reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam:) A ja ju z w domku bo mamy dzisiaj Ksiedza po Koledzie :) obrus wyprasowany, wszystko przyszykowane tylko czekać:) Zaczyna od 14 ale podejrzewam że zacznie z drugiego końca ulicy wiec pewnie zawita ok 17-18... no nic czekamy:) zwłaszcza ze to pierwsza wizyta tutaj na nowym mieszkaniu:D

Amelia wszystkiego naj naj Dla Twojego dzieciaczka:) P.S mój tata też ma dzisiaj urodziny:)

a ja jeszcze nie mam koncepcji co by tu na obiad zrobić:D.....
miłego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zobaczcie, co znalazłam: Salfazin -cynk i witaminy,mę( gruczoł krokowy) (2880332095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Na różnych forach polecają te witaminki dla starających się facetów. No i cena jest zachęcająca. Chyba je zamówię i jakoś swojego spróbuję przekonać.
AndroVit 30kaps MĘSKIE WITAMINY sprawność PŁODNOŚĆ (2907166375) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a te wcześniej wklejałyście. Tylko, że trzeba kupić ze 3 opakowania przynajmniej, bo jest 30 kaps, a w tych pierwszych jest 100.
No i takie coś jeszcze: PRENATAL ProBaby 15+15 WOMAN + MAN PŁODNOŚĆ (2912158955) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale tu się trzeba wykosztować, bo taka cena za 15 saszetek...a też 3 m-ce przynajmniej trzeba brać.
 
Amelia wszystkiego najlepszego dla Twojego skarba i dla Ciebie, bo to przecież rocznica Twojego porodu.
Carla mam tak samo. Mój ciągle odkłada decyzje o drugim dziecku, ja niby bym chciała, ale też się waham, eh... Moja córcia jak widać, też już ma ponad 3 lata.
Aniołek, mówisz że kolęda :-) Nasz blok zawsze ksiądz olewał, więc w tym roku my olaliśmy jego, nikt go nie przyjął, 2 lata pod rząd omijał nasz blok, czekaliśmy na niego, chamstwo (może myślał, że nikt u nas nie mieszka, bo to nowe osiedle jest). Więc w tym roku, stwierdziliśmy, że do nas i tak nie przyjdzie i jak wychodziliśmy na zakupy to akurat wchodził do naszej klatki. Trudno, za rok na nowym mieszkaniu go przyjmiemy jak łaskawie zawita.

Mam dzisiaj doła :-(
 
NIemartwsię ten salfazin kiedyś jadłam:) na moje wypadające włoski:) i jeszcze mi go trochę zostało:) mówisz ze mogę go pocisnąć mężowi:-):-):-)
Nika czemu masz doła??
 
A takie tam związane z firmą. Mówię wam, swoja firma=wielki stres. Drugi raz bym nie otworzyła.
 
Aniołku - znalazłam wiele informacji na różnych forach, że Salfazin dobrze działa na męską płodność :)

Nika - ojj to mnie przestraszyłaś, bo też się przymierzam do własnej działalności. Mam nadzieję, że to tylko przejściowe kłopoty i wszystko będzie dobrze.
 
Nika a co za działalnośc prowadzisz:)....
Niemartwsie już mu wyciagłam ten salfazin z szafki i powiedziałam że ma jeść:)
 
Dziękuję za życzenia ;-)
carla- ech ci faceci zawsze jakąś wymówkę znajdą ..Gratuluję nie palenia:tak:

niemartwsie- sama robię , zobaczymy czy będzie się nadawał do publikacji.
U nas ksiądz jeszcze nie był , albo był tylko mnie nie było...:baffled:
Nika - doskonale wiem o czym mówisz , głowa do góry będzie dobrze :tak:
Prenatal brałam przez całą ciąże - drogi , zresztą wszystkie te witaminy dla ciężarnych są drogie
 
Cześć

Widzę ,ze dalej tu jest obecny temat witamin :)
Mój co prawda grzecznie łyka ale w zieleninie tez dostaje.Uważam ,ze to mu nie zaszkodzi a jeszcze sobie inne przydatne rzeczy powtrynia. Zelazo na przykład.
Chociaż czasami nieco marudzi i twierdzi ,ze facet nie brontozaur i potrzebuje więcej mięsa:) Ale trzy razy na tydzień dostaje mięsko a więcej to niezdrowo.

Porobiłam marcepanki z kaszki i normalnie się czuje jak świstak:)
 
reklama
Aniołek prowadzę salon optyczny. Dopiero 2 lata, ale jeszcze się nie rozkręcił na dobre, a te zimowe miesiące dały mi ostro w kość. Dzisiaj jedną Panią zbadałam. Masakra jakaś.
Niemartwsie rok 2013 podobno nie jest najlepszy na otwieranie swojej działalności. Tak słyszałam.
Amelia,a Wy jaką działalność prowadzicie, jeśli można wiedzieć?

Co do witamin to jeszcze nie na tym etapie jestem.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry