reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Carla poważnie przyszli następnego dnia po chrzcinach pożyczyć na 3 tygodnie, no głupio wyszło, po co dawać tyle jeśli nie mają kasy, ale niestety oni są zdania że ludzi się "kupuje" , ostatnio dawali małej 100 zł i powiedzieli żeby jej kupić jakąś zabawkę, gdzie mają kupę długów, jeszcze po ty wypadku samochodowym, problemy z rentą itd. , ja nie wzięłam bo mają na co wydawać, a jak chcą ja im nie bronie zabawki dla niuni kupić, prezentu im nie zabronię dawać dziecku. całkowicie inne zasady panują u nich w domu a w moim rodzinnym, no ogień i woda. Marzą mi się takie chrzciny jak napisałaś, ale przecież nie wyproszę nikogo :( heehhe czekolada ma chociaż magnez :) a krówki sam cukier :) boziuu ja na wagę wejdę za rok
Kurdę nie potrzebnie wkładali ten ręcznik! wolałabym samego kwiatka niż "byleby coś było" , też bym nie umiała zostawić dziecka mimo że byłoby już nastolatkiem, przeszłaś swoje, ale teraz jesteś twarda babka i nie dasz sobie w kaszę dmuchać.Co Cię nie zabiję to Cię wzmocnij, A sądujesz się jeszcze z tatusiem o coś ? czy na razie daje Ci spokój ?
 
reklama
ianka czekam na pismo z sądu cywilnego bo złozyłam pozew o ten samochód, mieli napisac czy zwalniają mnie z kosztów sądowych, ale póki co cisza. Nie wiem czy to czasem nie daje ciała InPost bo oni doręczają teraz sądowe listy, już 2 razy facet spod bloku 5 przynosił nam pocztę, bo listonosz pomylił ich blok z naszym, a my jesteśmy 1 (a stoją koło siebie tylko 3 wieżowce więc nie wiem jakim sposobem 1 z 5 się jemu pomyliły). Muszę pojechać i zapytać czy coś wysyłali...
Głupio wyszło bo wiedzieli teściowie że macie kasę, ale normalnie wstydu nie mają... Ja po naszym ślubie gadałam z koleżanką i ona tego samego dnia wieczorem wysłała mi smsa, czy mogę jej 400 czy 500 zł pożyczyć bo ona ma nóż na gardle.. Wiedziała że mam kasę ze ślubu, ale wtedy pierwszy raz jej odmówiłam pozyczki.
 
Ianka - ja też nie rozumiem Twoich teściów , ale moi rodzice też czasem tak robią , wydają kasę na prezenty np dla mnie na urodziny czy małej ,kiedy ja nie potrzebuję a później jest problem że kasy nie ma , ostatnio bratowa miała urodziny i mama mówi że nie idzie na imprezę bo chce remont zrobić i musi oszczędzać , a ci wpadli z pizzą w ten dzień i dala jej pieniądze bo jej głupio było nic nie dać : / . Takim to sposobem nie mają w ogóle oszczędności i jak się coś za przeproszeniem wysra to mają problem ….

Carla - hmmm to mama się wyprowadziła i zostawiła Was z ojcem ?? przecież 14 lat to właściwie dziecko jeszcze ?? nie rozumiem .To się nie popisali z tym ręcznikiem :no: , trochę to przykre . Ja też czekam na pismo z sądu , jedno mi przysłali a drugie nie , wkurza mnie to bo już powinno być i potrzebuję to , jeszcze latam po korespondencje sądową do sklepu z zabawkami , masakra …
 
Amelia nie, moja siostra poszła z mamą do A. a ja zostałam z ojcem bo nie chciałam mieszkać u obcego faceta. Ja rozumialam że mama nie dawała rady ze swoim byłym mężem pod jednym dachem dlatego powiedzialam żeby na mnie nie patrzyła i się wyprowadziła jak chce. Ale nie rozumiem dlaczego nie zrobiła porządku z mieszkaniem, że nie spłaciła ojca i że nie kupiła mniejszego mieszkania, przecież wiedziała co z niego za gnojek. I to nie do końca tak, ze ona mnie zostawiła. Ja byłam strasznie "dorosłym dzieckiem" i sama tak wybrałam, wolałam mieszkać z durnym ojcem w swoim mieszkaniu, mieć swój pokój zamiast mieszkać z siostrą, mamą i jej nowym facetem w jego 2 pokojowym mieszkaniu. Zresztą siostra po kilku latach wprowadziła się do mnie i ojca bo z A, nie dawała rady (on nie ma swoich dzieci, jest STRASZNYM pedantem, ale teraz już go lubię).
14 lat to dziecko, skończyłam akurat 6 klasę podstawówki jak one się wyprowadziły. Dla takiej dziewczynki robienie prania, sprzątanie, płacenie rachunków i cała reszta to o wiele za dużo...
 
Carla - wiem że nie powinno się mówić co by się zrobiło na jej miejscu bo to na pewno było ciężkie ale ja sobie nie wyobrażam że zostawiam dziecko i idę mieszkać gdzie indziej , przecież 14 lat to taki głupi wiek , wtedy jeszcze matka jest potrzebna , mimo tego że byłaś " dorosłym dzieckiem "
 
VINGA super, że Gabryś bez gipsu a kiedy jakaś kontrola z jego nóżkami? Fajnie, że przeprowadzka tuż, tuż:-)
IANKA toś mi narobiła smaka na krówki, osz Ty niedobra:-p
CARLA nie miałaś łatwo w życiu. Na szczęście teraz masz swoją rodzinkę a tamten rozdział w życiu to tylko smutne wspomnienia:*
KURCZAK super, że się odezwałaś:-) Jak Karolek się miewa? Jak Karolinka na niego zareagowała?:-) No i jak Ty się czujesz:-) Opowiadaj jak tylko znajdziesz czas i siły:tak:




Na pewno się da zrobić z tego wątku wątek zamknięty, ale nie wiem jak:-p
 
Carla Gabrysia zabieram ze sobą, wcześniej zostawał z moją mamą i Natem a ja co 3 godziny przyjeżdżałam go karmić ale widzę, że moja mama nie jest zachwycona gdy jej dwójkę dzieciaków zostawiam, więc teraz tylko Nat z babcią zostaje.

a z nóżkami kontrola za 4 tygodnie. do tego czasu cwiczenia
 
Ło matko ale naskrobałyście....

Carla - trafiony prezent nie ma co... no ale co zrobić .... Faktycznie dzieciństwo nie łatwe, szybko musiałaś wydorośleć.... no ale na dobre Ci to tylko wyszło.

W ogóle jak czytam te Wasze historie to do każdej mogłabym przykleić swoich teściow ....ehhhh temat rzeka... więc nie będe się rozpisywac... też nie wiedzą co to oszczędności, a długów mają mnóstwo i jeszcze troche, aż ie boje, żeby to kiedyś na mojego A nie spadło to splacanie...

Kurczak - no w końcu wróciłaś :D:D:D:D

Ianka
- ja też sie opychałam krówkami hehe - nie wiem co te cukierki mają w sobie ale ja je uwielbiam :D

Moja nocka dzisiaj zdecydowanie lepsza od poprzednich :) mimo iż wstawałam chyba z 4 razy na siku to udawało się w miare szybko zasypiac...

Miłego dnia życzę :)
 
Ja też życzę Wam miłego dnia. Niebawem na ogród pójdziemy skorzystać z ładnej pogody;-) Okosimy też trawę;-) Jakoś dziś nie tryskam dobrym humorem, wszystko mnie dziś denerwuje, a raczej wszyscy:sorry: Do łba zaraz dostanę. Tak więc by nie smęcić to wpadnę jak mi się polepszy;-)



Aaaaa dziś mój braciak z dzieciakami i bratową wpadają, na weekend zostają, więc Martynka będzie w 7 niebie;-)
 
reklama
Która lubi sadzić drzewka i "bawić się" w ziemi ??? Nie lubię !!! A muszę !!!
Do posadzenia mam 125 tuji ....kiedy ja to powsadzam !? Dzisiaj nie mam już siły...normalnie nie mam !
Dzisiaj zawitała do mnie druga @ ... może ona mnie tak wykończyła dzisiaj !?

Miłego weekendziku
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry