reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cholera Vegas strasznie mi przykro :(:( taki młody chłopak..trzymaj sie kochana :**
Wasila torcik sliczny,masz talent :)
Dorcia-trzymam kciuki za poniedzialek,kto jak kto ale Ty sobie rade dasz napewno!!!:) rutinoscorbin wez,herbate z midem i cyrtyna i nie daj sie przeziebieniu:)
Wiem,ze mialam wrzucic te zdjecia juz dawno ale jakos dopiero teraz mi sie udalo zabrac za to :) na grupe wrzucilam moja kuchnie (jeszcze bez zmywarki i mikrofalowka rzucona w kąt ) i kawalek lazienki :)
 
reklama
Samosia już lecę na grupkę ... nareszcie się doczekałyśmy !!!

Vegas
przykro mi bardzo ... u mnie w rodzinie sporo "rakowców" ale na szczęście wszystkim udało się pokonać raka...z mniejszymi lub większymi stratami.
Ja dzisiaj na FB dostałam link do wpłaty dla trzymiesięcznej dziewczynki z nowotworem krwi...to dopiero jest ciężkie...moja wpłata to kropla w morzu potrzeb !!! Żeby tylko udało się uratować maleńką.

Muffi nie no Tobie to trzeba kopa zasadzić ,naprawdę !!! Staraj się kochana to nie będziesz musiała już do pracy chodzić !!!
 
Vegas bardzo mi przykro… rak straszna rzecz :( A jeszcze, to taka młoda osoba...

Samosia śliczne mieszkanko, ale prosimy o więcej fotek !!! :D

Dorcia, chodzi tylko o to, że mam jeden ząb w bardzo złym stanie, i boje się że przez niego coś się może stać dziecku, dlatego najpierw muszę go wyrwać ;/ Bleeehh Niekończąca się opowieść dot. zębów :]
 
Hej dziewczynki,

mama moja przyjechala i no wiecie jak jest chce sie nia nacieszac na maksa :) A jeszcze wykorzystujemy z m. jej obecnosc i wieczorem wybywamy na musical troche odchamic sie ;)
Ianka- my odkad ja wrocilam do pracy a mlody poszedl do przedszkola to rzadziej jezdzimy do Pl, w tamtym roku bylismy 2 razy wspolnie, no i ja raz sama sie wyrwalam na weekend na zjazd absolwentow mojej uczelni, rzadko zdecydowanie za rzadko no ale co zrobic
Kurczak- jak sie ogarniesz wpadaj kochana, co by nam relacje zdawac z podwojnego macierzynstwa :)
Vegas- ogromnie mi przykro :( tata mojego M. od 1,5 roku walczy z tym dziadowskim rakiem :(
Wasila- torcik mega Ci wyszedl, slodkosci dla niuni z okazji urodzin!!!
Dorcia- u nas ten cykl to ja na straty spisuje, w tamtym tyg. nic zero staran bo tacy obydwoje zmeczeni bylismy, chyba bardziej psychicznie tym planem budowy wioski dla uchodzcow i calym szumem z tym zwiazanym :( Teraz M. jedzie w podroz sluzbowa wiec pupa blada. a ty w pon. masz wizyte? bede trzymac kciuki naturalnie
Samosia- tez ide na foty kuknac
Muffi-wspolczuje @ :(wyrywaj zebola, jak wyrwiesz to my sie wszystkie zrzucimy na prezent dla ciebie abys mogla spokojnie starania zaczac, prawda dziolchy? ;) a przyniesie Ci go zebowa wrozka;)

Reszte pozdrawiam goraco, buziolki

Ach bym zapomniala Carla- najlepszego z okazji urodzin,( bo to chyba dzisiaj jak dobrze pamietam), pociechy z dzieci i mezastego i spelnienia najskrytszych marzen!!!
 
Ostatnia edycja:
GABRYSKA korzystajcie z obecności mamy, pewnie, też Wam się cosik należy, jakieś wyjście:-)

CARLA Kochana, wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, radości, pociechy z dzieci, męża, spełnienia marzeń:-):-)

MUFFI boisz się wyrywania, że to tak trwa?:-p W sumie ja też nie znoszę jak mi dentysta w zębach grzebie, ale nie chciałabym tyle odwlekać ze starankami;-)




U nas jeszcze są brat z bratową i dziećmi, więc dziecka nie mam bo zajęte szaleństwami:-p Jedynie się dogląda czy sobie krzywdy nie robią bo z moimi bratankami łobuzami różnie to bywa;-)
 
Kurczaku... duże buziaki dla K i K od cioci Dorci !!!

Gabryska korzystaj z obecności babci..."wykorzystuj" męża kiedy tylko się da !!!
 
Carla - Wszystkiego naj, naj :) pociechy z dzieci i żeby Cię mąż słuchał :-):-) Dużo zdrówka, pieniędzy i spełnienia marzeń :)

moja córcia jak widać postanowiła nie urodzić się w tym samym dniu co TY :) heheh no ale może i tak będzie grzecznym dzieckiem.... chociaż tfu tfu do północy jeszcze kilka godzin zostało :)
 
Vegas - strasznie mi przykro :( nigdy nie zrozumiem dlaczego takie rzeczy się dzieją :( , tak samo co otwieram BB pierwsze co mi się rzuca w oczy to ta wiadomość o śmierci moderatorki , osierociła dwie dziewczynki 2 i 4 lata … …..

Samosia - chcemy więcej ;)

Gabryska - udanej randki ;)

Carla - Kochana sto lat w luksusie :-)
 
reklama
Byliśmy sobie w trójkę u szwagierki co 16.03 urodziła Tomeczka, jejciu jaki on malutki, aż trudno mi uwierzyć, że ma 57cm i waży 3700g., chyba dawno z bliska nie widziałam takiego dzidziusia:-p



Później poczytam opowieść Kurczaczka tylko jeszcze córa nie śpi i mi próbuje poprzeszkadzać:-p

ANIOŁEK nie martw się, za kilka dni.. :-p Ja tak stawiam, że do przyszłej niedzieli będziesz rozpakowana:tak::-p:-p:-) A jak się czujesz?? Przeczucie jakieś masz czy to już bliziutko, czy zupełnie nic jeszcze?;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry