reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej;-) Wreszcie mój mężuś znormalniał i nie ma much w nosie, jeeejciu a zajęło mu to tyle czasu, że bym mu za to do tyłka nakopała!! Ale przynajmniej była cisza:-p Prócz gadulenia mojej Królewny:-p

Gumeczki, spineczki, uwielbiam czesać Martynkę, ale u niej różnie - raz lubi, raz nie lubi, zależy od dnia. Generalnie to kiedyś były większe jazdy i płacz co by się dała poczesać, teraz nie ma lamentowania, co najwyżej koncert życzeń apropo fryz:-p Jedyny mankamencik, że Martynka ma śliskie włoski i często po paru godzinach gumeczki same jej zjeżdżają i trzeba poprawiać. Na moją /jak ma zły dzień co do czesania/ działa, że ''to pójdziemy do fryzjerki i obetniemy włoski'' to zaraz daje się uczesać. Ma włosy do łopatek i chce mieć jak Roszpunka:-p:-p, więc absolutnie nie chce iść ścinać włosów, więc lepiej dać się poczesać:-p

Jutro idę z Martynią do biblioteki - ktoś tu mnie zmobilizował:-):-) Ja sobie też cosik wypożyczę bo już dawno nie czytałam a mam ochotę;-) Z domowej biblioteczki wszystko znam na pamięć;-)

AMELIA tak, 5 lutego miałam połówkowe usg:-) U góry łazienkę mamy dużą, na dole malutka, taka dla gości bardziej co jak przyjdą mieli gdzie się umyć;-) Więc nie ma źle ze sprzątaniem:-p
CARLA ja też uwielbiam czerwień na pazurkach, ale dla własnego humorku na razie nie maluję od sierpnia paznokci bo jak widzę potem odpryski to mnie krew zalewa:-p A wiadomo jak to w domu - tu gar do mycia, tu coś wyszorować no i szybko lakier traci na wyglądzie a w rękawiczkach pracować nie potrafię;-) Myślę, że przez lato do sukienek to już o lakier zadbam by się ładnie prezentować, teraz jeszcze mam urlop od malowania szponów;-)
ANIOŁEK a ja to uwielbiam dostawać prezenty:-)


Idę zobaczyć foteczki na grupę i tam skomentuję by tutaj nie edytować już:-)
 
reklama
Hej

Ja na chwilke.

TESIAK GRATULACJE.BUZIAKI DLA CORCI

Nie bylo mnie tu bo jakos sie ostatnio zle czuje.Chyba hormony mi szaleja.Biore teraz wieksza dawke Euthyroxu i jakos nie moge sie przyzwyczaic.W piatek sobie zbadam hormonki to zobaczymy.

Napisalam na grupie co tam u mnie.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny,jutro napiszze wiecej a teraz zmykam spac
 
Wasila jak tam Twoja niemoc ?

Amelia cieszę się, że testy prenatalne wyszły elegancko. U mnie w przychodni ktg robią od 26 tc.

Aniołek extra, wyniki eleganckie, tak trzymać :)

Dorcia jasne, że będziemy trzymać kciuki !

Dla całej reszty :*
Zaraz zerknę na grupę i nadrobię zaległości.
 
Ja ię tylko odmelduję, że żyje, ale weekend miałam tragiczny, dwie ostatnie noce i wczorajszy dzien.. myślałam, że umre, w pewnym momencie już nie wiedziałam czy rodze, czy to faktycznie jelita mnie tak kują, dzisiaj póki co lepiej, ale z tego wszytskiego postanowiłam dzisiaj spakować torbę do szpitala, no i jest spakowana w 90% jeszcze brakuje kilku rzeczy - zwłaszcza kosmetyków, ale to chwila moment wrzucić do kosmetyczki.
Wybaczcie, że tylko o sobie ale mam niemoc......
Milego dnia...
 
Aniołeczku jestem z Tobą - tulę mocno, w dolegliwościach łączę się w bólu :*
 
Hej Kochane Kobiety,

ja na sekunde wlatuje, czasu brak u mnie

TESIAK- gratuluje Ci coreczki, zdrowka dla Was!!!!

Postaram sie wieczorem doczytac Was i skrobnac co tam u mnie na starych smieciach ;)

Milego dnia, lece po krolewicza mego do przedszkola :)
 
hej i ja melduję, że żyję :-p
w weekend tak się napracowałam w mieszkaniu, że kwiczałam potem z bólu. a tylko pomyłam okna, płytki w łazience i kuchni, zrobiłam szkice na ścianach w pokoju chłopaków i z mężem jedną futrynę zamontowaliśmy. zdecydowanie odzwyczaiłam się od pracowania :zawstydzona/y:

a tymczasem lecę obiad gotować
 
Hej :) u mnie wiosna :) , zrobiłam sobie dłuższy spacer i ledwo do domu doszłam , krzyż mnie boli : /

Aniołek - w sumie skurcze na tym etapie mogą się pojawić ? , odpoczywaj bo jeszcze nie czas :*

Fuma - U Ciebie też kiepskie samopoczucie , może jak organizm się przyzwyczai będzie lepiej ? trzymaj się ;*

Gabryska - a coś Ty taka zalatana ;-)

Vinga - co będziesz malować na ścianach?
 
Amelia kochanieńka u mnie tez wiosna !!! Aż się boję jak zaczniemy chorować ?! W lutym to mróz powinien być a nie 12 na plusie !
Ja dzisiaj poszalałam z kijkami i zdecydowanie bardziej wolę spacerki nocne...choć wracam do kolan ubłocona !
Betka zrobiona...wyniki wieczorkiem
Podudzia z kurczaka w piekarniku
Pościel wietrzy się na balkonie
Córa robi zadanie....a ja jak zwykle na BB siedzę ...hehehe

Aniołek...tulę kochana...już niedługo...ciąża nie trwa wiecznie !!! Trzymaj się i odpoczywaj !!!

Vinga zapodaj zdjątka Twojego szkicu !!!

Gabryska no nareszcie...już myślałam żeś się rozmyśliła co do kolejnego potomka ! I proszę mi tu tak nie znikać !!!
 
reklama
Amelia, Dorcia zrobię zdjęcie jak będzie już pomalowane. ogólnie to nic nadzwyczajnego, bo i talentu to ja nie mam :-p


mam pytanie do Carli :) powiedz mi kochana, czemu te 6w1 lub 5w1 szczepionki bardziej obciążają organizm niż np te trzy wkłucia? bo kurcze nie wiem, już jak mam szczepić młodego. :sorry: coraz bardziej boję się tych szczepień, najlepiej chyba bym wcale nie szczepiła :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry