reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla moja droga wszystkiego najlepszego dla Ciebie !!! zdrówka, lotka, pociechy z dzieciaczków i mężusia oczywiście! dużo uśmiechu, żadnych łez, chyba że ze szczęścia! w ogóle wszystkiego naj naj
Wasila piękności ten tort, jeju udekoruj mi tak w sierpniu jak Cię proszę! Jak tam po imprezce już? torta już napewno nie ma
Dorcia to masz trochę tych krzaków do posadzenia, też czasem myślę czyby nie posadzić już jakichś krzewów, drzewek żeby urosły coś zanim się wprowadzimy... no ale to musiałby przecież ktoś o to dbać, podlać a nie mam serca rodziców o to prosić. Jutro betę robisz ??? &&&& za rozmowę jutrzejszą!
Vegas przykro mi z powodu kuzyna, jest to mega niesprawiedliwe. ktoś kto wynajdzie lek na nowotwory będzie geniuszem
Muffi no babo a umówiona jesteś już na wyrwanie? bo tak zwlekasz i zwlekasz!!
Gabryska miłej imprezy!! balangujcie ile się da! Kurde my też już niedługo musimy ograniczyć wyjazdy (teraz z 4 razy latamy w roku) a jak będzie już drugie dziecko to już nie będzie takie cyk bach, nawet zorganizować dwójce dzieci spanie u rodziców, niby duży dom, ale to nie będzie już takie proste. chciałabym żeby chociaż moi rodzice mogli przyjeżdżać, mój tato nigdy nie był, moja mama narazie raz. zobaczy się4
Aniołek no patrzę za każdym razem na Twój suwak i nie dowierzam że już tak na wylocie jesteś, dopiero dwoma kreskami się chwaliłaś! Jakbym tak nie zdąrzyła wcześniej to już Ci życzę bezproblemowego i szybkiego porodu
Kurczak lecę na grupę
Amelia jak się czujesz?
baby i nie krzyczcie ale imienia dalej brak dla synka, boziu to nie takie proste, mojego za uszy muszę pociągnąć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny kochane witajcie po weekendzie.,Dziękuje za pochwały odnośnie tortu. Wbrew pozorom nie jest to trudne tylko wymaga dużo cierpliwości.

Carla- kochana- 100lat!!! Spełnienia marzeń, samych pięknych dni i mnóstwo zer na koncie:)
Też nie miałam lekkiego dzieciństwa, ale teraz mam szczęśliwa rodzinę i robię wszystko, żeby moje dzieci miały lepiej.

Vegas- bardzo mi przykro, niesprawiedliwie jest kiedy odchodzą ludzie, którzy dopiero zaczynają życie

Aniołek- pewnie biedna siedzisz jak na szpilkach. Nie udało się wczoraj ale może uda 27.03. Dzieci urodzone tego dnia też są grzeczne:tak:
Myszkę na torcie robiłam tak: wykałaczką narysowałam kontury, potem wypełniłam je czekoladą a kolorowe elementy z masy śmietankowej i barwników.

Muffi- działaj z tym zebem.

Gabryśka- korzystaj z obecności mamy i ładuj akumulatory

Kurczak- zazdroszczę Ci, ze juz masz malenstwo, lece na grupe

Ianka- moze my Ci pomożemy z wyborem imienia?:-)

Dorcia- trzymam kciuki, nie daj się przeziębieniu. Będziecie mieć piękny ogród jak drzewka urosną,

Samosia- piękne mieszkanie:)

Jestem bardzo zmęczona po weekendzie. Pogoda na razie nieciekawa, tylko przespać taki dzień.
 
Hejka :-)

No i pogoda sie popsuła.... a było tak fajnie...

Vegas - Ja już dawno powiedziałam, że życie jest bardzo niesprawiedliwe.... ehhhhh.... taki młody... całe życie przed nim.. :(

Gabryśka - Super, że mamusia zostaje z synkiem a Wy możecie sie troche wyrwać tylko we dwoje :)

Ianka - Jeszcze troche czasu macie, aczkolwiek ja to juz na tym etapie do brzusia mówiłam po imieniu.... a jakieś typy chociaż macie... przyciskaj męża i będzie po problemie :D

Wasila - taaa możesz mi tłumaczyć ale i tak tego nie bede umiała zrobić :D .... o nie tylko nie 27 - nie chce robić tesciowej prezentu na urodziny :-):-) więc niech ten 27 już przeleci a potem już niech się dzieje wola nieba...

Dorcia - &&&&&&&&
Vegas - żadnych symptomów zbliżającego się porodu nie zauważylam :-):-)

Ja mam miesiac Fast foodowy - wczoraj znowu pizza.... no i w nocy miałam taką zgage, że masakra, a ostatnie dwie noce było już znośnie.. nawet myślałam, że może brzusio troszke sie obniżyl... ale faktycznie tak patrze na zdjecie to chyba jeszcze nie... aczkolwiek bratowa i mama mówią że chyba minimalnie się zmienił... :)

Miłego dnia babeczki
 
Jasna cholera, śnieg sypie!!!!! Wrrr ja już zapomniałam jak to dziadostwo wygląda, wiosna przyszła i nagle śnieg sobie przypomniał że potrafi padać!!! aaaaaa a ja mam letnie opony i nie mam zimowych butów u teściów....

Dziękuję Wam za życzenia :*
Wczoraj miło spędziliśmy popołudnie, przyszli goście, Tomek wniebowzięty- cały pachniał damskimi perfumami i na policzkach miał połyskujące drobinki pudru, widać że ciotki do niego przyszły :) Nie miał swojej późno popołudniowej drzemki, ale i tak był rozkoszny i grzeczny, dopiero po 19 zaczął popłakiwać z braku mocy.
Za to moja siostra mnie zagięła w sobotę. Kazała mi wejść na Skype. No to ja wchodzę, a ona do mnie żebym spojrzała na wiadomość poniżej. Ja patrzę, a tam rząd cyferek i kwota ponad 260 zł. Ona się drze "wszystkiego najlepszego, to ode mnie i Krystiana na urodziny, kup sobie blender!". Kurcze, wysłali mi Westernem kasę na ten blender... Aż się poryczałam... Głupio mi się zrobiło, że moja młodsza siostra u tych durnych kanadoli kible sprząta i kasę mi wysyła, a mama daje mi ręcznik!! Jeszcze dzwonili wczoraj z A. i pytają czy ręcznik fajny, ja mówię "noo fajny" przez zaciśnięte usta, a A. z dumą że przywieziony z Italii. Nawet jakby był przywieziony z Plutona to nadal byłby to ręcznik!!!! Ale kij z tym.

Kurczak alez się cieszę że Karolek taki grzeczny, że ładnie śpi i cycuje :) Nela też od początku była ze mną, inkubator przyprowadzili mi na salę, mimo wcześniejszego porodu też nie wyglądała wcześniaczo, ale w 1. minucie dostała 7 pkt, a w 3. minucie 9, więc Karolek to silny chłopczyk!! Namęczyłaś się, podziwiam za to że tyle wytrzymałaś w bólu, znając mnie to bym błagała o cesarkę bo nie dałabym rady.
Ja Neli przez pierwszy miesiąc "nie miałam". Dziecka nie było, za to jak się później rozdarła to przestać nie mogła przez dłuuuugie miesiące :) Czego Ci oczywiscie nie życzę. tomeczek też od początku grzeczny, teraz wiadomo o wiele mniej śpi, ale oby Karolek był podobny do niego to będziesz miała dobrze, ja na całokształt synka nie narzekam :)
Amelia ja nie miałam mamie nigdy za złe że się wyprowadziła, bo widziałam co ojciec jej robi ( np. straciła przez niego rewelacyjną pracę bo wysłał anonim że kradnie), nie mam żadnego żalu, ale ja bym tak nie zrobiła. Ona też cierpiała, ale mogła przestać być taką sierotą życiową, sprzedać mieszkanie i żyć dalej. A przez to że nie potrafiła się ogarnąć z niczym to teraz po sądach z idiotą latamy.
Głupi wiek 14 lat?? Jeszcze jak. Ja nie miałam nad sobą żadnej kontroli, ojciec dawał kasę i miał w nosie, a ja w wieku 15-16 lat prawie codziennie trawę paliłam, co tydzień na balety, tam zawsze "ciekawsze" tabletki się brało, o fajkach i alkoholu nie wspominając.
Vinga mam nadzieję że kontrola nóżek będzie pomyślna, buzi dla łobuziaków :*
Aniołek oby kiedyś nie przyszedł do Twojego A. pozew o alimenty na rodziców :/ Ja to już jestem wyczulona i wiem, że sądy czasem nie są sprawiedliwe.
Patrzę na Twój suwak i nie wierzę, nie dociera do mnie że za kilka godzin lub dni będzie z nami Julcia!! Ależ jestem podjarana, najchętniej to bym do Was wszystkich przyjechała popatrzeć na Wasze maluszki, tak mi brakuje mojego malusiego Tomcia, nie pamiętam jaki on był po porodzie...
Dorcia i właśnie dlatego nie marzy mi się mieszkanie w domu, jak grzebanie w ziemi to co innego wyskoczy ;) Ja wygodna jestem i dlatego myslimy z M. nad wzięciem kredytu na kilka lat na 4 pokoje lub ewentualnie mieszkanie w szeregówce z malutkim ogródkiem, ale w mieście.
Dziś ta rozmowa?? Jak tak to &&&&& daj z siebie wszystko :* I kopię Cię w tyłek na szczęście!
Wasila torcik super :) Co do dzieciństwa to moja mama miała okropne i tym bardziej dziwię się, że nie robiła wszystkiego żeby u nas było inaczej. Może to przez ten jej charakter, ona się boi wszystkich i wszystkiego, nic załatwić nie potrafi, ehhh szkoda mi jej czasem.
Vegas strasznie to przykre... Rak u dzieci i młodych osób to prawdziwa plaga, żyjemy w czasach gdzie wstrzykuje się ludziom nie wiadomo, szprycuje bez przerwy lekami i mamy tego efekt...
Jak ja bym chciała zobaczyć takiego maluszka, buuu mój Tomeczek taki kloc wielki że ubrania nosi już od miesiąca na 6-9 miesięcy :(
Samosia bardzo ładnie, ale co tak mało tych zdjęć ja się pytam?! Dawaj więcej :)
Muffi mam iść z Tobą do stomatologa?? Bo u mnie czas na kontrolę więc możemy się powspierać :)
Gabryśka ciesz się mamą i możliwością wyjścia z mężastym :)
ianka a ja się zastanawiałam czy Kubuś ma już jakieś imię :)
 
Carla - no to Ci siostra prezent zrobiła :) super nic tylko sie cieszyć :) blender fajna sprawa, ja mam taki zwyczajny, jak wyzionie ducha to kupie sobie lepszy :).... Śnieg??? no to pięknie ale żeby szybko stopniał tak jak szybko spadl :) mój już też zmienił w swoim aucie opony... mało tego.... kupił sobie nowe alusy i opony a co....... jemu też sie należy prezent za urodzenie córci hahahaha, no ale doszliśmy do wniosku, że na razie pozostajemy przy tym aucie więc opony trzeba było nowe zakupic...
 
Dziewczynki ja jestem już "po" ...lecę do Młodego...wrócę to skrobnę co i jak na grupie !!!

Miłego dnia !!!
 
Carla spóźnione życzonka przesyłam.

Vegas to chyba dlatego, że dawno nie widziałaś takiego Dzidziusia :)

Ianka a macie jakieś typy w ogóle co do imienia dla Synusia ?

Wasila super, że impra udana, teraz poprosimy po kawałeczku torcika - o ile coś zostało ;]

Aniołek próbowałaś seksu ? :D

Carla śnieg u Was :O o masakra, dziś dzień tylko do spania, ja sama przespałam pół niedzieli.
Urodzinki z tego co piszesz bardzo udane, super, siostra naprawdę miło się zachowała a z ręcznikiem to mam polew do teraz na samą myśl :D
Co do moich przeżyć ... nie było tak łatwo, powtarzałam sobie, że to dla Karolka, ale ostatnie 24h to ... zresztą koniec już wspominania, jak to Anioł mówi, mam wiele innych teraz tematów do rozmyślania, choćby o synku :)

A Karolek może jeszcze pokaże na co go stać :]
 
Witam;-) U nas też pogorszenie pogody, trochę głowa pobolewa i leeeeenia się ma:-p

CARLA miły gest ze strony siostry:tak: Fajnie, że impreza udana:-) O matko, śnieg:-p Ale rok temu 1 kwietnia mieliśmy śniegu do łydek u nas, więc teoretycznie nic mnie już nie zaskoczy:-p
IANKA zostawcie sobie imię Kubuś, śliczne jest:tak::-):-)
KURCZAK no właśnie, dawno nie widziałam takiego Maluszka:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry