reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nika-też mam wątpliwości ale instynkt silniejszy,a mężczyzni raczej niestety podchodzą do tego praktycznie i przeliczają niestety.A nie taki diabel straszny jak go malują:-pCóre masz w wieku mojej siostrzenicy i ci powiem że nie wiem z tą radością:-Dheh moja siostra czeka na poród ma termin na 18 i ma z nią nie raz przeboje jak np ona chce do wózia,czy smoczek,albo pić z butelki:confused2:trzeba fakt zrozumieć bo to nowośc a dziecko już tyle wie i wg.Dlatego wole szybciej..choć z drugiej strony Zocha to takie maleństwo będzie jeszcze....hehe i znowu sama sie wkrecam:sorry:No i Ja chcę drugą córe,nie wiem czemu chłopcy mnie przerażają,a dziewczynki wydają sie łatwiejsze w obsłudze hehe ach i oczywiście nie mogłabym ich wtedy umieścić w jednym pokoju a tak dwie dziewczyny to brak kłopotu,sypialni nie chce oddawać:zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć

Ja też się zmobilizowałam i zapisałam się do endo. Oczywiście prywatnie bo moja rodzinna uważa ,ze jestem zdrowa na tarczycy. Wolę się o tym upewnić u specjalisty. No i poszłam się zapisać nawet niemiłe panie w rejestracji mnie nie odstraszyły. Taka dzielna jestem:) Chociaż uważam ,ze w prywatnej przychodni mogłyby być milsze.

W niedzielę Mojego naszło na planowanie imienia dla naszego przyszłego dziecka:) Ja na początku nie chciałam w tym brać udziału bo to mocno na wyrost jest ale w końcu dałam się przekonać.Mojemu bardzo się podoba imię Karolinka i może nawet się zgodzę jakby przyszło co do czego chociaż ja wolę Justynka i na to może Mój by się zgodził. Dla chłopca na razie jesteśmy zgodni,że Przemek. No zobaczymy co będzie.

Póki co 25 stycznia lecę do endo.
 
Witam Popołudniową porą:)
Ja już po pracy, obiadek zjedzony, przed domem odśnieżone wiec mogę odpoczywać:)
Mężuś też sobie gra na konsoli wiec sielanka jak co wieczór:)
Ja ja własnie obejrzałam filmik jak dziewczyna rodzi dziecko - masakra normalnie - tzn. dech zapiera ale nie przeraziłam się jakoś bardzo:) heh:) kiedyś mnie to czeka - jeśli oczywiście będzie mi dane urodzic SN.
Jutro wizyta u Dentysty-sadysty:) na szczęście doktorka mam fajnego ale i tak zawsze mam stracha:)

Mój chłop nie je żadnych witamin - tzn czasem tam cosik weźmie ale nie tak zeby jeść regularnie.:) ale zobaczymy jakie wyjdą mu badania i wtedy postanowimy co z tym fantem zrobić:)
Miłego wieczorku życzę.
 
Mój chłop nie je żadnych witamin - tzn czasem tam cosik weźmie ale nie tak zeby jeść regularnie.:) ale zobaczymy jakie wyjdą mu badania i wtedy postanowimy co z tym fantem zrobić:)
Miłego wieczorku życzę.

Ja mojego zagoniłam do brania witamin i jeszcze mu życie uprzykrzam w inny sposób:) A mianowicie gdzieś tam wyczytałam ,ze informatycy na ogół mają słabe plemniki -zapewne dlatego ,ze prowadza siedzący tryb życia. I teraz ma zabronione długie posiedzenia przed kompem oraz kąpiele w gorącej wodzie. Do tego zagoniłam go do ruchu ale to i mnie dosięgło bo teraz muszę mu towarzyszyć w wieczornych spacerkach:)
 
Mój też ma siędzącą pracę z tym że 50% spędza przed komputerem a 50% za kierownicą:)
a ruchu nie ma w ogóle.... aż strach się bać:)
 
Czesc dziewczyny!
Mam nadzieję ze u Was lepsza pogoda bo u mnie leje i nie che przestać ..
Mój mąż też ma siedziącą pracę..geoinformatyk..magiczne połączenie geodety i informatyka:rofl2:
Co do imion to też uważam,że to zbyt wcześnie ale co mi tam i tak już sobie nad tym rozmyślałam..
Dla dziewczynki chciałabym Lilianna lub Klara.
Z chłopcem mam dużo większy problem..ja bym w sumie chciała Maciek ale mój mąż coś kręci nosem.
Z resztą i tak pewnie zdążę zmienić zdanie 5 razy..moja kuzynka miała wybrane imię od dawna a zmieniła je na miesiąc przed urodzniem syna :-D
 
ninex - to nasi mężowie mogliby pograć razem :) Mój też gitara i perkusja, czasem jeszcze plumka na pianinie. Młodemu już planuje naukę w szkole muzycznej :]
Nika - to jak ekipa zaczyna działać, to raz dwa i się wprowadzicie :D U nas większość zrobił mąż, teść i wujek, ekipę mieliśmy tyko do łazienki. No i wiadomo, meble kuchenne też fachowcy poskładają.
Co do płci, to mi się marzy drugi chłopak (byłby Kacperek), za to mąż marzy o córeczce (Zosia). Co do imienia dla córki, nie jesteśmy jeszcze pewni, ale tak by się ładnie złożyło - Filip (tak ma na imię nasz synek) i Zosia = Filozosia, na cześć filozofii, bo oboje z mężem ukończyliśmy ten kierunek studiów ;) haha, tak sobie żartujemy, nie pomyślcie, że jesteśmy nienormalni ;P
Fuma_Foch brawo, jesteś bardzo dzielna :) Oby okazało się, że z tarczycą wszystko ok!
Nooo....to mnie przeraziłaś z tą przypadłością informatyków....mój też pracuje cały dzień przy kompie! To ja zrobię tak, że kupię mu jakieś witaminy i jak nie będzie chciał dobrowolnie, to mu będę dosypywać do żarcia. O!
Aniołek - aaaa...filmik z porodu, tak z własnej nieprzymuszonej woli? :O Ja się bałam oglądać, żeby się za bardzo nie przestraszyć...
Trzymam kciuki za jutrzejszą bezbolesną wizytę :)
 
Ja mam swoje typy co do imion ale narazie nie zdradzam ;]
 
Niemartwsię - wrzuciły dziewczyny filmiki na innym forum wiec obejrzałam i SN i CC :) nic strasznego - krew mnie nie brzydzi bo jestem po wypadku i 5 operacjach wiec jestem przyzwyczajona - ale ogólnie stawian na SN co natura to natura nie chce żeby mie cieli dośc mam blizn na moim ciele kolejna mi nie potrzeba.- 4 razy miałam palca ciętego bo ściegna odmawiały posłuzeństwa no i wynik taki ze i tak palec unieruchomiony:) jest bo jest:) ale obrączke na nim nosze :D
Co do imion to to ja dla dziewczynki chciałam za wsze Julka - ale tych julek teraz tyle ze sie rzygać chce - coraz bardziej podoba mi się imie Dominika albo Marta
Dla chłopca chciałam Jakub albo szymon ale tego też jak mrówków.
oki szykuje sie do pracy
Miłego dzionka:)
 
reklama
Aniołek - my z mężem, jak chodziliśmy do szkoły rodzenia, strasznie się baliśmy, że puszczą nam filmik z porodu :D Na szczęście tego nie zrobili. Za to mogłam dokładnie się przyjrzeć, jak robili mi cc, bo wszystko idealnie odbijało się w lampie nade mną :) też nie skorzystałam, odwróciłam głowę :]
Z tymi imionami faktycznie nie jest łatwo. Też mi się Kubuś podoba, ale Kubusiów teraz cała masa. Można Zenobiusz nazwać, albo Pankracy, to będzie oryginalnie ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry