reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Gosiula współczuję choroby córeczki. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Amelia jak moja Maja dostała ze 2 miesiące temu 39 st gorączki to tak spanikowałam, że szok (byłam wtedy sama, bo mąż był na wyjeździe). Nic nie pomagało, ibum nie chcial zbić, spadła dopiero po okładach na czoło. Lekarka mi mówila, że jak Ibum nie zadziała po około godzinie można podać paracetamol i powinno poskutkować. Współczuję, pewnie to jakaś wirusówka, skoro nie do zbicia gorączka. Mojej po 2-ch dniach wyskoczyły krostki i wszystko było jasne.
Dzięki za doping w odchudzaniu. Mam taką swoją dietę, około 1200kcal (śniadanie płatki, drugie śniadanie jogurt albo owoc, na obiad gotowane na parze warzywa z mięsem albo rybą, lub pieczone mięso bez tłuszczu, podwieczorek owoce, kolacja powinna być jogurt ale dzisiaj zjadłam bułkę :zawstydzona/y:) Już kilka kilo schudłam jak się tak odchudzałam w tamtym roku. Zobaczymy jak pójdzie.
Pozdrowienia dla reszty dziewczyn.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiula - dużo zdrówka dla Weroniki, oby tą noc przespała spokojnie. Super, że macie możliwość zamówienia wizyty domowej. Ja muszę znów jutro wstać o 7, żeby umówić Młodego na kontrolę po antybiotyku. Martwię się, że znów będziemy nie wiadomo ile czekać w przychodni pełnej chorych ludzi :/
Też nie mogę się już doczekać testowania! Tych emocji, wyszukiwania objawów i radości po pozytywnym teściku :D
Pam - to widzę, że nie tylko mój taki mądry...z facetami jak z dziećmi.
Amelia - jak to za 3 dni?:szok: chyba oszaleli! Co zrobiłaś? Jak Filip miał 40 stopni w zeszłym tygodniu, to dałam mu Ibum, ale nie pomógł. Jakieś 1,5 h później wsadziłam mu czopa z paracetamolem (125 mg) i gorączka szybko spadła. Próbowałam z okładami, ale synek tak się darł, że zaprzestałam. Nie spodobało mu się to.
 
ojjj :blink: mam nadzieję,że dzieciaczkom szybko się polepszy..
wiecie jacy faceci potrafią być uparci :p mój całe szczeście nie miał nic przeciwko,żeby brac te witaminy choć pewnie wiedział,że gdyby odmówił to walnełabym mu wykład o tym jaki jest samolubny i że to ja będę rodzić w bólach a on nawet głupiej tabletki łyknąć nie może :-D mam naturę małej terrorystki :-D
a co do diety to trzymam kciuki za szybki spadek wagi i wytrwałości życzę.Sama też muszę zrzucić trochę poświątecznych kilogramów :p mój tata jak chciał troszkę schudnąć przed moim weselem to nie jadl po 18 a wczensiej jadl to co zazwyczaj i podziałało.
 
Hmmmm ja mojemu nie daje żadnych witamin... to źle? :p

Niemartwsie a ilew tych twoich tabletkach jest samego kwasu foliowego???

Mam nadzieje, że dzieciaczki Wam szybko wyzdrowieją ;)

Dobranoc laski!!
 
Muffi - 0,4 mg czyli zalecana dzienna dawka, o ile się nie mylę.

Mój mąż twierdzi, że skoro spłodził takiego pięknego, zdrowego syna, to znak, że wszystko z plemniczkami w porządku i nie musi niczego łykać :] Tak czy siak, nadal nie rozumiem czemu tak się przed tym wzbrania, jakby to jakaś ujma na honorze była...
 
Witam,
AniołekBB-Współczuje bolesnego okresu.Tez słyszałam że po porodzie jest o niebo lepiej,więc wszystko przed tobą.
niemartwsie-Mój Mąż gra na gitarze i perkusji,już postanowił że córka ma być artystką.A mi w to graj;) Sama lubię pośpiewać a córa jest moją jedyna fanką:-)Ciężko w domu z artystą:-DTeż chłop uważa że witamin brać nie musi bo dziecko spłodził cudne i zdrowe:confused2:
PannaMyszka-Podziwiam za bieganie.Osobiście nie przepadam,jak biegam to tylko na autobus:zawstydzona/y:
Amelia,gosiula-zdrówka.My jeszcze na szczęście nie chorowaliśmy ale mamy w piątek szczepienie i sie strasznie boje że coś zlapie:no:nie wiem czy nie przełożyć...

Ja za folik też płacilam w okolicach 5 zł teraz nie wiem muszę się przejść..
pozdrawiam w zimny dzień i mykam do mojej jękały:crazy:
 
Amelia, Gosiula jak dzieci?
Ja dzisiaj zabiegana jestem, bo jutro wchodzi ekipa wykańczać mieszkanie. Nareszcie :)
Mój M mówi mi, że zaczniemy się starać, jak wygra w totka. Boże daleka droga przede mną. Muszę go tak urobić, żeby zaczął myśleć, że chce drugiego bejbika.
 
Nika-ale wam fajnie że ekipe macie do remontu to szybko pójdzie:tak:Może Mąż się da się przekonać po skończonym remoncie?faceci to mają dziwne podejście,więc może,powodzenia w urabianiu w każdym razie:-D
 
Dzięki Ninex :) No właśnie ja przez niego mam wątpliwości, no ale cóż, trzeba nad nim popracować :) Majeczka już jest na tyle duża, że będzie się cieszyła z rodzeństwa, robi się coraz bardziej samodzielna, żal żeby była jedynaczką. A co byście chcialy dziewczyny (wiadomo, że zdrowe) ale mi się marzy druga córcia :)
No ekipa jest, bo to mieszkanie w stanie deweloperskim, czyli trzeba wszystko zrobić, a mój M się nie zna na remontach. Pomalować ściany umie, ale nic więcej raczej nie da rady :)
Ale u nas straszna pogoda. Normalnie zasypiam w tej pracy.
Gdzie jest reszta dziewczyn. Meldować się tu :)
 
reklama
Hejka!
moje dziecię właśnie chce zasnąć ku memu przerażeniu ale cóż kurcze jest osłabiona.
Mój małżonek na szczęście chce drugiego bobasa.
Ja tez folika kupowałam za 4 zeciaki..
Nika to jeśli ty chcesz rodzeństwa dla córci to musisz przejąć dowodzenie najlepiej to uwieść swojego faceta i niech się dzieje co ma dziać...ha!ha!
A ja szukam bluzek dla mojej bo powoli szafka pustoszeje..tylko u nas to skomplikowana sprawa bo Wen strasznie nie lubi sie ubierać wszystko koli gryzie ciśnie nie może być gumek oj!itp..
Mój mąż bierze witaminy magnez potas i coś tam jeszcze dba chłop o siebie i skoro piszecie jeszcze o foliku też dla naszych małżów to mu powiem.
Ja też na diecie juz 6 dni jem co 2 godz ( zaraz mam kolacje ), normalne jedzonko oprócz slodyczy i innych tucznikow a sobota jest dniem rozpusty żywieniowej i już 1,5 kg na minusie..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry