reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wasila no nie napomagam jeśli chodzi o czesanie dziewczynek, moja mała jedyne na co się godzi to czesanie mnie, ile razy uda mi się zapiąć spinkę to parę sekund i jej nie ma,miała dni że jej zapięłam i szybko pokazałam w lusterku jak ładnie wygląda, i nawet dawała drugą ale i tak zaraz ściągała, tak że ja nie mam sposobu. Za to moja 2,5 letnia siostrzenica jest tak dziewczęca, że witać że to ma wrodzone, od małego spinki opaski , torebki no wszystko, moja bardziej na chłopczyce wyrasta :(
Aniołek no tak widziałam fotkę :) a co do tych bombonierek, to w pierwszej ciąży tak sobie tłumaczyłam każdy kolejny słodycz aż mi dobrało 20 kg, teraz wolałabym tego uniknąć, patrząc na to że mam jeszcze pare kg za dużo po 1 ciąży. Ładna łazienka, nie pamiętam kiedy się w wannie wylegiwałam
Amelia zdrówka dla małej biedna. A mnie zaciekawiłaś tą szczotką!! na you tube fajne komentarze,i już wywnioskowałam że lepsza ta większa, bo mała wylatuje" z rąk podczas czesania, już lukam jak stoi w duńskich sklepach..
Samosia no rozpusta wczoraj była widzę :) też jestem fanką pryszniców ale czasem tak bym się walnęła w wannie i nie wychodziła przez godz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam teraz wannę w łazience, ale nie mam umywalki :( Chcę prysznic, bo i tak tylko w taki sposób się kąpię, no i umywalka by się przydała :) Tylko teraz dylemat- jakie kafelki?? wiem że chcę łazienkę jasną, myslałam coś o brązie jak u Aniołka, ale teściowie mają brąz na podłodze i każdą kropkę z wody widać, nie wiem czy jakieś dupiaste kafle mają czy co.

Mój chłop w Czechach na desce, ja oglądam film na tvn... Jutro na obiadek do mamusi :)

Wasila zdróweczka dla Was! Nela też kocha się pluskać, my ją kąpiemy nadal w wanience ze względu na oszczędność wody, ale w takim płytkim brodziku też trochę wody można nalać do kapieli, my taki chcemy kupić.
Nela do spinek i gumek przekonała się w żłobku, ale nadal po powrocie z przedszkola ściąga wszystko z włosów :) Nie przekonasz na siłę, dorośnie do tego :) Chociaż ja też bym chciała żeby Nela nie wyciągała ozdób to i tak nadal to robi...
Vinga miłego weekendu, odpocznij trochę. A kupony to fajny pomysł :)
Aniołek Ty się nie złość z powodu prezentów, póki jesteście we dwójkę to możecie poszaleć, tym bardziej że dla Julki już wyprawka gotowa :) A łazienka ładna, ja mam jeszcze mniejszą...
Jako matka karmiąca wcale nie będziesz musiała się ograniczać z jedzeniem, Jula zna smaki z czasu ciąży, ja jem wszystko- czosnek, cebulę, czekoladę, ostre, cytrusy, kapustę- młodemu nic nie jest, bo jadłam to w ciąży.
Amelia super że wyniki testu dobre, a anemie z Nelą cały czas miałam. z Tomkiem wyniki miałam idealne.
Łazienkę chcę jasną, ale coś szary mnie korci... Nie chcę kafli po sufit, tylko w miejscu brodzika, i tak myslę czy by ścian na szaro nie walnąć.
Zdrówka dla Majeczki! A super szczotka.
Dorcia i jak wrażenia po kijkach?? Ehh te kamole, za dwa tygodnie będzie po krzyku!
I nie przesadzaj, mam boczki, ale nawet przy wychudzeniu je mam, bo mam tak miednicę zbudowaną i moja siostra też :) Ale dziękuję za miłe słowa :)
ianka współczuję meblowania kuchni, ja nie potrafię się zdecydować co do koloru bluzki, dlatego remonty itp. to dla mnie katorga.
Ja w ciąży z Nelą farbowałam włosy, można śmiało farbować, teraz farby są delikatne więc nie boj się.
Samosia mmmm ale pyszności sobie zafundowaliście, ja objadam się od wczoraj szarlotką z bitą śmietaną :)
Vegas u lala, dwie łazienki, fajnie że musisz wybierać czy wanna, czy prysznic :) Co do paznokci to ja kocham czerwień na dłoniach, ale po porodzie jeszcze nie pomalowałam- co za lenistwo :)
 
Ianka - o widzisz wylatuje :) to się jeszcze zastanowię, dałabyś jakieś fotki Roksanki ?

Carla - na brązie widać wszystko , to może jasny beż , taki jak u Aniołka właśnie ? moja mama robiła ostatnio właśnie taki beż na ścianach i na podłodze a żeby nie było tak mdło to przez środek leci taki ciemny brąz . Też oglądam ten film , na bank będę ryczeć !!
Ja też powoli się przymierzam do łazienki i też szary mi chodzi , ostatnio to mój kolor , do salonu by pasowała :) , ale nie wiem czy do małej łazienki to jest dobry pomysł ?

Vinga - jak tam , mąż już wykorzystał jakiś kupon ;-)?
 
Carla no i kiedyś tez będę miała wymyślić wystrój 2 łazienek ehh, a tymczasem kuchnie mi w głowie ale do realizacji i tak z 2 lata na bidę hehe. Oglądałam ten film, beczałam jak dziecko. ja podczas karmienia powoli wprowadzałam takie rzeczy, najszybciej wprowadziłam czekoladę :) teraz szybciej zacznę próbować
Amelia tak babeczka na you tube powiedziała :) tak czy siak sprawię sobie którąś ale jutro się wgłębię w temat bo teraz usypiam. Jutro zrzucę fotki na kompa i coś wybiorę :)
tymczasem miłej nocki
 
Carla...pierwszy raz oglądam ten film......ryczę............ryczę..............ryczę !!! Reklama się kończy...zmykam oglądać !!!
 
Piszę z tel, bo napisałam carlii że "teraz szybciej będę próbować" ale nie chodziło mi o czekoladę :) tylko o te zdrowsze rzeczy. Zmykam.
 
Amelia książka "bez mojej zgody " ...tytuł taki sam !? Już znalazłam...nawet okładka jest filmowa. Choć nie wiem czy nie lepiej byłoby najpierw przeczytać książkę a później obejrzeć film ? Teraz to musztarda po obiedzie...
Co do szczotki to ta compact faktycznie jest mniejsza ( niby nazwa na to wskazywała ale nigdzie wymiarów nie było) więc ja Młodej zakupię tę większą Elite...dzięki że o niej wspomniałaś !!!

Miłego dzionka babole
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorcia - ja czytałam najpierw książkę i film mnie rozczarował totalnie , myślę że i tak warto przeczytać , wciąga strasznie a nie jest gruba także szybko idzie :)


Ianka - no wreszcie :-), idę popatrzeć
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry