam rano męzowi ze jade po pracy do apteki bo mi się Merz konczy a on na to - to mi też kup jakieś witaminy - normalnie zatkało mnie:) że tak sam od siebie chciał:)
Miłego popołudnia:)
 
Amelia moja tzw 3 dniowka trwała 5 dni,przechodzilam przez to ponad rok temu.Mam nadzieję,że szybko Ci przejdzie!
Dziewczyny fajnie,że macie takich uzdolnionych muzycznie mężów!:-) a powiedzcie jak oni uczyli się grać?brali jakieś lekcje czy sami dali radę?Bo ja bym chciała bardzo żeby Wojtek się nauczyła ale nie wiem czy taka nauka z youtuba coś da..
Aniołek-jest 18.25 więc pewnie już dotarłaś do dentysty-szybkiej i bezbolesnej wizyty życzę:* a męża pochwal za inicjatywę :p
 
Fuma_Foch
Nooo....to mnie przeraziłaś z tą przypadłością informatyków....mój też pracuje cały dzień przy kompie! To ja zrobię tak, że kupię mu jakieś witaminy i jak nie będzie chciał dobrowolnie, to mu będę dosypywać do żarcia. O!

Tą przypadłość informatyków to niestety moja ginka potwierdziła.
Czyli coś jest na rzeczy.Ale powiedziała tez ,ze ważna jest witamina E a to można właśnie w żarciu przemycić.
Występuje w olejach roślinnych(sojowym, kukurydzianych, słonecznikowym, z orzechów), migdałach, margarynie, jajach, marchewkach, orzechach, kiełkach pszenicy, mące pełnoziarnistej, mleku, brukselce i innych zielonolistnych warzywach.

Tak że mój usłyszał:"zielone jest?Liście ma? To wpieprzaj i nie marudź":)
 
Hej dziewczyny :)
Widzę, że wy już o imionach piszecie :-) Ja dla dziewczynki chciałabym Alicja, a dla chłopca podoba mi się Milan, trochę nietypowe, ale takie miłe.
Amelia mój też na nerwach potrafi doskonale grac :-D A co do trzydniówki to u nas trwała 2 dni.
No i do mojego M zaczyna docierać, że ja tak na poważnie o drugim dziecku mówię, bo dzisiaj pytał się Mai czy będzie siostrzyczkę albo braciszka do pokoju wpuszczać ;-)
My mieliśmy dzisiaj zabiegany dzień, bo ten remont się zaczął. Byłam w pracy dopiero na 14 :szok: Zjadłam sobie, posiedziałam i musiałam do domu wracać.
A no i moja sąsiadka dzisiaj nam powiedziała, że jest w 5 miesiącu ciąży i będą mieli chyba dziewczynkę. Teraz mają synka Franusia, więc fajnie :)
Pozdrawiam Was wszystkie
 
reklama
Melduję się - wizyta szybka i bezbolesna - na szczęście nic mi nie robił ale mówił że jedna plomba w najbliższym czasie do wymiany ale mówiłam mu, że w ogóle mi ten ząb nie dokucza więc na razie to zostawił, zrobił tylko odcis dolnej szczęki żeby mi tą nową szyne zrobić bo stara sie popsuła - no a na moje poszczerbione od zgrzytania zęby nic nie poradzi... :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-( no ale co zrobić tak już mam,
w nagrodę zjadłam loda - złamałam trochę moją dietę - no ale od niedzieli nie jadłam nic słodkiego a lody są zdrowe i mają mało kcal:D :-):-):-) więc sobie pozwoliłam na jednego:)
a mój mnie wkurzył - bo musiał se piwo otworzyć - i mówi że też mu się nagroda należy - bo ta franca ma takie zęby że od 12 lat nie miał żadnej plomby tylko mu dzisiaj kamień wyczyścił.
oki miłego wieczorku.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry