reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od wiosny/lata 2013 :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No Wasila powiem Ci, że ja bez wanny bym nie chciała na dłuższą mete :) uwielbiam się położyć w ciepłej wodzie z pianka i zrelaksowac, wiadomo teraz mam mniejsze możliwości bo po 1. ograniczam długie ciepłe kąpiele, podobno w ciąży nie wskazane no i troszkę się cięzko wygramolić z wanny :) ale mam słuchawke prysznicową i siadam do wanny i robie normalny prysznic - tylko wiadomo, że potem troszkę lazienka schlapana, ale i tak nie zamieniłabym wanny za nic w świecie, a jakbym miała większą łazienke to dałabym i wanne i kabinę prysznicową :)
 
reklama
ten pojemnik stoi centralnie na półce nad wc , i ja go widzę tylko stoi już z 2 tyg i mi się chyba opatrzył :-),że traktuje go jak element wystroju :) chyba jednak muszę na desce położyć , jak nie zapomnę:). Mała znów chora , i znów góra leków :(

Ianka - Ty się nie martw , ja też mam czasem dziwne myśli ale to pewnie dlatego że przedtem było wszystko nowe , nie wiadomo co i jak i się człowiek tak nie zamartwiał , piwko zimne o tak :)

Wasila - moja jak widzi spinki to też ucieka , jak jej jakimś cudem kucyk zrobię to jak tylko zauważy że go ma to ściąga gumkę i wyrzuca …, ja muszę jej ściąć włosy ale odwlekam , bo sobie tego nie wyobrażam że siedzi spokojnie na fotelu .A czesze ją szczotką Tangle Teezer , nie ciągnie włosków i jakoś się daje uczesać .

Aniołek - fajna łazienka , ja mam wannę ale jakoś nigdy nie mam czasu na kąpiel .
 
Ostatnia edycja:
Amelia nie słyszałam o tej szczotce...kupię ją Młodej ...ale czad !!! Tylko czy rozczesze taaak długie i puszyste włosy jakie ma Młoda?
Są różne rodzaje...elite,compact , classic ??? Którą wziąć ???
 
Hej laski!
no to widzę,że każda miała raczej udane walentynki :)
Ja zrobilam z dzieciakami walentynkowe laurki w przedszkolu i po pracy pojechalismy z męzem wreczyc moim i jego rodzicom:)
Pozniej zrobilismy romantyczną kolację a na deser rozpuscilam biała czekoladę i maczalismy w niej truskawki :D uwielbiam walentynki:)
Dorcia-buty z H&M są raczej ok.Ale tak jak dziewczyny piszą zawsze moza zareklamować jakby sie cos wydarzylo.
U mnie z butami jest tak,ze jak zainwestuje i kupie drozsze to w niedlugim czasie mi sie coś w nich psuje a kupuje balerinki za 20 zł i chodze w nich 3 sezony:) pare miesiecy temu kupilam w Auchanie buty a'la adidasy za 30 zł typowo do cwiczen.Biegam w nich,skacze codziennie i są jak nowe :)

Ja jestem zdecydowanie fanką pryszniców.Nigdy nie lubilam sie kapac w wannie,

Amelia-dużo zdrowka dla córci :*

Muffi,Fuma co u Was kochane??
 
Dorcia - ja mam zwykłą o taką sklep.tangle-teezer.pl/pl/p/TANGLE-TEEZER-SALON-ELITE-BLUE-BLUSH/100 zobacz sobie na allegro bo są po ok 30 zł. Mamy jedną na razie ale Majce kupie taką , bo ma dodatkowo nakładkę allegro.pl/szczotka-tangle-teezer-compact-wzory-oryginal-z-uk-i3934626681.html , czy rozplącze ? hmm piszą że tak ale ja nie wiem bo mam proste włosy , i u mnie super się sprawdza , nie wyrywam sobie tyle włosów jak na zwykłej , na YouTube może są jakieś filmy to zobacz .

Samosia - to u Was romantycznie było :)
 
Amelia dziękuje za namiar na szczotkę:-)Będziemy próbować, chociaż na kucyki nie liczę:-D
 
Dobra, możecie się pośmiać wchodząc w naszą galerię :)
Idę kąpać Nelsona, zaraz coś naskrobię.
 
Hej Laseczki;-)
O tę szczotkę o której piszecie ma moja znajoma z córą swoją i są bardzo zadowolone:tak: Podobno w ogóle nie ciągnie włosów.
Ja mam 2 łazienki - na dole mamy prysznic płytki a na górze wannę. Zdecydowanie wolę prysznic:tak: Wanna dobra co by się z mężem opluskać w miłej atmosferze z winkiem przykładowo, o:-p

DORCIA ale super buty!! Ja się już dawno w takich zakochałam:tak: Powodzenia 28ego:tak:
AMELIA zdrówka dla córy;-)
WASILA zdrówka;-)
SAMOSIA oooo jak romantycznie, super;-)
ANIOŁEK u mnie to normalka pomalowane pazurki w stopach:tak: Za to w dłoniach od sierpnia nie maluję bo mnie denerwują odpryski i dałam sobie spokój. I dobrze mi z tym:-p Mam zdrowe pazurki bez umalowania:-p
 
Amelia...a te dwie szczotki różnią się tylko nakładką na ząbki ????

Carla leeeeecę na grupę !!!
Musiałam wejść i dopisać...ja popadam w kompleksy ( co raz większe ) jak widzę takie chudzielce...płaskie brzuchy...zero "boczków" ehhh...może i ja kiedyś pochwalę się takim pięknym brzuchem !!!
Naprawdę kochana SZACUN !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorcia - sądząc po nazwie ta compact jest mniejsza ale nie wiem jak bo nie wiedziałam jej na żywo , piszą że idealna do torebki czy w podróży . Jeszcze doczytałam że nadaje się do rozczesywania afro :) więc u Oliwki się pewnie spokojnie sprawdzi .

Wasila - poczekaj parę lat a nie wyrobisz na spinki i inne błyskotki :-), ja też nienawidziłam spinek , moja mama miała bzika na ich punkcie , nawet mam jedno zdjęcie szkolne na którym mam ich chyba z 10 na głowie , nie wiem co miała na myśli upinając je ...

Vegas - fiu fiu 2 łazienki :-) , nie wiem czy zazdrościć bo to więcej o jedną do sprzątania hehe:-), ja mam zawsze czerwień na stopach:) a z dłońmi też dałam sobie spokój , z tych samych powodów :) . Ty robiłaś już usg połówkowe czy mi umknęło coś ?

Carla- odpisałam na grupie . Śliczne te Twoje dzieciaczki :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry