reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ianka- przeoczylam twoj wpis, gratuluje siusiaka, nie raz cie obsika przy zmianie pieluchy- mowie ci to ja- mama malego siusiaka ;)


Kurczak- jesuuuuuu ja tam nie wiem kiedy do Pl sie wybieram, ale wiecie ja na babski wypad sie zawsze pisze,by sie zorganizowalo tak jak Amelia pisze dzieci z lojcami a my w tango ;) wstyd sie przyznac ale ja nigdy nie byla w Krakowie …

UUUUU Samosia- owocnej delegacji

Carla- kurcze az sie boje ile mi tutaj zaspiewaja za lazienke jak do wyceny ich wezme :/

Dorcia- a co ty pod fotelem zes znalazla, bo mi chyba umknelo??? Piniadze???

Fuma- super ze wyniki lepsze &&& nieustanne. Moj tez nie lubi szpinaku. Ale jak zrobie w ciescie drozdzowym szpinak z feta i czosnkiem to je az mu sie uszy trzesa.

Amelia- kurcze a w pierwszej ciazy tez tak dlugo wymiotowalas?? Jejciu wspolczuje Ci, a co gin na to?? Moze zrezygnuj na jakis czas z auta I przesiadz sie na komunikacje miejska, ale z kolei z wozkiem I z mala w busie to tez lipa. Krzeslo skladane to dobry pomysl w bagazniku zawsze wozic I jak jakas kolejka w urzedzie to mowisz: przepraszam ja tylko na minutke do auta skocze po moje krzeseleczko turystyczne czy moglby mi pan zajac kolejke ;)

A ja bylam dzis u gina. Zrobil mi usg, dwa pecherze na lewym jajniku sa, takze przed owu.
Mam za duzo nie myslec na razie, dal mi ziolowe tabletki nazywaja sie BONASANIT PLUS, brala ktoras z Was?? ktore maja mi w moim PMS ie pomoc, no i 4 miechy mam je brac, jak w miedzyczasie nie zajde w ciaze to po 4 miechach spowrotem do niego na kontrole.
 
reklama
Vinga - moja już na szczęście poszła spać , spokój !!:-)
Dorcia - o ja wyciskasz soczki ? to jadę :-), a tak swoją drogą rozumiem że masz sokowirówkę , możesz mi polecić jakąś ?

Gabryska - to rzeczywiście wstyd w Krakowie nie być ! ;-), w takim razie zapraszam :) W pierwszej ciąży praktycznie w ogóle nie wymiotowałam , zupełnie inaczej się czuję w tej . HEHE na samą myśl o komunikacji miejskiej mnie mdli :-) i jeszcze z młodą , to się nie może udać :) . Nie brałam takiego leku , ale dobrze Ci powiedział gin , nie myśl tylko działaj ;) A przypomnij mi w jakim Ty mieście mieszkasz ? Monachium ?


Dorcia - super te ciasteczka , nie mam sera bo bym zrobiła . Za mną chodzi szarlotka , dawno nie jadłam .
 
Ostatnia edycja:
Dorcia nie tak z samego Tarnowa jak z wiochy trochę za Tarnowem, stety-niestety nie miastowa jestem :-D fajnie że spotkanie udane. Nie ma cukru w tym przepisie? tylko do posypki? szok , warto spróbować ale to w PL bo tu o twarogu mogę pomarzyć
Fuma mój miał dziś naleśniki :) co wciągnął ale wolałby krokiety za to niunia wciągała aż miło. Super że wyniki lepsze niech już tylko będzie lepiej
Kurczak miłego wekendu. Mój też złota rączka, taką ma pracę ale jak mam ja jakąś małą usterkę w mieszkaniu to wieeeki czekam!
Amelia no wiedziałam że mam sklerozę, pewnie że pisałaś że Adaś! ślicznie, kurde molestuję mojego żeby myślał bo mi tylko Kuba po głowie chodzi jakoś tak nieświadomie mówię, na dniach musimy zdecydować. Ja przylatuję 6 kwietnia na dwa tygodnie, pierwsze pare dni latanie po badaniach, ginach,dentystach, urzędach a potem jestem dostępna !!! Bardzo Cię rozumiem z tą Twoją nieporadnością, nie raz pisałam że wracam ze spaceru i ledwo na parter wchodzę! a najbardziej krzyże dają w dupę. Ty dalej wymiotujesz? ja myślałam żę już Ci przeszło :(
Vinga hehe ja też byle do 19 i mała idzie spać, jak śpi Ci Gabryś w nocy? a Nataniel jak alergie?
Muffi a Ty nie miałaś do końca lutego wiedzieć jak z pracą czy dostaniesz umowę? wiesz coś już?
Gabryska nie znam tych tabletek, ale gin dobrze mówi, zapomnijcie się i działajcie, my nie będziemy wypytywać tylko cierpliwie poczekamy na wieści o II kreskach !!! ahh no ja Kraków odwiedzałam tylko przejazdem , tak że też nie znam :)
 
moi tez już śpią ufff
Nataniel dziś miąchał sobie w buzi COŚ, no właśnie nie jestem pewna co to było, nie wiem czy nie osłonka od parówki (ten flaczek) ale to było aż brązowe! człowiek codziennie odkurza, żeby tylko czegoś nie zjadł a ten jeszcze skądś znajduje takie rzeczy. i teraz siedzę i się zamartwiam żeby mu nic nie było... chyba nic nie zjadł, tylko tyle widziałam że miał to w buzi i po chwili wypluł z głośnym "blee"... ale jad kiełbasiany czy inne paskudztwo może się przedostać i bez zjedzenia... i tak naprawdę to wkurzona teraz jestem na teściową bo tylko ona obiera mu parówki.

Ianka Gabryś w miarę dobrze śpi, tylko nad ranem zaczyna stękanie. Gorzej śpi Nataniel :/ a Nankowi niby daję codziennie danonki i mała wysypka jest, więc może po trochu mu przechodzi ta alergia...

dobra idę się dalej pozamartwiać, znając życie będę co godzinę chodzić i patrzeć czy nic się nie dzieje :(
 
Gabryska pod fotelem była niemiła niespodzianka...ziemniak pieczony...ususzony !!!

Ianka ja do Tarnowa mam ciut dalej jak do Krk...jestem pośrodku :-D

Vinga jak wypluł Nanek to "coś" to nie powinno mu nic być !!! Spokojnie !!!
 
wypluł na szczęście, nie posmakowało mu skoro aż bleee powiedział :/ w ogóle on wszytko tak pcha do buzi, każdy okruszek, paproszek. kiedyś znalazłam u niego w buzi kawałek szkła ze szklanki!!! aż strach pomyśleć co by było gdyby to połknął !!! każdy kąt przeszuka, czasem siły mi brakuje na niego :/
 
Vinga jak Dorcia pisze jak wypluł to się nie martw. Ja też stale odkurzam ale ona i tak wynajduje coś. czasem słysze "płatek" i na szczęście jest to płatek, ale raz przyleciała do mnie a w buzi miała kółko z taśmy bezbarwnej !! no jak on znalazł się w zasięgu jej ręki ???
Dorcia to w takim razie wpadamy do Ciebie!!! zawsze to bliżej niż do Krakowa, no ale jak posprzątasz :-D
 
Ianka już myślałam, że to tylko mój tak pcha wszystko... widocznie taki wiek ;) ciekawe kiedy straci zainteresowanie wszystkim co można do buzi wepchnąć :/
lecę, mam randkę z chodakowską. taki mały odpoczynek sobie zrobiłam... jeszcze 15min zostało, ciekawe czy podołam
 
reklama
Mąż poszedł do kolegi to nie męczy mi ucha, postaram się nadrobić. Do działa! Jak to Nela mówi.

Vinga przy dwójce takich maluszków to ja bym chyba oszalała bo bałabym się, że starsze zrobi krzywdę drugiemu... Pewnych rzeczy Natanielowi nie wytłumaczysz tak dokładnie żeby wszystko zrozumiał, miejmy tylko nadzieję, że sam wyrobi w sobie jakieś wyczucie w stosunku do braciszka. Nela czasem złośliwie potrafi machać nogami nad Tomkiem, ale po niej widać że robi to z wredoty :/
Co do ćwiczeń i zakwasów to ja prawie ciągle chodzę z zakwasami :) Tak dostajemy w doopę na treningach, że sama instruktorka mówi że ją mięśnie bolą :) Robiłaś skalpel? Jak 30 minut na pierwszy raz to i tak super, ja tyle nie wytrzymałam pierwszym razem. Jutro z ciekawości sobie zrobię i zobaczę czy ten aerobik wyrobił mi formę.
Jak nie masz mocy na Chodakowską to ja polecam Mel B- jej ćwiczenia na posladki i abs są super, na zmianę z E.Ch. można robić.
Co do zumby to przed naszymi zajęciami znajoma prowadzi, ma mnostwo kobiet, ale mi zumba jakoś nie podchodzi. Byłam raz i wyszłam po 5 minutach, ale z tego co patrzę na te laski to na kondycję jest to super i takie ogólne zrzucenie kg, bo mięśni i poszczególnych partii ciała nie wyrzeźbisz na tym. Ale pewnie, idź na jakieś zajęcia, zobaczysz że się uzależnisz- ja kocham ćwiczyć!!
Tomek ma jakiś łupież jakby, to jest ciemieniucha?? On ma tak gęste i długie kłaki że ciężko dojrzeć, ale łuska jakaś jest.
A Gabryś tak stęka w nocy przez sen?? Jak tak to współczuję, wiemy jak to jest :/ Młody nam tak stękał że aż przepukliny dostał, ale na szczęście przeszło mu jak miał z 7 tygodni.
Wasila Nela zawsze była zachwycona zdjęciami z usg Tomka, musiałam jej kserować żeby je sobie trzymała w pokoju :) Ale Twoja to znacznie młodsza, więc miała prawo olać rodzeństwo ;)
NIE i JA SIAMA to takie słodkie :) Moja Nela często miewała muchy w nosie jak była młodsza, może to przez to imię :) Miłego weekendu!
Dorcia a Ty zakwasy masz po tych kijkach? Bo nie doczytałam. A Twoja była szczepiona 5w1.
ianka po cc na pewno trzeba bardziej uważać, ale dojdziesz do siebie i zaczniesz działać :) A ja tak sobie myślę że może za kilka lat chciałabym trzecie bejbi (ja chyba zwariowałam). Zobaczymy jak będzie z kasą i mieszkaniem, następne chcemy 4 pokojowe, domu nie chcemy, a jak wyjdzie to się okaże.
Dawaj jakieś propozycje imion dla synusia, coś się wybierze :)
Co do łazienki to i tak jest to wersja nieco oszczędna, bo jakbyśmy kupili meble jakie jak by, chciała to za 2 szafki byśmy zapłacili z 2 tysiące, a tak to mam limit do 1 tysiąca... Ale u nas wszystko idzie nowe, nawet kaloryfer.
kurczak no ale ja Wam zazdroszczę, rodzicie sobie z Aniołkiem razem, dzieciory razem będziecie bawić, układ idealny :) No i kto to powiedział że w necie to się tylko facetów szuka, przyjaźni też można :) Mój łazienki nie zrobi, ale resztę mieszkania remontował.
Miłego weekendu :*
Dorcia ejj no ja nie widzę tego bałaganu na fotach, dobra jesteś w fotoshopie w takim razie ;) A ten ziemniak to może ktoś zostawił na później i zapomniał?? Ja swojej kuchni nie lubię bo wybrałam okropny kolor farby i mąż nie pozwolił skuć kafli po poprzedniej właścicielce i muszę z tym żyć...
Ja byłam na szopingu w rossmannie i spozywczym :)
I daj Ty spokój kobieto ze słoniowymi rozmiarami bo Cię pacnę!!
Aniołek ja zawsze się dziwiłam jak mnie ktoś obsłużył bez kolejki, no i dokładnie jak piszesz- mina ludzi bezcenna :)
Kurde że ja męża nie potrafię zagonić tak do roboty!! On tak się rozleniwił że nie mogę, "wać pan kuźwa muszę odpocząć"!
Vegas Nela nigdy nie była w kinie i nie uważam że powinna już pójść :) Po prostu wydaje mi się, że nie wysiedziałaby. Jak zrobi się cieplej to będziemy z nią jeździć w niedziele do teatru na występy dla dzieci, M. będzie z nią siedział, a ja będę spacerować po parku (teatr w pięknym parku stoi).
Amelia u nas najbardziej ta łazienka straszy, taki błękitny wczesny Gierek :)
To dajmy sobie czas na wylkaszczenie do wiosny 2015 i ciśniemy na babski weekend do SPA!! Ale jaja by były!! Już mam odkładać do świnki sarbonki??
Ty biedny pielgrzymie... Ja to zawsze w kolejkach profilem stawałam, wiesz, brałam na litość :)
Gabryśka powodzenia w remoncie :) Na pewno humor będzie lepszy od takiej małej zmiany. O obsikaniu przez małego siusiaka ja też już coś wiem, skomplikowany taka mała rakieta, cholera wie kiedy wystartuje ;) I ja też się wstydzę, W Krakowie nie byłam a bardzo bym chciała. No i && żeby kolejna wizyta była już z fasolką w brzuchu!!
Samosia Wy się tam ostro delegujcie ;)
Fuma super że wyniki lepsze, oby tak dalej! Ja szpinak kocham, mogę wpaść na obiad ;) Ja też osamotniona, bo z Dolnego Śląska blisko Czech i Niemiec...
Vinga na pewno nic nie będzie Natowi, ale swoją drogą to już zapomniałam że dzieciaki biorą do paszczy co popadnie, a teraz będzie powtórka z rozrywki :)
Nela kiedyś wiecie co wsadziła do buzi?? Zużytą końcówkę z nożykami od maszynki gilette!!!!! Ja pierdzielę, myślałam że na zawał zejdę!!
Muffi a co tam u Ciebie, jak w robocie??

Chyba żadnej nie pominęłam...

Dobra, PISAŁAM TEGO POSTA PONAD GODZINĘ, proszę dokładnie przeczytać bo ciotka się namęczyła. Lecę się kąpać, ciekawe jak dzisiejsza nocka. Syn mój jest nieprzewidywalny w nocnym spaniu, tak więc każda noc to niespodzianka :)
Buziaki dziewczęta, do następnego razu :****
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry